Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Maja zasnęła, cycek w buzi, to wpadam na chwile, bo zaraz myć drugie okno lecę.
Frankamama - kurwa! No wiesz co? Dzieci rośnie zasypiają, więc chyba jak ktoś ma małe dziecko, to powinien się zapytać, jak jest u Was! Co za ludzie. My odkładamy domofon, kiedy Maja śpi i nie ma nas.
Zielona - heroooo :D dałaś rade! Teraz wiesz, że możesz mieć jeszcze duuużo dzieci :* a ja ani becikowego ani odpisać dziecia nie mogę sobie :/ dobrze, że w końcu to ogarnęłaś ;)
Emka - ułoży się. Remont to koszmarna sprawa. Pociesze Cię, że zawsze będzie coś do roboty, bo człowiek albo to kasy nie ma na wszystko od razu, a to coś trzeba poprawić, dokupić, zmienić itd. Siły dużo i uśmiechów. Teściowej współczuję, ale co zrobić? Jak pomaga,to niech się przyda.
Elzbietta - pieprz te okna. Albo każ dzieciom umyć :D jestem bohaterką, że praca, dzieci itd. Bądź dla siebie wyrozumiała j daj sobie na luz ♡
VSA - przesyłam moc zdrowia i uśmiechów :*
Rusanka - jakbym o Mai czytała. Dają radę Panny, nie ma co ;) chciałabym mieć taką samą kondycję i pogodę ducha :D choć Majeczka ostatnio marudna też dość mocno jest :(
Emka - no to porady jak z kosmosu. Ja to się wręcz zawsze cieszę jeśli Maja śpi,kiedy są goście :P

Kończę pisać po 3h od zaczęcia, więc Maja nie śpi, firany wyprane już wiszą na oknach, jeszcze tylko salonowe wielkie mi zostało, ale mąż musi karnisze dokręcić, więc to później. Siedzimy se same, bo on ma egz ze spawania i robi uprawnienia.
Wiecie, chcę mu trochę się podlizać, dlatego tak zapierdzielam z tymi oknami, bo on by logistyczne nie ogarnął,jak ja, także chce mi się. A po co? A no po co? - prezent chcę ♡♡♡ w końcu wyjeżdża, na 3 mce, to mi się należy :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza
Gość Hankaa05

zielona - rób bliźniaki :D praktyke masz także loooz :D Gratuluje zebrania dokumentów :)))))

Emka - może nie jest idealnie ale na swoim! Będzie dobrze :) kartony pomału znikną!

Marti - szacun za okna :) mam nadzieję że prezent będzie adekwatny ;)

Frankamamka - współczuje takich wizyt. Mnie też wkurzają ludzie bez wyobraźni. I ja nie umiem komuś tak dogadać żeby zrozumiał :/

My chodzimy do żłobka wczoraj i dziś po godzince :) z mamą na sali jest spoko. Bez mamy na sali też. Ale po Świętach będziemy próbowali z drzemką i myśle że już tak fajnie nie będzie.

Buziaki :*

Odnośnik do komentarza

Wisienka - co u Was? chciałam Ci się pochwalić że Kacperek pije mm :D potrafi już nawet 90-100 ml wypić. Dostaje już mm przed snem i po obudzeniu. Kp zostało nam tylko przy nocnych pobudkach - czyli jakieś 2-3 razy w nocy. Ale po Świętach się zbiorę i odstawiam od cyca

DW - jak Wasze noce? czekam aż napiszesz że masz odleżyny i głowa boli bo za długo spałaś :)))) ja jak zaczęłam uczyć Kacperka zasypiać bez cyca to zasypiał 2 godz ale pierwsza pobudka o 1 - dostał cyca i kolejna o 5 :) także od pierwszej nocy duuuuża poprawa. U nas gorzej z drzemkami w ciągu dnia. Trudno mu zasnąć. Częściej zasypia na rękach niż w łóżeczku. Drzemka to coś czego najbardziej obawiam się w żłobku

HM,Attka, tanna - co tam?

maratonka - zrób nam prezent na zająca i wrzuć fote Majkela:D

Napisze Wam jeszcze że teraz jest w grupie w żłobku tylko 4 dzieci bo chore albo już rodzice zabrali na Święta. Nie wiem jak to będzie jak będzie 12 :) miłe zaskoczenie dla mnie - że Panie dużo tulą, noszą, całują. Nie zostawiają nigdy płaczącego dziecka. Na minus - nie wiem jak będzie wyglądało karmienie i zasypianie bo Panie dwie a buzi do nakarmienia 12 i tylko dwoje je samodzielnie. Także pewnie kolejka i wyją bo mój strasznie krzyczy jak głodny a jeszcze jak ktoś inny je to już sajgon także tego :p

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

aaaa jeszcze mi Wam napisze że Kacperek pije mm z niekapka bo ze smoka nie chce i powiem Wam że wcale mi się to nie podoba. I niech sobie piszą że już powinien odstawiać butle ale do niekapka nie zagęszcze mleka bo nie uciągnie. Ta cholerna uszczelka zachodzi mlekiem tak że zwykłe mycie i wyparzanie to za mało - muszę patyczkiem do uszu czyścić zakamarki. Bez uszczelki się krztusi i nie chce wcale pić. I chciałabym żeby pił z butli ze smokiem i tyle :p

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

2 noce bez snu..
święta? to już?!?

Marti ja tez chce prezent a tu kurier z prezentem dla M przyszedl wlasnie.. urodziny ma czy cos, to mu kupilam, niech ma.. :P

VSA :) U nas juz chyba 7 zęboli a coraz bardziej ją to boli.. wiec jakby co ostrzegam :D

Hanka ja mam zasade ze okno czyste to takie przez ktore cos tam widac :D

Emka ja wlasnie sie pakowalam caly tydzien a wczoraj sie okazalo ze jednak dupa i szytsko przesuniete z tego eekendu na za 2 ty az... takze łacze się w bUlu..

W ogole ja nie wiem czy moja znow ma taki aptety czy chce sobie tylko szczeke cwiczyc ale ciagle am am am..

Ile i co jecie w jakich odstepach czasowych teraz? Pytam zwlaszcza tych co lubią am am :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim!
Dobra Wrożko jak spanie Odsetki?Jak się czujesz?

Dominika, a Twoja Lenka jak?Dalej Pędziwiatr;)?

Rusanka.... Mój Oskarek bez szczepień taki żywioł... Zaczęły nam się wspinaczki na meble...Osiwieje...

Hm mój glodomorek je co 4h no chyba,że widzi że ja jem....to nie ma przepros...;)

Emka,gdzie szukać tesciowej co myje okna?;)

Hanka super, że w żłobku dajecie radę. Nawet lepiej, że jest mniej dzieci narazie, to łatwiej będzie się przyzwyczaić... Panie więcej uwagi poświęca...moja siostra ma taki prywatny klubik malucha więc wiem jak to wygląda od kuchni;););)

U nas całkiem nieźle. Oskarek ttrochę lepiej śpi. Wszędzie go pełno;) i gada jak najety... Próbuje go uczyć nowych rzeczy typu papap,brawo....ale nie ogarnia jeszcze tematu;)No i glut nie znika od ponad tygodnia... Ale jest dzielny...

Zdrowych i spokojnych Świąt dla Was i Waszych bliskich...

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Cześć dziewczyny! Chwile mnie nie było, ale od wtorku walczymy z biegunka i opadam juz z sił. Hania non stop na mnie, tylko mamamamama i nic poza tym, ręce mi juz wysiadają i kręgosłup. Jest taka biedna wymęczona tymi kupkami. Juz mam nadzieje, ze to lada moment przejdzie, myślałam ze dziś będzie lepiej ale było średnio:/ wyjechaliśmy dziś na święta, dość ciężka mieliśmy podróż, ale jesteśmy na miejscu. Wieczorem Hania zasnęła momentalnie.
Hanka, super ze Kacperek daje radę w żłobku i ze taki fajny ten żłobek, to bardzo ważne! I gratulujemy picia mm!! Może kwestia czasu i da radę z butelki? Próbuj przystawiać butelkę, jak juz polubił smak mm, to powinno pójść łatwiej. Juz powinno się odstawiać butelkę?? My dopiero niedawno zaczęłyśmy z niej pic :/
U nas noce..od tygodnia dobre. Nie wierzyłam ze kiedyś to napisze, ale mamy tylko jedna (!!!) pobudkę - około północy lub 1, wtedy Hania dostaje butelkę i idzie dalej spać. Pobudka jest ok.6. Także mimo ciężkich ostatnio dni, noce są naprawdę super. Nawet zdarzyło jej się w tym tygodniu spać od 20 do 4.30 bez jedzenia. Potem karmienie i spanie aż do 7.20. Rekord ostatnich miesięcy:) To juz naprawdę duży sukces. Widzę na razie zależność, ze budzi się po ok.5-6 godzinach od karmienia, czyli mniej więcej potwierdza się to co mówiła moja pediatra.
Miałam kończyć kp, i prawie się udało bez problemu, ale teraz przez ta biegunkę wróciłyśmy z powrotem. W małym stopniu, ale jednak. Chce zeby dzięki temu się troche wzmocniła.
Tanna, zdrówka życzymy! Zeby Oskarek jak najszybciej wrócił do pełni sił. U nas podobnie ze wspinaniem się na meble, właściwie na wszystko co pod ręka..
Marti, podziwiam za te porządki. Ja ani nie umylam okien, ani nie posprzątałam za bardzo na święta, bo sił i czasu mi zabrakło, ale na szczęście nie ma nas w domu wiec nie muszę na to wszystko patrzeć :) kiedyś nadejdzie ten wielki dzień ze wezmę się za generalne porządki.
Pochwal się prezentem :)
UllaS, co u Was? Jesteście juz w domku?
Wszystkiego dobrego na święta!!

Odnośnik do komentarza

Wesołych Dziewczyny :) nie przejmujcie się sprzątaniem i oknami. Ja myję teraz, póki mąż jest, bo jak pojedzie, to mi się nie będzie chciało. Dobra, zrobiłam to z Mają obok, ale jęczała maruda i zero przyjemności z tego miałam :P
Co do prezentu,to mam dylemat, co chcę. Mąż jedzie 2.04, bo statek zapchany gośćmi na święta, więc w tyg muszę się zdecydować :D

Wczoraj jechałam sama z Mają, może nie daleko, bo tylko trochę po Gdyni, ale była grzeczna. Za to jak wracaliśmy we 3, to darła się nieziemsko. Była rozebrana, już nie ubieram jej kombinezonu, to może pielucha ją parzyła w tylek :(

My jutro dziading, a w pon czas tylko dla siebie. Nic nie mówimy, że mężowi się wyjazd przesunął o 4 dni,bo chcemy być sami.

Wisienka - z tą butelka to jedt tak, że potem problemu logopedyczne dzieci mają. Nic fajnego, ciąganie dzieciaka po logopedach i potem rehabilitacja narządu mowy. I nie jest to tylko związane z mówieniem, bo mówienie, to rozwój psychiczny i intelektualny również. Także naprawdę, lepiej dla dziecka,żeby uczyć pić z kubka. Chyba że w życiu Kierujemy się zasadą "jakoś to będzie" ;) wypróbuj ten doidy cup. U nas teściowa to była w szoku, że Maja wie do czego służy kubek i umie pić, bo dała jej jakiś zwykły plastikowy. Także moim zdaniem lepiej się przemeczyć i zwalczyć swoje lenistwo, żeby dziecko miało lepsze życie ;)

Jeszcze raz wszystkim Wam samych wspaniałości na ten czas! Nawet my idziemy dziś z Majeczką świecić jajca w kościele. Ciekawa jestem, czy mi głowa nie spłonie :P

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

zielooona: fajnie, że mnie kojarzysz, ja tu tylko na gościnnych występach, bo w ogóle z sierpniówek jestem, tu tylko kilka razy o coś pytałam, bo Wy dla mnie doświadczone:) cieszę się, że dokumenty zebrane, dali w US zaświadczenie?
pytasz, co u nas: Helena stoi i próbuje chodzić, w sumie to stoi już od miesiąca, z rosnącą namiętnością. no i nic nie zrobię, aczkolwiek przerażało mnie, że niespełna 7-miesięczne dziecko zaczyna stać. ale już wyluzowalam:) oprócz tego raczkuje, śmieje się jak szalona i dobija do 10 kg. jest co nosić:) wesołych świąt!

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h3owv88nw.png

Odnośnik do komentarza
Gość hankaa05

Wisienka - dużo zdrówka dla Haneczki :* po Świętach zacznę próbować z butelką. My też pomału kończymy kp. Myślę że kwestia 1-2 tyg.

Marti - ja też czekam na Twój prezent :) dobrze że podróże ciut lepiej

ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...