Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Ola twój Kuba taki szczuplutki :D mój to jak zawodnik sumo przy nim :p waży 9300 ale w klacie jest szerokie moje dziecię.
Ola, Elżbieta a gdzie takie body eleganckie można kupić? Jakie macie rozmiary?
Miodkowa Staś też sama słodycz, zdjęcie na luzaka wymiata :)
Szczęśliwa mamusiu twoja gromadka też bardzo fajna i uśmiechnięta masz tyle powodów do radości ;)
Okresu też nie mam, chwilo trwaj!!!!

Odnośnik do komentarza

No i mamy 6 miesięcy :-D
Dobrawrozko biopsję mam 12 grudnia.
Przemeczenie ? Kurde ale ja się nie czuje zmęczona.... No może czasem...
Sonda @ ja dalej brak i nie tesknie ;-)
Czy tylko moja wydaje mi się być najlżejsza ? 6600 wazymy.
Co do drugiego bobasa to ja chce mieć 3 dzieci z tym ze kolejne dopiero za 3 lata... Chodzi mi tylko o leczenie Justynki bo gdyby nie to to już teraz bym mogła się starać...ale i tak planuje za 2 tyg zrobić test. Bo martwie się ze cos juz teraz może być a nie chce . tzn jakby było to bym się cieszyła ale kto by z Justynka w szpitalu był jak nie ja ? Miłego !

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej
My po wizycie u moich rodziców, rodzenstwa. Zaszczepieni, po wizycie u ortopedy, ostatnia kontrola na szczęście. Mój kochany klusek waży już 8kg, powoli rozszerzamy dietę ale jak widzę jakie biedaczyna robi miny po "pysznych" warzywach to nie wiem czy się z niego śmiać czy współczuć :P
Co do sondy to okresu nie mam i nie wyobrażam sobie żeby znów mieć. Libido masakra- zmęczenie +kp czyli mało estrogenow = brak chęci.
Sylwiunia współczuję przeżyć choć nie wiem co się działo ale strach o dziecko jest najgorszy..
Co do teorii o tym, że dziecko gorzej spi jak zasypia przy cycu to nie wiem. U nas częste pobudki, czasami mam wrażenie że w ogóle nie śpię a dziś np tylko dwie. I bądź tu człowieku mądry.
Dobra wrozki szacun, podziw i co tam jeszcze że już gotowa na nowe dziecię jesteś ;)
Miłej niedzieli :))

Odnośnik do komentarza

U nas karmienie wyglada mniej wiecej tak:
7:30 kaszka na 120ml wody
10:30 mleko zageszczone samo lub kaszka z owocami. Jak samo to 150ml. Jak z owocami to z 90ml kaszki a reszta to owoce. Lacznie cos kolo 150ml.
13:30 obiadek kolo 125g-z regoly robie sama. Zupki gotuje i mroze. Co jakis czas daje sloiczek jak np dzis ;-)
16:30 mleko zageszczone 150ml lub kaszka 120ml
19:00 mleko zageszczone na noc 150ml lub 180ml zalezy jak w dzien jadla.
W nocy zalezy. Z regoly kolo 2-4 jest jedno karmienie ale to daje samo mleko 150ml.

Czesto sie zdarza ze moja dama nie zje wszystkiego. Wczoraj obiadek jadla na 2 razy.

Do tego Maja za bardzo nie potrafi sama jesc np chrupka nie wlozy sama do buzi. Trzyma chrupka w reku i patrzy na niego i tyle. Gdy wsadze chrupka do buzi to zje ale sama jakos nie bardzo ma ochote jesc. I tak jest tez z innymi posilkami. Chyba musze poczekac chwile jeszcze zanim sama zacznie jesc.
Mam tez ta siateczke do owocow i to samo. Nie wie, nie potrafi wlozyc tego do buzi.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09ej2826uq9y3f.png

Odnośnik do komentarza

Dudus...ale corka ma cudne oczyska!

Piekne wszystkie maluchy! Same krolewny i przystojniaki!

Sylwunia szybkiego powrotu do zdrowia! :'*

U nas mamy zabek nr 3. Moze dzis bedziemy spac lepiej...oby!
Klaudia obraca sie z pleckow na brzuch i odwrotnie. Probuje przybrac pozycje do raczkowania ale nie umie jeszcze sie przemieszczac. Czolga sie do tylu, obraca wokol wlasnej osi i poluje na jedzenie! Jesli jej siostra cokolwiek upusci to Klaudia posprzata. Moje dziecko juz probowalo wielu zabronionych rzeczy np mleka krowiego, czekolady dzis mandarynke! Laura uwaza ze mama za kare nie pozwala Klaudii jesc takich pysznosci i jak mama nie widzi to wciska mlodej do dzioba swoje pysznosci. Tlumacze ale ona tak kocha swoja kluseczke ze dzieli sie wszystkim. Twarda szkole przetrwania ma to mlodsze rodzenstwo!!!

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane przechwalilam i noc nie była ciekawa...wszystkim dzieciaczkom dużo zdrówka życzę w taką pogodę...mamusiom też.dziewczyny przeziębione bierzcie neosine w tabl 2 razy dziennie +ibum przez trzy dni na prawdę pomaga od razu, nawet przy KP lekarka powiedziała że mogę bo dziecię już duże...
Wszystkim starajacym się o dzidzie Życzę dużo duzo szczęścia i trzymam kciuki

Emagdallenka nie mogę pisać na priv bo ja z tel pisze :( może prześlij mi swój nr tel na mój 726016650 albo maila to ci adres napisze.

Dziewczyny czy wasze lobuzy też powariowaly??? Moja ma tylko 1lub dwie krótkie drzemki w dzień i to tylko na spacerze

Odnośnik do komentarza

Sylwunia te eleganckie body w pepco. Ja kupiłam juz 86, bo w pepco wydaje mi sie ze są mniejsze te ciuszki.
Dobra wróżko powodzenia !!!
Daduska panifiona 100lat dla polroczniakow.
Szczesliwa mamusiu w szoku jestem ze Ola tak fajnie juz je sama. Ja się jakos narazie boje dać takich rzeczy. Zawsze miałam shizy przy dzieciach ze się udlawią.
Emagdalenka no to masz wesoło z dziewczynkami ;))

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Julek tez dzis pół roku skończył i na te okolicznosc wyszedł 4 ząb:)te pół roku śmignęło strasznie!czy ten czas juz nigdy nie zwolni??
Nieustannie fascynuje mnie jak różne trafiły mi sie egzemplarze.Julek zupełnie inny wizualnie i zachowanie też inne niz siostra.
Ela ja myślałam ze to ja tylko przewrazliwiona z tym jedzeniem i obawą ze sie zachlysnie.
Dobra wrozko powodzenia!ja po porodzie mezowi powiedziałam zeby nam nie przyszlo do głowy miec wiecej dzieci.ale gdyby nie ciaza i poród to mogłabym sie na jeszcze jedno skusić;)ja koncowke ciazy źle znosilam a poród gdybym (z wasza pomocą)nie poukladala sobie w głowie to chyba bym nie dała rady.
Zielona mi włosy przestały tak bardzo wypadac.ale mi wychodzily normalnie garściami.teraz pojawiły sie w zakolach nowe.kupilam sobie niby szampon na wypadanie ale nie wiem czy to on pomogl czy unormowało sie hormonalnie.

Odnośnik do komentarza

emagdalenka - no to niezłą ma Klaudia szkołe przetrwania :) ale tylko się cieszyć że Laura tak kocha siostrzyczkę. U mojego brata też 2 lata różnicy i jak młodsza miała ze 2-3 miesiące to starsza jej do buzi ciastek napchała - dobrze że bratowała zauważyła :)

szczęśliwa mamusi - super że Oli taka dzielna i już sama wsuwa :) a Twoi chłopcy - przystojniaki :)

Daduśka - boskie oczka :)

Dobra Wróżko - kciukasy zaciśnięte - niech panna Odsetka futruje cyca ile wlezie :)

U nas dziś dzień maruda. Na spacerze nie byliśmy bo nam się nie chciało - zimno i pada i w ogóle :p
Kurde muszę się wziąć za prezenty bo za chwile grudzień :/

Ola - Kubcio superaśny :) przystojny, elegancki - poważny mężczyzna :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Sylwunia -trzymam kciuki za Wasze jak najszybsze wyjście!
Co do zakrztuszenia to Iza chyba do 18stki będzie dostawała papki- ja sama boję sie łykać tabletki,nawet Wit.C:P Ostatnio chciała ze mną jeść jabłuszko wiec co będę dziecku żałować:P a ona,ciach i "odgryzła"(zębów narazie brak) kawałek. Matka o malo za zawal nie zeszła wiec nawet na 18 blender dostanie:D w ogóle jakiś Gryzak nam sie trafil-ostatnio odgryzła czułki pszczółce Maji..:p
Emagdalenka-dobrze ze Laura dba o siostrę:) ja robilam w 2ga strone-mlodszej o 2lata kradlam smoczek i wyciagalam z wozka;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Witam się o poranku... Zmoknieta caluska właśnie się susze taka mnie ulewa dopadła jak z Przedszkola wracałam... Oli śpi sobie w najlepsze we wozeczku :)
Pola88 z tym blenderem to dobre :)

Juli niestety czas pędzi jak szalony jestem tym przerażona :((( człowiek chciał by dłużej mieć malutkie dzieci a tu rosną i nawet nie wiemy kiedy :(

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżko powodzenia w staraniach :) podziwiam za odwagę :p
Helenka masz rację pora zabrać się za kupowanie prezentów, niestety nie lubię tego robić, dobrze że u nas raczej kupujemy jakieś skromne podarunki.
Juli macie już 4 ząbki? Wow
W szpitalu coraz więcej chorych dzieci biegunki, wymioty, kaszel itd musimy stąd uciekać jak najszybciej :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...