Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wisienka2

My się witamy juz z domku. Powrót znad morza i 450 km pokonane nawet dość szybko i sprawnie, Hania była bardzo grzeczna, trochę pospala, trochę pobawiła się z tata w czasie jazdy. My na szczęście nie mamy problemu z jazda, nawet dłuższa. Co prawda od momentu kiedy zmieniliśmy fotelik to jest niezła gimnastyka przy samym wkładaniu do fotelika i wrzaski, ale jak juz Hania jest zapięta i ruszamy, to jest ok.
Dominika, a co ze żłobkiem, co wzbudziło Twój niepokój? I czemu Lenka się spłakała?
Pola, dla mnie tez dzień bez słodyczy to dzień stracony:-) niestety ostatnio robilam badania i nie wyszły za dobrze, wiec na jakiś czas muszę się pozegnac ze słodyczami, zacznę od poniedziałku.. Nie wiem jeszcze jak to zniosę, ale muszę.
My na koniec 11 miesiąca mamy 6 zębów i muszę się pochwalić, ze ostatnie dwie noce były naszymi najlepszymi od urodzenia - Hania spała od 21 do 6 rano bez żadnej przerwy na jedzenie i bez dłuższej pobudki - przebudziła się tylko na chwile około północy i zabralam ja do nas do łóżka.
Mam nadzieje, ze w domu tez będzie tak spała i ze nasze dramatyczne noce juz są przeszłością.

Odnośnik do komentarza
Gość Dobra Wróżka

Jestem u rodzicieli, dam znać co i jak z domu. Bo tu zasięg jedynie na dachu i raz dziennie łapie :-P
Wisienka- zazdroszczę tego morza jak nie wiem!;-)
Elżbieta-my mamy axkida który doradzil, zainstalował i cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania Pan z osiemgwaizdek.pl :-D ani drgnie!
Butów na razie nie szukam bo po co?;-)
Emka ja dosc długo miałam takie bole i moja mocno niekompetentna gin twierdziła ze tak ma być ;-)
No właśnie co z Anela? Czemu się na nas obraziła? :-(
Dominika a co tak Lencw nie spasowalo w żłobku?
Zielona- wrzucę z domu bo tu ni mi jak :-\ słuchajcie- Filip jest niesamowity!!!! Bardziej rokosznego slodziaka nie widziałam! poza mamusia świata nie widzi :-D a Zielona wszystkich oszukala!!! Ide wkulac hulahop pod łóżko- moze tez bede taa laska :-D
Ołwer!!

Odnośnik do komentarza

Hej!

Attka fajnie, że się odezwalas! Jak forma Twoja i Filipka?

Kamila1988 zmotywowalas mnie do działania i do zwrócenia uwagi na swój stan..czas się ogarnąć!

Pola nieźle się babcia poobijała;)

Emka tak mi się ciepło na serduchu zrobilo jak przeczytałam, że idziecie sluchac serducha... Przypomniało mi się jak beczalam przy Oskarze;) Będziesz mieć niezłą kondycję jak będziesz ganiala Alę;)

Wisienka my dla odmiany w drodze do Gdanska właśnie;). Mam nadzieję, że odpoczelas. Oby Hani tak dobrze spało się w domku..

U nas całkiem dziwnie. Nie mogę się nigdzie ruszyć bez Oskarka. Jak traci mnie z oczu to bek. Lubi być na rękach, gdzie kiedyś to nie było do pomyślenia. Na rękach moich oczywiście;). W sumie tyle miejsc i ludzi nowych co on ostatnio przerobił...Mam nadzieję, że szybko wróci do formy. Staram się być na każde jego zawołanie, bo widocznie tego potrzebuje.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. U nas nadal cycus nr 1 . Ale dajemy rade. Jestem może nie wyspana ale na wycieczkach cycus jest nie zastąpiony. A byliśmy w górach i nad morzem. Było super co prawda tylko po jednym dniu ale było warto .Malutka drogę zniosła idealnie albo się bawiliśmy albo spała. Droga po 3 godziny.My mamy bardzo podobne buciki z ta guma od spodu ale mamy z textila za 13 zł jak narazie. W sztywnych nie chce chodzić jest płacz a jeszcze tym bardziej bo jedna nozke zaczęła koslawic jak raczkuje ciąga ją do środka. Teraz juz pewnie się podnosi puszcza jak przy czymś stoi zasuwa na nóżkach nawet jej już progi nie straszne a ląduje na pupie zawsze. Ale za to jakie już ma chimery i potrafi pokazać kto rządzi. Płaczem wymusza. Jest ode mnie uzależniona. Pozdrawiam serdecznie was wszystkie i wasze Słodziaki.

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżko też myślałam że nam buty niepotrzebne ale ten mój łobuz chce teraz tylko chodzić, zwariować można tak z dnia na dzień taki cios :D i tylko wrzask żeby mu dać rączki i od razu biegiem do przodu !!!! A jak mu każe siedzieć to mi rzuca zabawkami o ziemię z nerwów i wyje na pół osiedla :( dlatego wzięłam te attipasy żeby choć na placu zabaw sobie potuptał trochę.
U nas katar pełną parą, odkurzacz chodzi 10 razy na dzień i siedzimy w domu, ciężko tak bez wychodzenia na dwór zorganizować cały dzień przy maluchu :(

Odnośnik do komentarza

Witam z nowego M.!
Dziś po drugiej nocy samopoczucie lepsze bo spalam cala noc. Zeszla nieprzespana ze zmeczenia chyba..
Kartony w wiekszosci stoją bo nie mam jeszcze mebli kuchennych (o zgrozo mialy byc dawno temu, ale w tym tyg chyba zamontują nareszcie) i nie ma listew przypodłogowych! (omg, co za ciule sie nie spieszą z robotą..) Poza tym J. juz sie zadomowiła :)

Widze ze temat butów na tapecie i ja tez pilnie na gwałt buty potrzebuje bo moja non stop tylko stoi i kursuje wzdłuż tapczanu a skarpety z antypoślizgiem juz nie wyrabiają.. chcialam kupic butki w sklepie jakims dobrym ale teraz sie zastanawiam nad tymi attipasami i moze sie skusze???

Pozdrawiamy!

monthly_2016_04/majoweczki-2015_46438.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

J prezentuje nowe wypucowane panele ;D slicznie! Niech Wam sue spokojnie mieszka!

Ile czekalyscie na wysyłkę attipasow? Bo ja je chce jutro dostać, zamowilam w piątek !! A żadnego maila ani nic! ;p

Nowa spacerowka choć ma dużo mankamentów to dzisiaj weszłam z nią, zakupami i Filipem śpiącym w niej na drugie piętro, wymiatamyyyyy!!!! ;D
Chyba mamy pierwsza czwórkę, nic pewnego bo nie pokaże tylko czuje zgrubienia pod palcem ;)
Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Oszaleję normalnie! Dziś rano wróciłam, a jutro znowu w trasę :/

A przepraszam bardzo- co tu taka słaba produkcja stron??? :P

Ewelusik-super rodzinka! Zgadzam się-cyc na wyprawach jest de best :D że tak powiem-podręczny ;)
Sylwiunia-oby katar szybko przeszedł!
Hałs- witaj wśród żywych egen :D Niestety, ale bliźniaczki chyba się nam dwujajowe trafiły i coraz bardziej się różnią od siebie :( Ale Juli jest słodziak jak mało kto :D całusy ślę bezpośrednim pedziolino do Was :****
P.S. widzę podobne preferencje w wystroju :D a listwy przypodłogowe to białe będą? Bo u nas taki komplet: ściany w podobnym kolorze, białe drzwi, cokoliki i kontakty mają być :D i nawet podłoga podobna :D
P.SS. kocham tą lampę z pokoju <3 u nas taka 3 lata wisiała :P<br /> Zielona-a jaką kupiłaś spacerówę? Będę wiedzieć, czego nie brać :P

a teraz paczajcie na to :D :D :D

monthly_2016_04/majoweczki-2015_46458.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

DW ale mamy sliczne dzieci!!!! Mis ju obydwie <3 my dwoje ;p<br /> Mamy quatro mio. Plastikowy szajs ale ważne ze ma amory i jest lekki i składa się jedna ręką. Nic lepszego do 1000 nie znalazłam a to cudenko 500 zl ;p można? Można!

Zara wam cos wrzuce, zaproszenie na śniadanie normalnie!

Odnośnik do komentarza

Jeszcze coś dla CHUSTOMAM mam :D
jak było taaak ciepło to nasz super-extra-najfajniejszy polarek dla dwojga był za ciepły, więc przekopałam neta i znalazłam niskobudżetowe rozwiązanie :D kupujesz dużą męską bluzę i tniesz o >>TAK<< a akurat w Auchan są takie bluzy za 35zł :D mam morską (nie było czarnych :'( )jest wyprana i jak dorwę maszynę to potnę, obszyję (chyba, że dorwiecie polar taki, to polar się nie strzępi i nie trzeba obszywać!) i pokażę jak (czy) wyszło :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

zieloona

AAAAaaaaaaAAAAAaAaaaaaaAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
Chodźcie się zlecimy WSZYSTKIE :D :D :D ale super idea!!!
a jeszcze jak takie super-słodkie-rozkoszne do schrupania Tygryski będą to nie trzeba jedzenia brać ;)
Zielona-daj dziecku jak chce :P zrobię następną :D :D :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Przyśniło mi się dzisiaj, że zadzwoniła do mnie Dobra wróżka ;) Tak przeczytałam na wyświetlaczu " Dobra wróżka " ;)
Zatem jestem i melduję, że za kilka dni moja panienka skończy roczek! Naprawdę jestem przerażona, jak ten czas szybko leci. Boję się, że za chwilę zaczną się randki i dyskoteki!

Dobra wróżko i Zielona, zazdroszczę Wam spotkań! I talentu, i czapki, i śniadań na trawie! I w końcu baniek mydlanych ;) Lecę jutro zakupić i będziemy z Antoninka produkować pianę ;) a wasze dzieciaczki są przesłodkie!!! Uwielbiam takie zdjęcia!

Hm, gratuluję! Takie przestrzenie! Do czasu zamieszkania w bloku nie doceniałam luksusu posiadania wlasnego domu. A po pojawieniu się Antoninki marzy mi się swoje podwórko, altanka, zieleń .... Ech, chyba po prostu domek na wsi ;)
Rozumiem, że jak tylko kuchnia będzie gotowa to szykujesz mega parapetówkę? Julianka - panna na włościach - prezentuje się przecudnie!

Sylwiunia, ja dziś aż z ciekawości pooglądalam te Attipasy i chyba też się skuszę. Co prawda u nas na razie dreptanie tylko przy meblach, ale nie mamy żadnych na dwór, a może prawdziwa wiosna i do nas zawita. muszę tylko, nauczona twoim doświadczeniem, dobrze zmierzyć stopkę. Ślemy dużo zdrowia dla Jakubka!

Ewelina, zazdroszcze wojaży! Baterie pewnie naładowane ?! Może i góry! Ech, marzenie!

Nie wiem, co się dzieje, ale moje dziecko w kwietniu śpi o niebo lepiej. Tfu tfu tfu!!! Marzec był koszmarny. Do 24 po kilka pobudek. Teraz gdy zasypia jestem skolowana i nie wiem, czym się zająć ;) Tyle miesięcy byłam w pogotowiu, bo po 20-40 min. była pierwsza pobudka... Nawet pod prysznic szłam dopiero, jak już miałam pewność, że następne karmienio-usypianie będzie nie prędko. Może noce się poprawiły, bo wyszedł nam ósmy ząb..? Nieważne. Delektuje się nowym etapem ;) i jeszcze zważyłam moje dziecko na wadze łazienkowej i wyszło mi 11.5, czyli +1kg w ciągu miesiąca. Coś mi tu nie gra. Za dużo. Pójdziemy za tydzień do przychodni :/

I na marginesie, czy ja coś przeoczylam w temacie Aneli? Czemu nas zostawiła? Łaj, łaj łaj?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Rusanka dziś pójdę odebrać moje attipasy z poczty i napisze czy teraz ten chyba uniwersalny rozmiar jak na ten wiek czyli M jest ok :) wczoraj listonosz dzwonił domofonem ale mój mocno humorzasty syn spał to bałam się nawet poruszyć :( masakra tak siedzieć w domu a jeszcze gorsza wyciągać ten katar ;( dziś idziemy znowu do lekarza, już chcemy być zdrowi!!!!! A do tego wszystkiego jeszcze mąż chory, prawie już umiera!!!

Odnośnik do komentarza

Ewelina -piekna rodzina! Masz najcenniejszy skarb, ba, bezcenny :) dbajcie o siebie. U nas tez cycowanie na maksa, Maja chyba odreagowuje wyjazd taty, bo cyc jest co chwila, a zawsze po sniadaniu i obiedzie, bo te posilki sa stale ;) na szczescie w nocy przesypia 4/5h ciągiem.
DW i Zielona - wow :D jakie Cudaśne Bobaski ♡♡♡ spotykajcie się ile wlezie!
HM - no Julianka już zawładnęła swoimi włościami! Extra i widze, ze mieszkankp cudne ♡

Jak bede miala fotke w jakims mniejszym rozmiarze,to wrzuce Wam moja fitnesskę ;)

Ja tydzień "diety" i cwiczen za sobą. 1kg mniej. A cw to szybki spacer z wozkiem, uwierzcie ze jak sie skupilam,to doszlo dk mnie, ze brzuch przy takim pędzie jest non stop napięty. Wieczorami, co drugi dzien, robie ewke albo melB. Chce olsnic meza. Jemy z Maja zdrowo, ja zadnych slodyczy,kedynie sloik miodu wpieprzylam, bo mnie sqsiadk wkurwil, cham i prostak - wiercil po 20 i Maje mi obudzil, debil.

Buziaczki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

A wiec w skrócie - DW i Zielona - zazdroszczę spotkania!!! I Tygrys boooski i ta czapka ahjhh i Odsetka cuudna :*

HM chawira super i gratki przespanych nocy!!!!

Ela poszalałaś z fotelikiem. Ja się napaliłam na joie idę jutro mierzyć. Jak do auta nie wejdzie to będzie mega lipa :/

Ewelina- fajna rodzinka i fajne wojaże :)

Anela jest na fB - Zuzia superowe.

Ja te teraz więcej na fB bo łatwiej na tel ogarnąć - postów nie ucina grrrr

Poza tym Misiu od tyg w żłobku. Jak go zostawiam to płacze i ja po wyjściu tez płacze :( podobno szybko się uspokaja - chce w to wierzyć!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...