Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi w sprawie MAMY. Luzuję i spróbuje uzbroić się w cierpliwość...

Dobra wróżko, tort wygląda bardzo smakowicie. Zrobię jakaś próbę generalną i jeśli nic nie spartacze, to na roczek przygotuje ten specjał ;) dzięki!!! A odnośnie fatalnych nocy - może jakaś zębowa kumulacja? I Dorotka tak odreagowuje? I co szyjesz? Ja znałazlam w necie super pomysł, jak z przykrótkiego body wyczarowac sukienkę. Zbieram się do użycia dwóch takich wynalazków i ciągle coś mi przeszkadza...? Chyba lenistwo ;p

Dominika, hurrra! Oszczędzajcie nóżkę i już wkrótce Lenka bez problemu zatańczy czacze!
CZY CZUJE PANI CZACZE, CZY CZACZE PANI ZNA, JA PANI WYTŁUMACZE, CO ZNACZY CZACZACZA.
wybaczcie dziewczyny, to z głębin mojej makowki się wymsknelo ;)

Emka, olej tchórzliwych niedoszłych szefów! Nie ma czego żałować. Widocznie czeka na ciebie coś duuuuuzo dużo lepszego!!! Może bejbik? I gratuluje ekspresowego usypiania. My dziś walczyłysmy 2 godziny.... Zwykle to tyle nie trwa, ale dziś jakiś wariat odpalił fajerwerki za oknem, więc chcąc nie chcąc spanie było niemożliwe...

Myszeczka, pokaż włosy!!! Może po prostu nie możesz się przyzwyczaić? Robilas dziś coś z nimi? Mam na myśli - poprawiałas?

A ja wczoraj wymyśliłam, że zrobię dziecku prawdziwy naturalny jogurt. Teściowa kupiła prawdziwe ( od żywej krowy!!!!! ;P) mleko i zakwaske z koziego mleka. "Marynowalam" to wszystko w jogurtownicy 12 godzin i co wyszło? Kefir... Moja panna jest na tyle wyrozumiała, że zjadła go dzisiaj ok. 60 g. Dobre i to. Następnym razem jako zakwaski użyje śmietany albo zwykły jogurt. Takie triki znalazłam w necie. Chyba za wy znacie sprawdzone przepisy? Z chęcią skorzystam, bo jednak jogurt jest delikatniejszy od kefiru ...

Anela, jak zdrowie domowników?
Kamila, hooop hooop!!!
Attka, czy całkiem uciekłas od nas na FB??? O nieeeee!!!
Daduska? Gdzie się podziewasz?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Attka, czytaj, a jak czujesz potrzebę, PISZ! Jeżeli to przynosi Ci choć mikroskopijna ulgę, to PISZ PISZ PISZ!!!! Kurcze, czemu fajne dziewczyny trafiają na takich matołów! Głupie będzie każde słowo, którym spróbowałabym Cię pocieszyć, ale czas naprawdę przytlumia takie emocje. Gorzej nie będzie, bo przecież najgorsze już się stało. Marne pocieszenie. Przepraszam. Wytrzymaj, skup się na dziecku. Ono czuje wszystko.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Attka nic nie chce radzić.chce tylko napisać ze czułam to samo.nie wazne było nic oprocz tego by był nawet kosztem mojej godności.schemat byl prosty schodzilismy sie parę razy.az za którymś razem poprostu wiedziałam że kolejnego rozstania nie przeżyję.że muszę to skończyć raz na zawsze.pomógł mi los bo poznałam cudownego człowieka.i z calego serca ci życzę żebyś szybko sie przekonała że jesteś warta kogoś lepszego. jestes cudowną kobietą mądra i silną.a życie cóż jest ciężkie ale jak nie my to kto.sciskam cie mocno i życzę spokoju.

Odnośnik do komentarza

Myszeczka mi się bardzo podoba :)

Attka od razu nie zapomnisz i każda Cie rozumie ale po to nas właśnie masz żeby każde myśli i żale wyrzucać na wierzch... Mi też nie było łatwo i miałam wtedy takie myśli jak ty ale ja byłam bardziej wyrachowana i powiedziałam że skoro jest taki to nie chce żeby moje dzieci w ogóle miały takiego ojca..nie widział się z nimi prawie rok a obok w sklepie potrafił stać co dzień z kumplami ale doszłam do siebie i byłam szczesliwsza niż z nim co za tym idzie uwierz że moje dzieci też były pełne szczęścia m..teraz mimo że jesteśmy razem nikt z nas łącznie z dziećmi nie jest szczęśliwy tak jak kiedyś...dzieci kochają tatę ale kłótnie dogadywania sobie itp przytłaczaja nas...chcę naprawić psychikę swoich dzieci ale boję się że tak im spierdoli... My w malenkosci że już się nie da...
Przepraszam za ten wpis w niedzielę od rana ale po prostu wiem ze dasz rade i będziesz szczęśliwsza poznasz z czasem kogoś kto będzie milon razy dla Was lepszy...
Ja mam Oli i dziękuję za tp Bogu ale wiem ze gdybyśmy się nie zeszli była bym z kimś innym bardziej szczęśliwa i moje dzieci zarazem też...

Która mi wrzuci przepis na ten sernik dla dzieci...

Dominika superrrr że LENKA ok z nóżka dwa tyg szybko mina

Emka zazdroszczę usunięcia może już tak zawsze Ci będzie usypiac :)

DW ja niestety nie nadaje się do tortów ciast :(

U nas chorób cd . Nikomu nie przechodzi a jutro lecę do lekarza bo myśli że domin ma oskrzela... Oli idą cztery górne jedynki na raz :(

Odnośnik do komentarza

Elzbietta - najlepsze zaległe dla Wiktora :)
Attka - musisz to przegadać, musisz to przeżyć do końca, bo nie ma innej rady niestety. Jedyne, co możesz zamiast tracić energię na złe myśli to przoebrazić ją w pozytywne działania z dzieckiem. Pewnie to robisz,ale wciąż się na tym skupiaj. Ja nie potrafię pojąć, jak można tak postąpić, ale można widocznie. Na szczęście Wam to niczego nie odejmuje, nie umniejsza Waszej wartości. Filipek wszystko czuje i rozumie, ale przecież takie emocje są częścią życia człowieka, smutek i żal towarzyszą nam cały czas. Przejdziecie razem ten czas, on wspiera Ciebie, a Ty musisz jego. Wygadać się możesz nam, psychologowi, ale jako jedyny Twoje uczucia będzie znał syn. Masz dla kogo walczyć o uśmiech na twarzy. Bądź silna, ale daj sobie czas i nie obwiniaj się o płacz, bo to normalne, byle się w tym nie zatracić. Ściskamy :*

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

9 miesięcy skończone, Boziu jak ten czas leci.. :(

Wiktorek nasz datowy-bliźniak wszystkiego naj od Julianki!

Szczesliwa Mamusiu - piękne dzieciaczki wynagrodzą Ci Twój trud i poświęcenie, jesteś silna matka!

Attka - nie wstydz sie płakać i prosić nas o wsparcie, potrzebujesz tego i należy Ci się. Jeśli bedzie bardzo trudno nie bój się skorzystac z pomocy specjalistów.. 3mamy za Ciebie kciuki! buziaki!

Lenka - bądź kochana dla swojej mamy żeby nam się wzmocniła po trudnym czasie.. Zdrówka!

Myszeczka elegancki hairstyle!

Ewelusik, szacun za ciągłe dojenie się!

Dw, Zielona -a co tam u Was nowego? (poza cudownymi nocami u Dw? :P )

Noce u nas ostatnio cięzkie.. z dupy takie spanie z pobudką co chwile i 2-godzinną przerwą w środku nocy na płacz i wiercenie się..

Dostałam mleko od szczęsliwej krowy z wjoski. Spróbuje zrobić twarożki, czekamy aż mleko troche się skiśnie. I kura radosna i jajca obsrane też przyjechały, więc mała bedzie miała eko żarło. Nawet warzywa mam których nie lubie przygotowywać bo w przeciwieństwie do sklepowych całe w ziemi i pokręcone takie :D ale zero chemii, najwyżej robaczki - a to przecież samo białko! :D :D :D

Koty się myją nawzajem wlaśnie.. ahh jaka loff

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Hanka ja mam taki pchacz:) Narazie służy do zabawy i do podnoszenia się a później do pchania :)

Szczesliwa mamusiu a cos Ty pisała ze: gruba, że brzydka... jak Ty niezła laska jesteś :) Wyglądasz bardzo młodo i super :) dobrze ze wstawilas zdjęcie to nie bedziesz mogla juz nam tu ściemniac ;)
Ide lezec bo mi cos zimno, mam nadzieje ze to nie na chorobę brrr...

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Myszeczka i nas się sprawdza Grający Pchacz z Chicco.. Ali nawet przy nim tanczy, bo wie jak wlaczyc muzyke.

Attka, wierze ze dasz rade przetrwac ten trudny czas. Trzymaj fason przy nim bo jak peknieszi zacznieszgo prosic o powrot to poczujesz się jeszcze gorzej. Tak pomyslalam ze moze ktos ci moze pomoc np twoja mama i jak on przychodzi do waszego synka to ta twoja bliska osoba moglaby wtedy byc w domu a ty np na spacerze zeby go nie ogladac.???

Szczesliwa m, oby wiecej spacerkow i zdrowia.
wszystkiego naj dla miesieczniakow, W. i J.

Zielona, smacznego, palaszuj :-)
Rusanka, za wasze lepsze spanie tez trzymam kciuki. U nas dzi zasypianie jak wczoraj. Trwalo ciut dluzej bo panna postanowila wstac i pomiziac naklejki na scianie, ale zaczela zasypiac na stojaco wiec musialam ja polozyc :-)

Dw, zrób juz PROSZE ten test bo:
a) kciuki mi dretwieja od zaciskania,
b) chce juz wiedziec ;-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Attka - niczym się nie przejmuj tylko do nas pisz. Wyrzucaj to z siebie. Te wszystkie myśli, emocje, łzy - to normalne, każda z nas by tak reagowała. Raz człowiek wstaje silny, raz słaby - to też normalne. Masz nas i pisz o tym co boli. To pomaga. Będzie dobrze - oby do wiosny!

szczęśliwa mamusiu
- piękne masz dzieciaczki i Ty też niezła laska :))))
dużo zdrówka dla Was :)

Najlepszości dla Wiktora i Julianki :)))

DW - trzymam kciuki za dzisiejsza noc i jutrzejsze testy :)

zielona co u Was?

tanna ponawiam pytanie czy jak dzieć stoi w łóżeczku to go kłaść czy niech sobie stoi ? :p Ty pewnie czasu nie masz bo przeprowadzka :) powodzenia!!!

Dziś podjęłam decyzję o tym że za 2 tygodnie (bo za tydzień mamy wyjazd) rozpoczynam naukę spania w łóżeczku i kończe kp - mam nadzieję że starczy mi sił ;)
Zapisałam się tez do fryzjera - też za 2 tygodnie - zamierzam zrobić radykalne cięcie na kożuchowską - boje sie jak nie wiem co ;)

Wisienka - czy Hania pije mm z butli? od jutra będę codziennie podawać Kacperkowi - może załapie. Ja już też zaczynam tęsknić za pracą :) to mnie też motywuje do podjęcia tych wszystkich kroków bo żłobek zbliża się wielkimi krokami ;)

przespanej nocy - szczególnie DW i nocnym cycochom!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...