Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Ewelusik chyba są różne sklepy z tymi paputkami bo ja zamawiałam z innej strony choć wzór jest i w tym sklepie, dziwne...też wzięłam m a jako że to koleżanka płacila jako prezent dla młodego to jeszcze nam ich nie dała, nie wiem czy będą dobre :/
Elżbieta u nas też ciężka noc i niekończący się katar, trafi mnie coś w końcu ile można hodować te gluty ;(
Zielooona namieszałaś mi w głowie i teraz chce tą spacerówke co ty masz, jest śliczna, jaki masz kolor? Tylko ona trochę droższa niż 500 :(

Odnośnik do komentarza
Gość Dobra Wróżka

Brrr znowu mi nie dodało posta!!

Paputki spoko :-) czy one tylko po domu czy na pole, asfalt też są ok?
Spacerówki u nas brak- śmigamy w chuście, ewentualnie w Quinny. Ale coraz bardziej drażni mnie jego składanie- stelaż i siedzisko oddzielnie :-\

Elżbieta- jak ja cię rozumiem:-* ja potrzebuje się wySPAAAAAĆ!!!!!!

Pytanie mam:
Jak teraz wygląda wasz plan dnia?

Odsetka chyba przechodzi z 3 mocno wywalczonych mini-drzemek na 2. I nie wiem jak to poukładać bo teraz spacer jest od 11, ale nie będziemy w południe w słońcu spacerować bo się ugotujemy!

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia ja ostatnio tez zamawiałam dla Hanusi paputki, ze strony i sklepu Dzieckonatury.pl, czekam na przesyłkę. Wystarczyło dodać do koszyka i juz, rozmiary i długości były tam dokładnie opisane. Wzielam S i M, rozmiar S powinien byc w sam raz na teraz, bo moje dziecko ma stopkę dosc spora 11,5 cm.
Dziewczyny współczuje Wam ciężkich nocy, łącze sie z Wami w bolu, bo wiem co to znaczy chodzić jak zombie. Ja poki co odżyłam. Moja córcia spi ostatnio od 20 do 6.3-7, to naprawde cud :) nie wierzyłam ze takie noce nadejdą.

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim i od razu łączę się w bólu z zombie. Filip od kilku nocy budzi się co ok. 1-1,5 godziny i to z placzem. Wczoraj w nocy dostał jakiejś histerii. Nie chciałem spać ani u siebie, ani ze mną, w ogóle leżenie było złe. A jak go posadziłam na podłodze to poszedł się bawić i po 5 minutach usnał na siedząco na podłodze na muzułmanina (znaczy czołem do podlogi). Masakra jakaś. Cyc w nocy oczywiście też musi być kilka razy.
Dzisiaj byliśmy się mierzyć. Waga kiepska bo 9 kg, wzrost 78 cm. Po prostu szczypior, wszystkie spodnie za luźne.
Co do spacerówki to ja mam graco evo. Szału nie ma, ale jak ją kupowałam to zalezało mi na w miarę dużych kołach i przekladanym siedzisku. Teraz chetnie bym zmieniła, ale cóż, skąd kasę.
Jeśli chodzi o drzemki, to Fifi przechodzi powoli na jedną.
Gratuluję wszustkim ciężarówkom. Trochę też zazdroszczę i trzymam kciuki.
Pa, bo drzema się skończyła

Odnośnik do komentarza

Cześć kobiety. Jesteśmy i żyjemy cały czas. U nas wszystko ok tylko jakoś ostatnio cierpię na chroniczny brak czasu. No ok, poza moim krwawieniem, spowodowanym torbiela na jajniku. Także miniony piątek spędziłam na IP. A już myślałam, że i u mnie będzie rodzeństwo; -p kamień z serca, że to jednak nie to.
Co tam więcej... Gratuluję ciezarnym.
Attka cieszę się, że u Was lepiej bo już zaczynałam się o Was martwić. Ale gdzieś w środku czułam, że dasz radę. Buziaki.
Marti Majeczka słodka i paputki też niczego sobie. Gratuluję kg na minusie. Witaj w klubie, ja też ostatnio co nie co zrzucilam.
Emka pytałaś o te Attipasy ale nie wiem co Ci odpisać. One są po prostu leciutkie i to jest w nich fajne. Nie ograniczają ruchów jak niektóre. Ja jeszcze chcę kupić Emelki, ale jakoś w Maju, Czerwcu jak już więcej czasu Lenka będzie chodzić po dworze. Moje dziecko za chwilę będzie miało więcej par butów ode mnie; -)
Nie wiem co jeszcze miałam napisać. Jesteśmy na spacerze. Panna Lenka śpi bo dziś jakieś dzieci ją obudzily na pierwszej drzemce. No powiem szczerze, że myślałam, że jebne tym dwóm matkom. Nie rozumiem jak można być tak egoistycznym człowiekiem i widzieć tylko czubek własnego nosa. Chyba zapomniały jak to było jak dzieci były małe i za krótko pospały bo ktoś je obudził.
H m mieszkanko fajne, widać, że przestronne. Też już kcem więcej m2. Za 3 pokój dam się pokroić.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

U mnie caly czas brak czasu...
Co do bucikow my mamy z nazo.pl. Polski producent ma znak przyznany 'zdrowa stopa' i certyfikat rzecznika dziecka. Mamy fajne z wysokim podbiciem i super sie zginaja w palcach. Podeszwa fajna i miekka. A i maja wkladke profilaktyczna ktora sie wyciaga tez. A UWAGA kupilam je w sklepie za niecale 30 zl!!!! Jestem zadowolona :-)

A co do spacerowki my mielismy caly komplet juz z wozkiem od poczatku ale teraz chcemy kupic taka parasolke za 150 zl na allegro tylko do auta na jakies krotkie wypady :-)

Odnośnik do komentarza

Filip poszedł spać, więc mam chwilę odsapki. Zobaczymy, kiedy się obudzi. Zaczynam podejrzewać, że sprawcą pobudek jest kolejny ząb, bo oprócz tego jest katar i od kilku dni po 2 luźne kupki dziennie.
Dominika, Frankamama doskonale was rozumiem, bo mnie też na wszystko brakuje czasu. Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak mam. Też chciałabym mieć jeszcze jeden pokój, bo brakuje mi na wszystko miejsca, a sypialnię dzielę z Fifim i pewnie za jakiś rok mnie wyrzuci do drugiego pokoju.
Tak w ogóle to dziś mój mężczyzna skonczył 11 miesięcy. Wierzyć mi się nie chce jak ten czas leci. I jak bardzo on się zmienia.
Co do butów, ja kupiłam w bartku na wyprzedaży, ale na razie to służą nam za ochronę stóp. Mam jeszcze adidaski z bobobaby, ale są o co najmniej numer za duże. Ale mają super miękką podeszwę i są leciutkie.
Biegam zrobić sobie kolację nim będzie pobudka.

Odnośnik do komentarza

Ten Nasz wózek kosztował dokładnie 520 zl. Jest super fajny, myslalam na poczatku ze te plastiku przy kółkach to toaletowy plastik na papier do D i ze pekna raz dwa a tu prosze, dużo przeżyły i są cale ;)
Polecam bo jest na prawdę lekki.

Odnośnik do komentarza

Hej:) my butki mamy ofiarowane jak większość rzeczy-jak dobrze mieć dużą Rodzinę i najmlodsze dziecko:D - ale wszystko z miękką podeszwą, takie pokazowe:P musimy się rozejrzeć powoli za takimi do chodzenia a nie siedzenia na rękach i machania nogami;)
Spacerówką -też dostana- leży na strychu:) Gondola di tej pory leży i czeka aż ktoś ją wtaszczy do kartona:D
A my mamy 2drzemki - jedna przed 12 druga po 18. Tak po ok. 40 do 60 min. Teraz tak elegancko mamy, wczesniej ledwo ziemniaki zdążyłam obrać:D spać chodzimy po 21. W nocy 2 -3pobudki i wymuszanie spania z nami. Spacery mamy o 11:30 z kolezanka ale jak jeżdżę do rodzinnego domu to nawet o 19 ostatnio z siostra byłyśmy.
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej ;-) ją po wizycie u ginekologa ;-) fasolka ma się dobrze, z USG wychodzi 8 tydz , z OM 10. Termin mam na 24 listopada :-D
Powiem wam że ja byłam przerażona ta ciąża ale jak zobaczyłam to malutkie serduszko jak bije to już się zakochałam :-D
I powiem wam mój przypał... Z tego wszystkiego zapomnialam zapłacić lekarzowi :-D :-D :-D po prostu sobie wyszłam a że się nie opomnial to coz :-D na następnej wizycie ureguluje;-) Jutro dzwonie i umawiam się na prenatalne :-D
I jestem mamusia listopadowa ale nie martwie się, zawsze pozostanę wierna majoweczkom .:-* :-* :-*

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za odpowiedź w sprawie wózków. Na szczęście w ostatniej chwili udało się pożyczyć spacerówke od znajomej. Na te 3 dni wyjazdu wystarczy a po weekendzie poszukam czegoś do lupienia. Nie ma nic gorszego niż zakupy w biegu.
Attka, współczuję nocy. Dziwne rzeczy się działy.
Wisienka, tobie za to zazdroszczę nocek. Po cichu liczę że u nas tez będzie lepiej jak odstawie małą od cycka.
Dw, pytałaś o rozkad dnia. Alicja wstaje trochę po 7, ok 8 kaszka, po 9 drzemka. Ostatnio śpi długo bo nawet 2-3h. Jak wstanie obiadek i spacer (wiem że kiepska pora na spacer ale tak wchodzi). 14-15 obiad i od razu drzemka. Śpi do ok 17 a ja razem z nią. Później owoce. Przed kąpielą kaszka i cyc. Kapiel i ok 20 do łóżeczka. A na koniec nocne cycowanie i rano zaczynamy od początku :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Nie odświeżylam strony i tylu wpisów nie wiedziałam. Ten mój stan naprawdę źle wpływa na resztki mojego mózgu :-)
Zielona, tak zachwalasz wasz wózek że na mnie to działa i koniecznie muszę go zobaczyć. Jak się uda to może zaciągne męża do sklepu podczas tego wyjazdu. Jedziemy do wawy pozałatwiać sprawy i znam tam fajny sklep przy rondzie daszynskiego. Wszystko tam oglądalam a zamawialam oczywiście z netu.
Elżbieta, cieszę się waszą poprawą. Na pocieszenie, znajoma ma synka też z maja i też jest ogromny cycoch. Wiele razy w ciągu dnia się domaga i wcale nie z głodu. Smoczka też nie chce. I przytulas wielki jest :-)
Marti, paputki wyglądają b fajnie chyba jedna z lepszych opcjo które do mnie przemawiają.
Panifiona, piękna fasolka :-) i starsza od mojej. Ja dziś idę posłuchać serduszka. Już się nie mogę doczekać. Mam ochotę wszystkim powiedzieć o naszym szczęściu ale najpierw muszę zobaczyć serduszko bo na razie widziałam tylko pęcherzyk.
Btw moj babelek będzie 5 w tym roku w mojej rodzinie! Pierwszy już się urodził w kwietniu. 2 będą w lipcu i jeden we wrześniu i mój w grudniu. Wysyp :-):-):-)
Attka, grat miesiecznicy :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Panifiona zazdroszcze! Az chce się byc w ciąży! ale tylko na troche :P cale 9 miesiecy to jeszcze nie dla mnie :P

Rozklad dnia: od 3 tygodni 1 drzemka w dzień
7-8 pobudka i mleko
10-11 spacer
11 - mleko z kaszką
11-14 sen
14-15 obiadek
17-18 owoce, jogurty, biszkopty, flipsy, bułka mleczna, szyneczka, różne takie tam
20-20.30 mleko z kaszką i sen

w nocy sen z pobudkami 2-3 na smoczka lub przeniesienie do łóża mego lub pobudki co chwilę jak dzis(!!!! )

Nie pamietam co kto jak ale pozdrawiam :D D :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Oj Elżbieta dobrze mówisz rok temu zaczęłam oficjalnie rodzić :D to były cztery bardzo długie dni bardzo bolesnych skurczy aż w końcu 25 kwietnia Kuba zdecydował się rozpocząć życie na tym świecie :) A mamusia myślała że to będzie jak w filmach odejdą wody kilka skurczy i dziecko się urodzi, ale wszystko jeszcze jest możliwe może przy następnym bobasie pójdzie szybciej :D

Odnośnik do komentarza

Panifiona jeszcze raz gratulacje. - piękna fasola :))) aż mi się zachciało ;)
Marti fajowe paputki - a one są ze skory czy materiałowe? Stopa się nie poci?
Zielona jest taka ustawa która mówi ze dopóki dzieć nie skończy 4 lat to nie możesz pracować na nocki - kp nie ma znaczenia. Natomiast przy kp pracujesz o godzinę krócej :)

U mnie tez ciągły brak czasu :) jak zaczęłam pracować to jakaś masakra.
Moje dziecko zrobiło mi dziś 2 niespodzianki. Pierwsza spało do 8. Z jedna pobudka o 3 :)))
A druga taka - 2 dni nie był w żłobku bo katar. Dziś go zaprowadziłam a On się uśmiechnął do Pani i wyciągnął do niej ręce- bez płaczu i krzyku. Aż mi łzy w oczach stanęły ze szczęścia :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Emka5 - dbaj o siebie ♡
Hanka -one są ze skóry jagnięcej,podeszwa zamszowa od srodka z cząteczkami srebra, zeby się noga nie pociła.
Jak dla mnie plus skarpeta i dla dziecka, które jeszcze nie chodzi dobrze idealne latem na asfalt/kostkę czy plac zabaw.
DW - u nas tak: 6:30-7 pobudka,8 sniadanie,10-11 drzemka, sprzatanie, zakupy, 14-15 drzemka, 17 obiad, 19 kąpiel. Cyc zawsze i wszedzie na żądanie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Raaaatunku!!!
Nie wiem co się stało mojemu dziecku. Zawsze miała dwie drzemki ok 10 i 16 po 1,5-2 godziny, a od kilku dni nie spi w dzien prawie wcale. Np dzisiaj spala 30 minut na dworzu. Wieczorem jest już padnięta i marudna. Pada o 19-20. Ale w nocy sie przebudza no bo jest przemeczona. Masakra, mam nadzieje ze to się zmieni chociaż na jedna dłuższą drzemke.

Dziewczyny Gratuluję fasolek :)

Przyszły mi mniejsze paputki S i są dobre :) Jest troche luzu na przodzie, ale tak chyba powinno być.

Dziewczyny karmiące mm mam pytanie ile razy dajecie mleko i czy samo czy z kaszka? I w czym, w butli?I czy jogurt naturalny i kefir to tez się zalicza do potraw typowo mlecznych?

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

U nas 8 pobudka
9 chlebek na sniadanko
11 spacer do 14
14 obiad + chrupki owocki itp
18 deser
19:30 kolacja zazwyczaj kaszka
20:30 kąpiel Cyc i spać
W międzyczasie Cyc Cyc Cyc woda Cyc Cyc Cyc herbatka Cyc cyc Cyc...
Drzemki dwie, o 12 i o 17 z godzinke obie ;)

Mam dola, moja mama okazała się alko .. Za parę miesięcy wracam do pracy i co ja z filipkiem zrobię?? ;( do tego ten alkoholizm... Malo jej chorób!!!! Nie stać nas na żłobek czy klub malucha, ja mam codziennie inne godziny pracy i się nie pozamieniamy ;( fak end szit
Dobranoc!

Odnośnik do komentarza

Ewelusik -super! Lekki zapas na pewno jest okej ;)
Zielona - współczuję...bardzo. Mojej przyjaciółki mama też jest chora od wielu wielu lat. Dziewczyna boi sie isc z wnuczkami do babci :( bardzo to smutne i faktycznie nie masz wyjscia, tylko zlobek. Moze sa Kochana gdzies jakies kluby malucha? Poszukaj. Moze jakas opiekunka ma wiecej dzieci pod opieka? Takich opcji poszukaj. Moze ktos znajomy? Nie łam się Kochana. Bedzie dobrze. Macie jeszcze trochè czasu ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...