Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Wisienka widziałam zdjęcie z waszego spotkania na fb, tyle dzieci w jednym miejscu :D zazdroszczę bardzo, ciekawa jestem czy mój Kuba chciałby się bawić z innymi, bo na basenie ma takie zapędy :)
Dobra wróżko Dorotka wygląda jak aniołeczek :) musisz nam ją częściej pokazywać
Ela oczywiście że możesz umyć okna po świętach w końcu to ledwo dwa dni wolnego :/ ja ogarnelam jeden pokój już ten co Kuba urzęduje w nim w ciągu dnia i już śladu nie ma, do okna też się dobrał :D
Ola ja też męża namówiłam do ćwiczeń i jest mi tym bardziej wstyd bo on od miesiąca codziennie ćwiczy i podnosi te swoje ciężary a ja ledwo ledwo co drugi czy trzeci dzień :(
Kuba nie śpi dalej w nocy, w dzień... Dzwoniła do mnie szefowa i przełom maja/czerwca wracam do pracy...będzie ciężko...

Odnośnik do komentarza

U nas sprawa sie juz rozwiazala z fotelikiem ;-) wczoraj babcia dala juz na roczek jak uslyszala ze chcemy fotelik kupic i kupilismy 2w1 przodem i tyłem ;-) dzieki temu moglismy sobie na niego pozwolic :-)
Franek sie przymierzal i siedzi jak prawdziwy prezes ;-)
Jestesmy zadowoleni ze mu sie podoba :-) tylko szkoda ze nie ma jasniejszych kolorow...
Ten smyk mi wszystko kradnie i ucieka - stanie sobie przy lozku i trzymajac sie lozka idzie sobie bokiem do szafki nocnej i mi kradnie kremy i balsamy ;-) otwiera wszystko, drzwi jak ktos nie zamknie to od razu idzie zamknac bo wszystko u niego musi byc pozamykane ;-)
zeba widac ale jeszcze pod dziaslem, zel nas ratuje.

Marti my bylismy na pomiarach jak mial niedawno kaszel ten suchy na stronie zdrowej bo innych objawow nie mial.
A tam bys zarosla brudem gdyby nie maz - pewnie tylko tak mowisz a masz błysk ;-) my matki w koncu musimy wszystko ogarniac ;-)
House- ale jak Ty odwalisz juz ten dom to bedziesz miala jak wille w hollywood ;-) moj tez tak sie po mnie wspina ale u nas to chce sie przytulic i idzie dalej sie bawic przytulas :-)
Hanka- probowalam sie wczuc w ta sytuacje ze Franka daje w pon.do żłobka to az mnie strach przeszedl... juz to widze jak musisz sie stresowac... ale to u mnie strach przed nieznanym a Ty tam bylas i bedzie git ;-) trzymam moccccno kciuki.
Ola- mojego tylko kiedys namowilam do biegania a takto on woli pomajsterkowac cos ;-)
Ela powaznie Ci mowie ;-) zachodze tam z wypelnionym wnioskiem a one ze zly! Ja mowie przeciez pobieralismy z waszej strony a ona: ale nie, musi byc nasz stad.... no to rece mi opadly. Pozniej musialam nosic meza umowy bo nie wierzyly ze mial na umowie 6 dni pracy za granica. Pozniej musialam nosic wyciag paska z wyplata i cos tam jeszcze juz nie pamietam ale jezdzilam ze 4 razy.
Wisienka ale Wam super ze mozecie sie tak spotkac. Ja w miejscu publicznym jedzenie tez mu daje ale chodzi mi ze cyka nie ;-)
Sylwiunia pewnie Kuba by mial radoche z zabawy z innymi :-) oby Wam noce sie poprawily :-*

Lece bo Franek podnosi psa za skórę ;-)

Odnośnik do komentarza

Elżbieta w 100%popieram postulat mycia okien po świętach...;););)napisz coś więcej o Wiktorku, jak on się miewa..?

Wisienka super, że i u Was lepiej ze spaniem:*

Sylwiunia co zrobisz z Kubciem po powrocie do pracy?żłobek?babcia?

Frankamama to Ci się babcia rzuciła;)masz fotelik na wypasie;).mój mały to nawet na gwiazdkę od teściów nic nie dostał....

Marti co do spotkania to jak chętnie. Jak się Hm ogarnie i miałaby ochotę zabrać córeczkę, to bedzie fajnie.. to sobie Oskarek popodrywa;)co do kwietnia to my odpadamy bo przyjeżdżają pierwsi goście...

Hm cierpliwości;*

Mam mały problem,bo mały się przeziebil i ma pierwszy raz katarek...co polecacie?kurde miałam jakiś olejek aromatyczny to mu psiknelam na koszulkę by mu łatwiej się oddydchalo...co się u Was sprawdzalo??u nas noce znów masakryczne....

Odnośnik do komentarza

Tanna nie wiem co z małym tak do końca, stresuje mnie, niby 3 razy w tyg z mamą będzie a co z tymi dwoma dniami ;( a od września żłobek ten prywatny tęczowy domek, ale nie wiem czy już tam jechać pytać czy nie? I potrzebuje drugi fotelik kupić do auta :/
Tak naprawdę to Kuba nie miał takiego inwazyjnego kataru jeszcze i zaraz mu wykrakam coś bo pogoda mega zdradliwa.. Ale jak mi tylko coś śwista to robię inhalacje, mam te krople nasivin dla niemowląt ale rzadko mu daje, maść majerankową i tyle

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Sylwiunia, Kuba na pewno by sie odnalazł i super bawił. Czasami te nasze szkrabki sa takie śmieszne - albo wchodzą na siebie, albo każde w swoim kacie gada do siebie i tylko soba sie zajmuje:) fajnie to wyglada.
Dziewczyny jednak trochę zawstydzaly chłopaków, szczególnie Kubę, biedny musiał szukać pomocy w ramionach Mamusi. No i były bardziej wytrwale - chłopcy musieli sie udać na drzemkę, a one cały czas dzielnie zajmowały sie soba:)
Frankamama ja kp tez w miejscach publicznych - zawsze sie zakrywam i nikt nic nie widzi, ja akurat nie mam z tym problemu. Nie robie tego w sposób rzucający sie w oczy. Teraz co prawda juz praktycznie wcale nie kp w dzien, to tematu nie ma;)
My łapiemy od rana witaminke D, mamy przepiękna wiosnę! Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Tanna- my dolozylismy 300 a babcia reszte i wyszedl nas 770 z dopasowaniem do auta :-)
Na katar polecam marimer ale hipertoniczny on bardziej leczy i jeszcze na wieczor jak maly usnie zagotuj gdzies pol garnka wody z torebka rumianku i troszke soli spozywczej morskiej lub fizjologicznej. Jak troche sie pogotuje zanies to do malego do pokoju i tam odkryj dopiero pokrywke i ta pare bedzie sobie wdychal przez sen i w nocy tez pare razy podlacz i znowu odkryj w pokoju zeby wdychal. Jeszcze czasem dosypuje do tego suszonego rumianku i mnie samej nawet lepiej sie oddycha :-)
Sylwiunia to znowu bedziesz miala wydatek z tym drugim fotelikiem :-/
Wisienka ja juz pisalam ze ze mnie dzikus ;-) my tez dzisiaj juz po spacerze, wsunal barszcz czerwony z miechem i poszedl chrapac ;-)

Odnośnik do komentarza

Hejka, u nas choroba goni chorobę poganiając antybiotykiem i zębami.Nie wychodzimy na spacery któryś dzień kolei więc można dostać pierdolca.Dziś Maly marudzi jak nigdy nie wiem już o co chodzi.Dalam mu paracetamol ale bez zmian.Szczęśliwa Mamusiu, mój starszy też ciągle pilnujeFranka i upomina mnie na każdym kroku, żebym na niego uważała i to jakim tonem! U nas Marti - lekarz wyznacza wizytę na zdrowej stronie w przychodni na ważenie i mierzenie dziecka.Jak byliśmy w grudniu na szczepieniu to potem powiedział, żeby umawiać się co dwa miesiące.Co do fotelika to my kurat mamy joie stages i uważam, że jest spoko.Przodem i tyłem montowany, fajnie się odchyla do spania.Tylko kosztuje kolo 650-700 , ale za to do 25 kg.Dobra Wróżko trzymam za Ciebie kciuki i przysyłam pozytywne ciążowe fluidy, no bo tak się składa, że ja już...I odpuść trochę, a zobaczysz, że odsetka 2 zjawi się szybko!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy4z17k1rkjpne.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/tb733e5ejn84p95y.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/svchw1d3d43y2f0f.png

Odnośnik do komentarza

Aha, mi też nie podobał sie napastliwy ton wypowiedzi zwłaszcza, że osoba się nie udziela i myśli, ze w internecie to wszystko wolno do każdego. Nznajoma może i źle nie mowisz, ale jestem ciekawa czy w taki sposób przedstawiasz swoje racje każdemu w realu.Nie przekonują mnie tłumaczenia, ze post przeszedlby bez echa gdyby był miły. Ja tam lubię jak jest miło na forum i choć czesto nie piszę to mam mega mega sentyment do Was kochane , a teraz jakoś wszystko mi sie przypomina i odnawia jak się robi wiosna i rok temu nasze brzuchy były wielkie.Zwłaszcza, że ja zaczynam od nowa.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy4z17k1rkjpne.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/tb733e5ejn84p95y.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/svchw1d3d43y2f0f.png

Odnośnik do komentarza

UllaS
Dobra Wróżko trzymam za Ciebie kciuki i przysyłam pozytywne ciążowe fluidy, no bo tak się składa, że ja już...I odpuść trochę, a zobaczysz, że odsetka 2 zjawi się szybko!!!

No w końcu się odezwałaś!! Wołałam kilka razy :D
i GRATULUJĘ :D :D :D

monthly_2016_03/majoweczki-2015_45247.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jestem jestem :)
U nas pogoda super wiosenna wiec siedzimy dużo na dworku z siostrami.

Ale dyskusja o fotelikach się rozwinęła. Wiecie co ale ja byłam w sklepie i mówiłam ze chce dobry kupić i pan nawet nie wspomniał o takim montowanym tyłem, a chyba to Oni powinni się na tym najlepiej znać i polecać to co najlepsze. Stwierdzam że niewiedza jest najgorsza ale człowiek kurcze nie może się przecież na wszystkim znać.

Co do dokumentów na becikowe i pan przyjmujących to szkoda gadać bo mój T jeździł sto razy i zawsze czegoś brakowało a na sam koniec pani powiedziała ze i tak nam się nie należy także spoczko.Gdyby wszędzie były takie kobitki jak nasza Ela to by było suuuper, ale niestety wszędzie się znajdą jakieś wredne małpy :)

Dziewczyny fajnie ze sie spotykacie :) macie wesoło z takim przedszkolem.

UllaS Gratuluję :) czyli u Ciebie to juz 3 pociecha bedzie?

Wczoraj spotkałam koleżankę która urodziła jak miała 18 lat. I mowie do niej " ale Ty już masz dużą panne" a ona rozpina kurtke i mówi " a tu siedzi juz druga w brzuchu". No spotykam ja codziennie i nic nie było widać a Ona już rodzi w maju he he

Wisienka fajnie ze bliźniaczka lepiej spi :)

Tez musze się wybrać do przychodni na jakieś pomiary. I może mam urojenia ale mam wrażenie ze Hani spuchly chyba ręce. Ale od czego???

U mnie na święta juz posprzątane, okna umyte, ale to nie moja zasługa. Maz lubi sprzątać i w sobote ogarnął całe mieszkanie a ja w tym czasie bylam u rodzicow z Hania. Tata juz w domu ale źle się czuje. Jest bardzo słaby.

DW Dorotka to juz niezła kobitka a nie maluch :) to tylko w Twoich oczach to nadal malutka dzidzia :) i pewnie zawsze taka będzie :)

Moj T kiedyś ze mną biegał, ale to była jego inicjatywa. Wytrzymałam 3 dni he he a czwartego juz mi sil zabrakło.

My juz kolejne zęby. Ale dziwnie bo były dwie jedynki na dole a teraz wyszła prawa gorna 1 i lewa gorna 2. A gdzie lewa1 się podziała. I jest taka dziura śmiesznie to wygląda :)

Hanka super wyglądasz. Ja mam długie włosy. Raz obicielam na krótko jak skonczylam podstawowke i wyglądałam okropnie i juz teraz cały czas czarne długie noszę.

Ide dzisiaj na spotkanie z koleżankami :) takze miły wieczór się zapowiada :)

Attka odezwij się!!!!!

Pozdro :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia moze zadzwon i sie dopytaj jak wyglada tam rekrutacja i co i jak...
Frankamama dziękuję Ci bardzo za radę! U nas rumiankowo i faktycznie super się oddycha;) mam nadzieję, że ten katarek się nie rozwinie w nic więcej...

UllaS wielkie gratulacje!!! Jak forma?

Ewelusik fajnie,że się odezwalas! podeslalabys męża do nas??;);)udanego wieczoru...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.sorki za dłuższą nieobecność ale jestesmy w trakcie przeprowadzki i remontu jednocześnie. Czuje sie jakbym wrocilla nas etat. Wychodze o 9 wracap ok 18. I juz mam dość. Pomalowalam tyle m2 scian ze powinnam juz miec magistra z malowania ;-) ale nie narzekam bo w konccu bedzie przestrzen. Tylko tak na marginesie to chcialabym zeby nastepna przeprowadzka byla juz na nasze takie na stale. Juz sie z mezem smiejemy ze rok bez przeprowadzki rokiem straconym. Bo my juz tak od ok 5 lat jezdzimy z walizkami.
Dlatego tanna szacun za twoja ekspresowa przeprowadzke. I spokojnie zaklimatyzujesz sie w nowym miescie.
temat fotelikow. Aroganckiemu zachowaniu mowie NIE. Ale argumenty do mnie trafily. Mimo ze mamy juz nast fotelik to kupie nowy montowany tylem, jak tylko przekonam meza. Niestety to przeze mnie i moja niewiedze wydalismy 700 zl i teraz bedzie na marne. Nznajaoma, cel nie uswieca srodkow i grzeczny ton tez by sie przebil.

Ulas, gratulacje i szczerze zazdrosze. Trzymaj sie cieplo i trzymam zza was kciuki, zeby te brzuchate miesiace minely lekko. Na kiedy masz termin?

Rady z rumiankiem na katar, zapisalam. Bardzo fajne. Obym nie musiala z nich korzystac.

Spotkania bobasow - suuuper. Tez bym tak chciala. Alicja az piszczy zradosci jak widzi inne dzieci.

DW. Lalko Doorotki, tys jest piekna, lecz Dorotka piekniejsza od ciebie. Dw, czy moge spytac jaki lek dostalas od gin i jak ssie po nim czujesz? Ja mam podejrzenie lub prawie pewnosc ze u mnie tez nie ma owu pomimo @. Nic na wlasna reke nie wezme ale zaczynam glowkowac. Zaczelam spr tem zeby miec pewnosc. I trzymam kciuki za nas obie ;-)
przepraszam, ale chwilowo nie pamietam co jeszcze chcialam napisać

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) codziennie czytam a brak weny na pisanie. Przesilenie jakieś chyba u mnie i u wrzeszczącej Izabeli;)
O fotelikach tych montowanych tyłem nawet nie wiedziałam -ciemnogród;) ja dostałam fotelik i teraz namówić męża zeby 700 zl wydać to polowa wypłaty prawie a drzewo trza kupić - oby Iza 13kg szybko nie osiągnęła:D oby sezon był obfity we wczasowiczów:)
Ja nie myje okien- moi Rodzice przyjeżdżają wiec do Nich się zwalamy:)na caaaaly blogi tydzien:) to u mnie mogą być brudne:P
UllaS gratulacje:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Jestem i ja

Dobra Wróżko karmię nadal, to był przejściowy problem trwał 3 dni. Teraz mamy infekcje i nic nie chce jeść więc dostaje cyca co chwila i ładnie rozhulał mi laktacje.

Nie wiem co jest bo Kamil ma mokry kaszel a poza tym nic. I trwa to on niedzieli poszłam we wtorek do lekarza nie było mojej pediatry tylko jakaś inna pinda i mówi do mnie że kaszel trzy dni to nie choroba i ona nie będzie leczyć urojeń matki tylko pacjentów - a ten z którym przyszłam jest zdrowy bo gorączki brak, wysypki brak...Osłuchała go tylko i mówi ze zdrowy zapytałam czy do buzi mu nie zajrzy, gardła mu nie zbada? Z wielkim fochem to zrobiła, nagadała się przy tym że ho ho, gardło zaczerwienione ale jeszcze nie na antybiotyk...Powiedziałam tylko że jej komentarze są zbędne i że dziękuję bardzo przyjecie mojego dziecka. Zawsze jakoś szkoda mi prądu na głupie baby i wykłócanie się z nimi. Jutro mam wizytę u mojej zobaczymy co powie. Dziś miał temperaturę 38.00. Mam wrażenie ze to zęby trójki na górze mu wychodzą i stąd ta infekcja. Ale ostatnio mąż był przeziębiony i ja też więc może teraz Kamilek złapał. Może coś się rozwinęło.

Ja do żłobka zapisałam się we wrześniu. Złożyłam deklaracje do prywatnego i do publicznego. Do tego prywatnego chodził mój starszy syn i tam miejsce już mamy od lipca. Ale czekam jeszcze na decyzje o publicznym jak się dostanie to tam pójdzie. Chodzi głównie o koszty i o możliwość odliczeń. Prywatny to czy chodzi czy nie opłata jest stała. Do pracy wracam 20 lipca i chciałabym go oddać od 1 lipca żeby miał czas na aklimatyzację i na początku chodziłby tam na 2-3 godziny dziennie.
Hanka powodzenia i trzymam kciuki żeby Kacperek szybko przyzwyczaił się do nowego miejsca i je polubił i Ty bądź dzielna.

Ja też zaczęłam ćwiczyć. Wychodzi mi to różnie. dwa razy w tygodniu chodzę z sąsiadkami na ćwiczenia na salę gimnastyczną prowadzi tam zajęcia nauczycielka wfu. I wróciłam na zumbę. raz w tygodniu, w ubiegłym tygodniu udało się dwa razy. Wszystko zależy od tego jak mój mąż jest w domu. Miły relaks poza domem, w domu to nie ma szans na ćwiczenia bo zawsze coś...

Mai-tei się produkuje, powoli to idzie i teraz jak Misio ma infekcje to nie siadam do maszyny bo nie ma za bardzo jak.

Ulla S Gratulacje!!!

Pozdrawiam wszystkich:) Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza

Wpadam na szybko z rana.
UllaS gratulacje!
U nas tez nadal katarek i zęby.
Na katarek psikam wodą morską i kropie na ubranko ze dwie kropelki olbasu. Na zęby to musiałam wczoraj podać przeciwbólowy bo byla tragedia. Kupiłam Camille podobno dobre zobaczę i dam znać.
Pola88 piękne miejsce to pewnie turyści tez będą.
Wszystkim przeprowadzającym się życzę dużo sily i wytrwałości. Finisz będzie cudowny !
Ewelusik to ci się mąż skarb trafił.
Mój tata taki jest ale myślałam ze to jedyny egzemplarz :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja na szybko z pracy.
Klaudia z temp i katarem wiec obstawiam ze zeby. Po pracy nie da sie odsapnac bo 2 stesknione potwory czekaja zeby sie na mnie wdrapac!

Ullas gratulacje!

Marti nie napisalam ze maxi cosi to shit. Niektore maxi cosi tez sa styropianowe ale nie pamietam modelu...W no kupuja najczesciej maxi cosi chyba tobi ten przodem lub tansze britaxy jesli chca wydac prawie pol wyplaty jesli stawiaja na cene to styropian z tutejszej biedrony. I zgadzam sie kultura jazdy w skandynawii jest wspaniala!
Poza tym tu jest bardzo maly wybor. Sklepy w wiekszosci internetowe...najblizszy sklep z fotelikami mam w oslo ok 100 km. Ciezko wiec "dopasowac" cos do auta.

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki za gratulacje.Bardzo się cieszę i jednocześnie boję jak dam radę z trójką dzieci w tym w dwójką malutkich.Nie mam tu babć, sióstr itd. więc tym bardziej sama ze wszystkim.Budowa domu jeszcze w powijakach.Planowaliśmy maluszka, ale myśleliśmy, że trzeba będzie sie bardziej postarać.Czuję się różnie raz lepiej, raz gorzej.Zależy od dnia.No i wiadomo, że nie poleżę i nie poodpoczywam w tej ciąży tak jak w poprzednich.Choroby ciag dalszy.Jutro idę do lekarza z małym bo ro przegięcie.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy4z17k1rkjpne.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/tb733e5ejn84p95y.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/svchw1d3d43y2f0f.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) Mam nadzieję Elu że będą:D narazie w naszym domy mamy tylko 1 zarezerwowanych ale za to za to jakich superowych:D juz nie mogę sie lipca doczekać i wspólnych spacerów:D Takich Gości uwielbiam:D w ogóle jak sezon przychodzi to wieś ożywa bo tak to jedyna atrakcja to jak sklep 2razy w tyg przejedzie:D ale chociaż Dzieci mają powietrze czyste:D
Ola1992 artykuł przeczytany:D
UllaS podziwiam i jeszcze raz podziwiam. Ja ledwo radę z 1 Izą daje radę:P
A teraz sie pożalę- tak mnie dzisiaj teść zdenerwował -"nie możesz dzwonić jak P autem jedzie". Uwierzcie myślałam że wyjdę z siebie-sam dzwoni po
5-10 razy dziennie a mi zabrania. Mąż mówi ze to głupota ale mnie tak ruszyło ze myślałam ze zawalu dostanę. On mi jakos wyjątkowo na nerwy działa. No i ponarzekałam. Mam nadzieję ze uszy teścia pieką!
Dobrej nocy:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

House m wydaje się być w porzadeczku! Jak Dzej spala?

Ela, ja się cały czas ludze ze się obejdzie bez parasolki. Nie podobają mi się a nasza spacerowka jest debest ;D

W lipcu przyjeżdża kuzyn z Niemiec z zona i córeczka 4m ;D za trzymają się u Nas! Juhu cieszę się mocno! Będzie wesoło bo my niecałe 40m2 haha ;p

Marti masz racje, z tym ze jak w dzień tygrys usłyszy parę razy " nie wolno" " nie ruszaj tym " itp to on się złości siada na ziemie i marudzi pod nosem. I wtedy źle śpi! A jak mu zorganizuje dzień ze nie muszę go upominać to śpi bosko ;) dzisiaj only 3 pobudki i drzemaka do 8!!!!

Dobra Wróżka? Jak sytuacja? ;)

Maratoooooonka!!! Majkel juz kupił bilety na sanrajs? ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

haj zielona! Moja dżej spi lepiej odkąd spi na odwrot! :P Czyli ze glowe ma przy szczebelkach a przy ochraniaczu nogi. Jak sie budzi to widzi gdzie jest i nie placze a i nogi nie wystaja co chwile.. ale.. sie tak przekreca ze dzis z 4 razy ją przekladalam bo spala fpopszek łóżka! i sie rypała w głowę biedna :D Teraz tez spi, w ogole sie uczy zasypiac sama..
Daje jej poduszke i kołderke, sie na nich polozyla i odplynela sama w 3 minuty :D :D :D

Lustro mialo byc tydzien temu, potem ze dzis a mam jednak dzwonic po weekendzie.. wtf.

Nie mam nic na obiad i nie chce mi sie ruszac dupy na szopink.
J. wyrasta z ubran a mialysmy oszczedzac!
Ja nie wyrastam ale tez nie mam co ubrac.. ostatnio na szopingu bylam w ciąży jak sie w nic nie miescilam juz.... :/

Miałam wczoraj tyle mleka w sobie ze omg nie wiem skad sie wzielo! Szałwia nie pomaga, no chyba ze na sen... odplywam po niej od razu..

mamy 6 zębów, 7 lada chwila..

UllaS Gratulacje!

MArti z tymi targami dobry pomysl ale ja sie na nic nie umawiam bo żyjemy z dnia na dzień :D

Chorowitkom na katary nie pomoge, jeszcze (odpukac) nie przerabialysmy chorob..

Spacerowka, ja mam xlander jak juz mowilam, i w sumie spoko, tylko ciężki jest.

Emka zapraszam do mnie na malowanie skoro tak prężnie Ci to idzie :D

Frankamama daj zdjecie fotelika!

jestem GuOdNa! ja kce am am am!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...