Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór :D Doczytałam nie było mnie kilka dni i prawie 20 stron.

Hanka nie taki żłobek straszny jak go malują. Mój starszy syn chodził i Kamil też jest zapisany i mam nadzieję że będzie chciał chodzić.Mam tu na myśli czy emocjonalnie sobie poradzi.Mam nadzieje ze tak. Ja byłam zadowolona z opieki w żłobku, dużo zajęć, zabaw, angielski. Zawsze panie organizowały im urodziny z tortem i solenizant w dniu swoich urodzin dostawał prezent i miał specjalną czapeczkę na głowie ale maluch był dumny. Panie dbały o dzieciaki i naprawdę miło to wspominam. Dziecko zawsze odbierałam z sali, miałam nienormowany czas pracy i przychodziłam w różnych porach i nigdy nie było jakiś niepokojących sygnałów. Kamer nie było niestety. Najgorszy jest pierwszy tydzień w żłobku dla mamy jak ryczałam jak głupia i stałam pod tym żłobkiem w samochodzie chyba z godzinę. Dałam radę i Ty z Kacperkiem też dasz radę. Mnie też to czeka tylko za 2 razem już spokojniej do tego podchodzę.

Koniecznie pochwal się później fryzurą

Attka ściskam Cię mocno. Bądź silna.

U nas chyba początek końca kp. Od kilku dni Kamilek nie chce ssać w dzień a w nocy tylko raz. I mam wrażenie że pokarmu mam przez to coraz mniej. Jak próbuje w dzień przystawiać to w ogóle nie chce, siada zaraz, głowę odwraca. Może jeszcze mu się odmieni oby.

Pozdrawiam Wszystkie Mamusie i dobrej nocy.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za odpowiedź w sprawie chodzika. Natalia sama w pokoju nie wytrzyma dłużej niż 10 min na bujaczek robi się za duża i nie wiem w co ja dawać żeby była bezpieczna np w kuchni gdy ja będę odwrócona plecami myjący naczynia stąd moje myśli o chodziku

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza
Gość Panifionaaa

Hejo.
Zdrowia dla miesięczniaków i chorowitków :-* :-*
Ja dokładnie 9 miesięcy temu lezalam że skurczami pod ktg a za godzinę niunia była już z nami ;-)
Mialysmy przejściowe problemy z kupa , co się okazało z winy dziadka bo po kryjomu ciastkami czekoladowymi ją karmił...
Justyna dziś caaaaaly dzień szkoliła umiejętność obrotów plecy-brzuch, brzuch-plecy i na tyle to polubiła że we wannie był krzyk bo się nie dało, usypianie trwało 3 godz i końcem końców i tak spi na brzuchu , pierwszy raz w życiu :-D posadzona już siedzi bez podparcia ładnie ale sama jeszcze nie siada, i stać, ciągle chce stać, ma słabe łapki i nie umie się utrzymać więc ją ją pod paszki muszę trzymac i dama dumna stoi :-) a tak leci , zdrowe, usmiechniete i bez większych zmian ;-)

Odnośnik do komentarza

Brawo Justynka. Widziszz panifiona, jak ladnie sobie radzi ta twoja coora. A dziadek powinien isc do kata za te ciastka. Dobrze ze alergie zadne nie wyszly po czekoladzie.

Ja nie tanna, ale powiem jak sobie radze z wstawaniem w lozeczku. Po prostu czekam. A jak widze ze juz trze oczy czy juz siada ja kolanka i widze ze juz jest sspiaca to wtedy ja kllade. Wczesniej u nas nie ma sensu bo tylko bylaby zla. Wiec skacze i chodzi ile chce. Sama daje mi sygnal ze juz dosc :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy jeszcze niewyleczone. W sobotę był pierwszy dzień bez gorączki. Chłopcy już dzisiaj do szkoły poszli ale czy super zdrowi to nie wiem. Widać ze Zuzia slaba i źle się czuje bo tylko cyc i spaciu ale może tak się regeneruje po tym dziadostwie.Mnie też wzięło ratuje się jak moge ale kaszle i smarcze i glosu 0.
Ela dzięki za pamięć i sto latek dla Wiktorka i wszystkich solenizantow.:)
Attka dasz radę jak potrzebujesz to płacz tylko nie proś gnoja żeby wrócił pozniej sobie tego nie wybaczysz. Właśnie czas jest twoim lekarstwem. Siły ci życzę i przytulam mocno.
Emka u nas nie ma opcji połozyć zuzi w łóżeczku bo taki ryk wszczyna wstaje i tyle i moze być śpiąca bardzo ale nie położy się i basta. Usypia przy cycu i wtedy dopiero można ją odłożyć ale też nie za pierwszym razem się uda.
Myszeczka śliczne włosy i kolorek też ekstra.
Hanka gratuluje podjęcia wyzwania. Będę trzymać kciuki i napewno wszystko będzie po twojej mysli. Może Kacperek zacznie przesypiać nocki? Daj nadzieję kobieto:)
Szczęśliwa mamusiu fajnie wygladacie. Ja się boję wyjść z zuzią chyba poczekam do wiosny: )
Dw i jak świętujemy???
Tak mam rozbujałą laktacje że chyba do 18 będę Zuzię karmiła;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

U nas noc fatalna całą noc płacz,cyc rzucanie się prawie nic spania,od rana też fatalnie non stop marudzi na rękach cyc i tak w kółko...padam a gdzie tu do wieczora widzę ewidentnie że to zeby bo parę na raz jej się wybija... Miałam iść dzisiaj pierwszy raz do ginekologa ale sił brak, zadzwoniłam i przelozylam wizytę uwaga wolny termin 22sierpnia.

Sonda co podajecie dzieciom na śniadanie? Bo u nas rzuca chlebem i bulkami a prędzej tak wxinala, kaszek żadnych też już nie chce tylko wchodzi w grę jajecznica prawie co dzień i kawałek żółtego sera, już nie wiem co wymyślać, jogurtów nie nic nie chce...

Anela Łącze się w bólu ja smarkam i kaszle już 3tydzień, chłopcy jeszcze też w domu, co to za cholerstwo to ja nie wiem

Hanka gratuluję

PANIFIONA super wiedziałam że Justyna nadrobi

Zielona co u Was???

Ela częściej prosimy

Odnośnik do komentarza

szczęśliwa mamusiu - nocy współczuje, a z tą wizytą to jakiś żart - jakby ktoś był w ciąży to do gina akurat na poród sie dostanie :p może poszukaj innej przychodni czy coś?

ma_górka - no taki żłobek to bym chciała i tak to sobie wyobrażam i boję się że ten który wybrałam nie jest taki jak opisujesz ale tak naprawdę to będę to wiedzieć dopiero jak zacznie tam chodzić :/ mam nadzieję że to chwilowe problemy z cycowaniem. CHyba zielona też tak miała że Tygrys nie chciał (przepraszam jeśli się mylę) ale po kilku dniach wszystko wróciło do normy. Zobaczysz Twój też zatęskni za mamusiowym mleczkiem :) powodzenia :)

emka - dziękuje za odpowiedź odnośnie stania. I bardzo się cieszę że tak ładnie CI zasypia :)

Anela - dobrze że choć mała poprawa. Dużo zdrówka

U nas noc FATALNA - pobudki co godzinę, pół - o 4 nie mógł zasnąć, turlał się biedak na wszystkie możliwe strony i ciągnął cyca i puszczał i się turlał i tak w kółko :( u nas brak objawów zębowych, poza tym w dzień jest ok tylko te noce...zastanawiam się już czy On nie głodny? bo najdłuższy sen ma wieczorem - wczoraj jakieś 3 godz a im bliżej rana tym częściej się budzi. Cyca ciumknie i śpi. Ta noc utwierdza mnie w moim planie ;) z dobrych wiadomości to po obudzeniu wypił 60ml bebiko z niekapka :))))) co prawda potem nie zjadł kaszy i poszedł o tym spać no ale i tak się cieszę:)
szczęśliwa mamusiu nie masz czego gratulować - bo słomiany zapał to moje drugie imię :p

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

I nadal nie chce cycować :( Na domiar złego dostałam @. Przybyła po roku i 7 mc przerwy. A już tak mi było dobrze, póki co bez większych bólowych dolegliwości.

Współczuję Wam fatalnych nocy. Trzymajcie się mamusie.

Frankamama podziwiam za tą Chodakowską, trzymam kciuki za wytrwałość. Franek jaki przystojniak:)

Dobra Wróżko co szyjesz? Ja nieśmiało zaczynam swoją przygodę z maszyną. Dostałam w prezencie i próbuje. Przymierzam się do tego nosidła mei tai, Kiedyś wrzuciłaś link jak uszyć i podejmuje wyzwanie. Zobaczymy czy mi wyjdzie ;)

Brawa dla Justynki :*

Szczęśliwa mamusiu u nas na śniadanie: jajecznica, kaszka z kaszki kukurydzianej lub płatków ryżowych z owocami, kaszka manna była kilka razy gotowana pół na pół woda z mlekiem krowim i było ok., naleśniki też, tylko bez nadzienia suche wcinał, bułeczki lubi chlebem ostatnio gardzi jak kiedyś wszystkie piętki były jego. Gotowe kaszki mleczno- ryżowe też czasami podaje.

Dzieciaki masz śliczne i Ty też laseczka. :* Współczuje Wam tych chorób i nieprzespanych nocy.

Anela dużo zdrówka dla ciebie i Zuzi.

Dziś na obiad barszczyk z czerwonych buraczków, dawno nie było zobaczymy czy będzie smakowało Kamilowi.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, kilka dni nieobecności a tu tyleeee stron :)
Do klubu dzisiejsza noc to masakra też mogę dołączyć ale młody od sylwestrowej nocy nie spał dobrze więc idzie się przyzwyczaić :/
Nie pamiętam już co miałam pisać...
H-M ten twój kot ten szary bardzo groźnie a jednocześnie dostojnie wygląda :)
Szczęśliwa mamusiu inaczej sobie ciebie wyobrażałam, przynajmniej z twoich opisów wynikało coś innego a tu widzę super młoda i uśmiechniętą mamę :)
Atka wiem że łatwo mi mówić ale trzymaj się, jak trzeba to płacz ale pamiętaj idzie wiosna, wyjdzie słońce, wszystko obudzi się do życia i mam nadzieję wróci lepszy nastrój!!!
Dla wszystkich świętujących najlepsze życzenia. Tylko patrzeć a stuknie roczek naszym maluchom :)
Dobra wróżko czy mogę cię adoptować??? Mam tyle pomysłów ale szyć nie umiem...plis plis
Zamówiłam młodemu też taki jeździk pchacz samochodzik choć jemu jeszcze daleko do chodzenia ale zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

emka -a z pracy się odezwali? i jak u Ciebie testy? ;) ja miałam taka sytuację że szukałam pracy i odsatwiłam tabsy -trwało to kilka miesięcy. Pojawiła się fajna oferta, złożyłam cv, pojechałam na urlop. Po powrocie do mnie zadzwonili, byłam na rozmowie - fajnie poszło. Powiedzieli że się odezwą za 2 tyg bo mają jeszcze innych kandydatów. Zadzwonili po 2 tyg a ja w tym czasie się dowiedziałam że jestem w ciąży :)

DW - zdałaś? :)

emagdalenka - myślałam dziś o Was. Dużo zdrówka dla robaczków a dla Ciebie siły - jesteś hiro!

Anela - u nas po chorobie przez kilka dni lepiej spał i w dzień i w nocy - chyba odsypiał i tez duuużo cycował. Niestety odpoczął i wrócił do normy ;) i zdrówka dla Ciebie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

U nas bez nowości dzień jak codzien. Pogoda do Dpy to marudzimy w domu

Justyna tak trzymaj! Zaraz zacznie chodzić cwaniara!

Anela zdrowiec tam!! ;*

Myszeczka, boziuu jakie cudne mocne grube kudly!!"sliczne! Farba tez udana! Daj mi pol to będziemy miały tyle samo ;p

Szczęśliwa mamusiu, ty szczęśliwa jesteś! Ładna, dzieci udane! Pozdrawiamy!!

Attką, ja to świnia jestem. Ja bym mu rzygala takie hasła co przyjdzie ze by mu się żyć odechcialo. A gdzie tam mi w głowie prosić go żeby wrócił! Kochana! Sama sobie lepiej dasz rade niż z tym typem! Idiota jest i tyle! Wybrał niech spada niech nawet na Twój uśmiech nie liczy! Udup go ostro na rozprawie o alimenty proszę Cie!!! I dla synka się usmiechaj! " chcesz mieć prawdziwego mężczyznę to go sobie urodz!" i masz ;D wychowaj na najwspanialszego faceta! I luzuuuj nic się nie spinaj przez tego osła! Buziole!

Nie pamiętam juz co tam jeszcze ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie ten film, co polecałam-'pokój'? Dostał Oskarka :D ja to się znam ;)

Emka-do tortu zamiast śmietanki daj puszke mleczka kokosowego i będzie git :D niedoszli pracowacy-dobrze, że teraz się tak zachowali, pomyśl co mogliby zrobić później!
Rusanka - szyję wszystko jak popadnie :D teraz mam zamówienie od siostry na pościel i kocyki dla dzieciątka (to już lada chwila :D), poza tym torby poszyłam i pare spodni i sukieneczki dla małej :D a masz jakiś link do tego przerabianego body? bardzo ciekawa jestem :)
Attka -tulę Cię mocno :**** tylko czas może pomóc
Myszeczka -co ty narzekasz-super kolorek :D
Szczęśliwa Mamusiu- kurde, po twoich opisach myślalam, żeś pasztet XD a ty TAKA laska!!!!! Ładna, szupła...Kurde-co by ta baba z tv miała w tobie zmienić??? Dzieciaki super! i zdrowiejcie w końcu :****
HM- opis eko-szczęśliwego-żarełka przyprawił mnie o orgazm ;) te osrane jaja :D roooolez!! :*
Buzial dla Bliźniaczki :*** mła! A koty-zboczuchy przesłodkie :D a ty nie miałas 3?
Hanka - jaki ładny link :D wykorzystaj ten ostatni czas na maxa z cycem itd!
Ewelusik- i jak-obroniłaś się przed choróbskiem?
Magórka- wyluzuj!! Pytałam kiedyś doradce lakt. i powiedziała, że przy okresie dziecko tak może się zachowywać. Staraj się przystawiać-zawsze coś pociągnie. I powinno wrócić do normy po @ :D Maitai-fajna sprawa! Daj znać jak wyszło :D
Panifiona - zaraz Justynka wszystkich przegoni :D buziale na miesięcznicę :*** JAK GUZ pytałam :P
Anela- bidoku :*** trzymaj się tam dzielnie!
Sylwiunia - TAK adoptuj mnie!! Tylko mi gotuj pyszności :D

pisałam cały dzień, ale chyba ogarnięte :D ołjeah!!!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

no i zapomniałam:

- klub nocnych marków: karta stałego klienta :/
- wysikanych kresek na teście: |
- okresów: nadal brak (WTF?!)
- nowe umiejętności Odsetki: robienie bazy z kołdry czy byle-jakiej szmaty, innych brak
- nowe ulubione danie małej: babciowa-ogórkowa (moimi zupami nadal gardzi!)
- zrozumienie po co są nogi: zerowe ;)
- zdjęcia dowodowe na koncie Dorotki: 8szt :D (ma talent do pozowania!)
- nowych chust: 1 z merynosem <3 jest love!<br /> - ilość bolących zębów u mamy: 1 (fuck! Wizyta u dentysty niebawem-kocham!)
- ilość zębów u Odsetki: 0 (a idą od 3 m-ca życia niby....)

yyyyyy chyba wszystko :D
ołwer!! :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Myszeczka- my chodzik, jezdzik mamy ( nie chodak) z fisher price szczeniaczek. Franek jest w nim zakochany od pierwszego wejrzenia nie ma dnia zeby sie nim nie bawil. To byl strzal w 10. Dziecko moze na nim jezdzic i chodzic za nim trzymajac za taka raczke. Naprawde jest super! Kolor wlosow Twoj mi sie bardzo podoba :-)
Attka- nam sie zawsze mozesz wyzalic pamietaj o tym!
Panifiona- i widzisz jak Justynka sie ladnie rozwija, a tak sie martwilas. Trzymam kciuki zeby codziennid Cie zaskakiwala nowymi umiejetnosciami :-)
Emka- super Wam idzie z tym spaniem oby tak dalej!
Anela- zdrowiejcie w koncu! :-*
Szczesliwa mamusiu- ale laska z Ciebie :-) zdrowka dla Was :-* my na sniadanie jemy cyca ;-)
Hanka- ja juz sie boje tego dnia gdy bede musiala odstawic Franka od cyka :-(
Emagdallenka- podziwiam Cie za Twoja sile.
Ma_górka Franus dziekuje za komplement ;-) wspolczuje tej glupiej ciotki ktora przyjechala do Ciebie tym oblesnym czerwonym samochodem ale niestety kiedys musiala powrocic :-/
DW podejrzana i tak jest ta jedna kreska. Kurcze ale fajnie ze tak szyjesz, mnie niedawno uwaga! - tata nauczyl zszywac cos gdy potargane a co dopiero szycie maszyna...( az wstyd ze tata, co nie? ) :-D
Ty to masz bzika na punkcie chust! ;-)
Ewelusik - milej odskoczni w kinie :-)

W sobote kino udane i smieszne teksty w filmie :-)
Dziewczyny jutro jest tydzien gdy cwicze! Mam tylko przerwe w niedziele na regeneracje miesni brat mi tak polecil ktory pakuje na silce. Mowie Wam mam tyle teraz energii ze szok! Po pierwszym treningu mialam dosc,bylam PADNIETA! A dzisiaj to po skonczonych cwiczeniach zachcialo mi sie jeszcze biegac a za chwile tanczylam z Franiem pol godziny na rekach bez przerwy! Czuje ze dam rade i wytrwam :-) nie robie tego zeby schudnac bo dalej waze mniej jak przed ciaza ale dla kondycji i lepszego samopoczucia i dla takiej rzeźby delikatnej :-) mąż dzisiaj przyszedl, otworzyl piwo i patrzyl jak cwiczylam akurat posladki - powiedzial ze ma lepiej jak w kinie :-D

Odnośnik do komentarza

Witam po chwilowej przerwie :)
Rusanka, miło, że o nas pamiętasz, buziaczki.
Nie pisałam, bo jakoś tak nie było o czym, wena mnie opuściła. Nie dam rady wszystkim odpowiedzieć, ale na pewno pamiętam Szczęśliwa Mamusie, która pisała, że Oli zabrała jej urodę, po czym na wstawionym zdjęciu widzę niczego sobie laskę! No i cudowne dzieci, masz z czego być dumna.
Attka, dziewczyny piszą z sensem, jak zawsze. Im więcej czasu upłynie tym bardziej utwierdzisz się w przekonaniu, że dobrze zrobiłaś. To jest teraz czas dla Ciebie i synusia. Zadbaj o Was, a Twój byly mąż będzie w szoku, ze tak dobrze sobie radzisz niego. A niech ma, dupek żołędny.
Dobra Wróżko, uśmiałam się z Twojego eko-orgazmu :D no i super podsumowanie konkretne, jesteśmy na bieżąco. Kiedy lecicie do Włoch?
H-m, lepiej juz sie czujesz?? Jakiś postęp w wybieraniu wyposażenia ?
Frankamamka, zazdroszczę tych ćwiczeń, naprawdę. A mąż pewnie zadowolony z widoków ? ;)
Mam nadzieję, że jak już zacznę ćwiczyć to będę systematyczna i szybko będzie widac efekty.
Hanka, życzę Ci dużo konsekwencji i wytrwałości w ambitnym planie uporządkowania nocek Kacperka. A żłobek na pewno będzie git.

Z racji tego, że luty nie ma 31 ani 30 dnia Maja dziś obchodzi 9 miesięcy od narodzin. Przez ostatni miesiąc poczyniła dużo postępów, zwłaszcza pod kątem ruchowym. Od kilku dni udoskonala siadanie z leżenia na brzuszku. W łóżeczku podciąga się na kolanka, przyjmuje pozycję do raczkowania i tak śmiesznie buja się do przodu jakby chciała ruszyć, ale coś ją jednak trzyma. Jedyne co mnie nie cieszy to nocki. Ostatnio jest coraz gorzej... Wierci się, budzi, robi nawet przerwy w śnie. No i w piątek i dziś drzemałam z nią przed południem. Bo nie dość, że w nocy kiepsko śpi, to jeszcze wstaje przed 7. Szybko pomyłam gary, odkurzyłam, ogarnęłam pokoje, wstawiłam pranie i wtulilam się do niej i udało mi się zdrzemnąć przez 1,5 h jeszcze. Zaraz lepiej się poczułam. Dobrej Nocki Majoweczki.

monthly_2016_02/majoweczki-2015_44563.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...