Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Ta moja kiero pewnie o niebieskich migdalach jeszcze myśli. Może jak ja z zaskoczenia przy świadkach to kiwnie łbem ze zdziwienia i zalatwione ;p wiecie to taka lala co ciągle mówi "naajs!" z obrzydliwym akcentem! Hah
A jak nie, to niech mnie zwolni, wypłaci 3 mce do przodu i ide do porządnego lidla pik, pik robić ;p

Hm graty za kupe!!! Kup 30 par majtek, dwa mopy, niech leje ;p u nas cały dzień w majątkach tylko noc i w gości/ na spacer ubieramy pieluche

Frankamama to są gnoje... Szkoda slow!

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia, ja w tym tygodniu robiłam badania okresowe, bo tez wracam do pracy od 10 maja, ale nie musiałam iść do gina po zaświadczenie. Miałam rożne inne badania, ale tych akurat nie. Będzie dobrze z naszymi maluszkami, musi być, bo jak inaczej? Nie martwmy się na zapas, to są bardzo mądre istotki i na pewno początki bedą trudne, ale damy radę! Jestem z Tobą myślami :)
Ja juz nic nie pisze na temat zostawiania maluszkow, bo wyjdę na wyrodna matkę. Na szczęście mam naprawdę fajne, mądre i grzeczne dziecko, które bez problemu pod moja nieobecność dobrze sobie radzi z innymi.
Zielona współczuje szefowej, ale trzeba walczyć o swoje prawa.
HM gratuluje kupki! :) to jest wyczyn.
Frankamama - brak słów na Twoja szefowa..cholerny świat.
Tanna, powodzenia z praca.
Rusanka, sto lat dla pięknej Antoninki, piękna z niej dziewczynka :) i taka dorosła juz.
Hanka, cieszę się, ze Kacperek w żłobku juz lepiej. Niedługo nie będzie chciał z niego wychodzić :)
Ewelusik, współczuje nocek i tych częstych pobudek. Poprawiło się coś? Przekaz bliźniaczce tym razem, zeby brala przykład z mojej Hani i spała grzecznie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny co polecacie na czerwoną pupkę i takie dziwne suche lekko czerwone placki cm na cm . Sudokrem i krem z tlenkiem cynku nic nie pomagają. Nigdy nic nie mieliśmy a teraz cos się przyplątało.
Zielona weź ją z zaskoczenia !!!
Frankamama wspolczuje takiej mendy !!!
H-m no ! no ! Gratulacje !
Sylwunia ja tez kiedys reklamowalam w lidlu i tez byłam milo zaskoczona.
Co do zaświadczenia o kp to u nas można od pediatry. A pani ma szkoleniu bhp powiedziała ze wystarczy oświadczenie matki. No bo kto ma to niby sprawdzić .
DW ja cały czas kibicuje ci żeby plan A wypalił !!! A Matylda mnie rozbawiła :-)))) biedne kolanka ;-))))
Anela czyli u naszych cycochow po staremu. Ja zawsze się dziwiłam jak można karmić juz takie duże chodzace dziecko a teraz mnie to czeka na 100% bo Wiktorek wcale nie ma ochoty rozstawać się z cycem. Miało być pól roku, później rok a teraz cos się zapowiada na sporo dłużej. Ale nie mam sumienia ma silę go odstawiać.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Elzbieta spróbuj linomag zielony on bardziej natluszcza wietrzenie i do kapieli mozesz dodać nadmanganian potasu zeby woda byla lekko różowa.u Marysi nam sie dobrze sprawdzil taki preperat nanozin spray.ma tlenek cynku w skladzie ale ma taka oleista konsystencje fajnie dzialal na taka sucha zaczerwieniona skórę.
Wisienka nigdy nie powiem ze kobieta realizujaca sie zawodowo to wyrodna matka.ja np mam rozdwojenie jaźni bo z jednej strony wiem że do pracy chce wrócić ale mam wyrzuty że za mało mnie bedzie z dziećmi.no i na maxa mnie wkurza wyzyskiwanie pracownika.jakbym usłyszała to co MamaFranka chyba bym nie wytrzymała(wiem latwo sie mówi).paniU ma racje trzeba znac prawo i próbować walczyć.Wisienka jak to zrobiłaś ze ci Hania śpi całą noc???ja chyba tego nie doczekam.
Zielona z tymi gatkami mnie zainspirowałas.lato idzie bedzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza

Juli, Hania chyba przeszla kolejny etap rozwoju:) od kiedy juz nie karmię, zaczęła bardzo ładnie spać. Nie potrzebuje też jedzenia w nocy. W dzień spi mniej - dwa razy po godzinie na spacerze, ale za to w nocy np dzisiaj spała od 20.30 do 7, z czego do 6 w swoim łóżeczku. Dla mnie to naprawdę szok, po tylu miesiącach nieprzespanych nocy w końcu normalnie funkcjonuje.
Co do mam pracujących, to tak jak ze wszystkim - jedne osoby realizują się zawodowo, inne na innej płaszczyźnie, dla mnie to zupelnie normalne. I ja też nigdy nie powiem, że ktoś jest wyrodna matką bo pracuje. Uważam się za wspaniała mamę dla Hani i jak wrócę do pracy, też tak będzie, myślę że bedzie nawet jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza

Wisienka wyrodną matką to ja dopiero jestem odkąd Kuba zaczął tak prawie chodzić przyklejony do mojej nogi czy rąk to już się nie mogę doczekać aż wrócę do pracy i te kilka godzin odsapnę od niego, na serio te ostatnie tygodnie dały mi w kość, moje dziecko zrobiło się takie głośne i męczące ;( ;(
Wczoraj zobaczyłam że coś dziwnego dzieje się z zębami Kuby a konkretnie z jednym, szukam jakiegoś profesjonalnego gabinetu dentystycznego. Bratowa straszy mnie próchnica butelkową ale ona ledwo po studiach więc nie wiem czy się zna aż tak... Jeśli się okaże że to jakiś początek próchnicy to siądę i będę płakać, nie dość że od roku kp i w dzień i w nocy, zero butelek i smoczków, zero soczków i herbatek, słodyczy też nie daje przecież tylko owoce i czasami ciasto drożdżowe (raz na miesiąc)....

Odnośnik do komentarza

Haaallloo jest tu ktoś?
Sylwiunia dobrze ze szybko działasz oby to nie było to.
Wisienka super Wam poszło!Hania zuch dziewczyna!ja Julkowi powoli ograniczam pierś w dzień ale nic na siłę.nie chce mi pić mm.mysle ze najlepiej by było żeby tata a nie ja mu dawał wieczorem moze załapie.jak masz jakies rady to chetnie przyjmę.
Dziś rozmawiałam z siostrą czy zaopiekuje się Julianem.Zgodziła się i mi kamien z serca spadł bo on ja bardzo lubi i nie bede kombinować z babciami.chcemy ja zatrudnic na umowę uaktywniającą więc i jej i mi to na rękę.bedzie dobrze.
Kamila jak twoje dzieciaczki bo dawno sie nie odzywałaś?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny Macie pozdrowienia od kobiety, Facebooka. Szkoda mi też tego forum ale tam są wszystkie. Która jeszcze nie jest to podajcie na priv nazwiska i was wrzuca na grupę. A dzieje się tam mnóstwo... Z tym że tu wiedziałam która to która a tam ciężko mi się odnaleźć jeszcze. Ale z forum nie zrezygnuje tylko brak czasu na pisanie

Odnośnik do komentarza

Hej:) czy ja niedawno sie nie chwalilam ze Iza raz na cyca wstala?!?! Juz niczym sie wiecej nie chwale:P dzis miałyśmy pobudki chyba co godz albo 45 min. P musial do pracy o 5 wstac wiec tez przeszczęśliwy;) szukam winnych i narazie na celowniku jest lewa dwójka- zobaczymy czy sie sprawdzi czy musze szkła zmienić w okularach na mocniejsze:D
Sylwunia Iza też moje nogi traktuje jak ścianę wspinaczkowa a za noszenie na rękach dostaje bure od męża:P ale dzis byl progres- za raczki trzymana poszla pare krokow:) trzymam kciuki by nie byla to ta prochnica u Was!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Jakubka z okazji waszych urodzin! Przede wszystkim zdrówka! I dla Ciebie mnóstwa sił, potrzebnych przy powrocie do pracy! PS. Wcale nie jesteś wyrodna matką. Co najwyżej zmęczoną matką. Jak pewnie jakieś 90% dziewczyn na forum. :)

Juli, super że Wam się udało dogadać z siostrą. Ja już też miałam taki plan, żeby zwerbowac swoją siostrę, ale pi pierwsze-ona ma pracę9 a po drugie - wątpię, czy by chciała się przeprowadzić do nas :/dlatego przedszkole to jedyny wariant. Boję się tylko, że teściowa wpadnie na głupi pomysł i się sama zwolni. Ale sorry, ja nie zostawię z nią Antoninki. W piątek powiedziała mi, że powinnam siedzieć w domu z dzieckiem do ukończenia 2 lat. Przedszkole to samo zło, choroby itp. I dziś mam ochotę ją udusić, bo moje dziecko po południu dostało gorączki 39.7. A jak myślicie, kto był przeziębiony przez ostatnie dni? Oczywiście teściowa. I gdy wzięła na ręce w sobotę Antonine i jeszcze ją pocałowała, to myślałam, że na miejscu fikne. No bo jak można być takim nieodpowiedzialnym? I bez przedszkola dziecko choruje. Lekarz stwierdził, że to infekcja wirusowa, a wszystko przez osłabienie z powodu wychodzących zębów. Tak czy inaczej moja teściowa chyba jest niespełna rozumu. Figa z makiem będę jej pozwalać bawić się z Antonina. Chyba tylko z zaświadczeniem, że jest zdrowa....
Dobra wróżko, czy wy wyjeżdżaCie już za tydzień? Czy za miesiąc? Bo już się gubię....

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Juli tak jak piszesz - nic na sile. U nas tez nie poszło tak gładko i szybko, wszystko trochę trwało. Hania była strasznym cycochem, szczególnie w nocy. Powoli ograniczalysmy kp w dzień, w nocy za to Hania nadrabiała, ale to juz nie było jedzenie, tylko ciągniecie cyca i pobudki non stop, co juz było przesada, bo wcale nie była głodna. Potem karmiłam ja co 2-3 dzień, aż w końcu przestałam. I wtedy się okazało, ze może spokojnie przesypiać całe noce bez pobudek nawet na jedzenie:)
Z butelka tez mialysmy ogromny problem, nie chciała zupełnie nic pic, dopiero tez małymi kroczkami się udało. Trzymam kciuki, a na pewno i Wam się uda. Fajnie, ze z siostra się udało :)
My tez podpisujemy umowę uaktywniająca z nasza niania. Pani była dziś u nas pierwszy raz na cały dzień. Przed nami kolejny etap w życiu.
Pola współczuje pobudek w nocy, oby dzisiaj było lepiej. Gratuluje kroczków :)

Odnośnik do komentarza

Wisienka chyba musze spróbować tak jak ty bo jak czytam o tym nocnym cycochowaniu to jak bym Wiktorka widziała. Choc u nas jeszcze pewnie daleka droga. Ale ostatnio troche załapał butelkę nawet wypił z 60 ml soczku.
Rusanka wspolczuje teściowej. Ale to dostajemy jako bonus z facetem :-) ha!!!ha!!!
Pola88 jak ja cię rozumiem. I łącze się z tobą w bólu!!!
Juli nie ma to jak rodzina ;-)
Sylwunia próchnica ??? W tym wieku ??? Niemożliwe. Przeciez dopiero co im zabki wyszly.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Mnie rozklada jakies chorobsko i totalnie nie mam mocy. W pracy mlyn a w domu dziewczyny daja popalic. Dwa charakterki mi sie trafily...kloca sie i leja co to bedzie pozniej!!!!
Co do cyckowania nocnego...z Laura mialam dokladnie tak samo. Cyc cala noc, skonczylam kp tylko dlatego ze nie dawalam rady ze zmeczenia, usypialam za kierownica i w pracy. Zaczela przesypiac cale noce jak tylko skonczylam kp.

Prochnica butelkowa...czesta przyczyna sa nocne karmienia. Mleko mamy tez zawiera cukier. Trzeba uwazac tez na soczki. Najlepiej wode pic. Poza tym niektore dzieci genetycznie maja slabsze zabki narazone na prochnice. Jedne beda jadly czekolade i nic a inne beda pic wode a zabki i tak sie popsuja.

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny cały czas mam nadzieję że to nie próchnica, dziś zobaczymy co powie Pan dr jeśli młody otworzy paszczę w ogóle ;) z nocnym kp i tak nie skoncze bo nie mam teraz siły na to, zresztą Kuba tak łatwo nie odpuści :/
Dzięki za życzenia, u nas na szczęście koniec imprez, nie mam siły i tak już na kolejne gotowanie i sprzątanie, jednak organizowanie uroczystości w lokalu ma swoje plusy tylko i cena spora wtedy :(
Emagdalenka przecież podobno dziewczynki to zawsze takie grzeczne są a ty tu piszesz że u ciebie dochodzi do rękoczynów :D
A na fb ciążowe szaleństwo chyba już mamy 5 nowych przyszłych mamuś ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tez dołuje! A co! Ten mopr to porażka!!! Potrzebuje jeszcze ( zawiozlam juz teczkę dokumentów) zas o dochodach z 2014 z umowy o pracę żeby pisały tylko dochody bez składek na podatek bez ubezpieczenie zdrowotne i społeczne... Dzizys!!!! Co za kraj!!!!""""

Sylwunia, nie siej paniki, do wiesz się od specjalisty! Czekam na dobre wieści!!!

Emagdalenka, przetrwaj! Sile wysylam ;)

Filip dziś wrzucony na plecy samodzielnie pierwszy raz!!""" uhuuu spocilam się przy tym nieziemsko ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...