Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

o moj boshe..
2 dni mnie ni było a tu takie cyrki..
pojawiły się Nowe Mamusie - myśle sobie spoko, bedzie fajnie..
wróciły Stare Mamusie - myśle se super, wróciły bo sie steskniły..
czytam dalej i oczom nie wierze... a tu taki cyrk!!!!

Troche sie wykruszył ten nasz "stary skład" ale myśle ze te najbardziej empatyczne tradycjonalistyki (czyt.forum aja, fb ble) zostały i są wierne :) albo jeszcze powrócą te marnotrawne na łono forumomatczyne :D

Zielizka - 3mam kciuki za Janka niejadka!
DW - bliźniaczka pozdrawia!
Szcz.Mamusiu - ubraniami nie pomoge ale jakby cos innego potrzeba spoko pisz otwarcie na forum. nawet o paczke pampersów.
ola1992 - pisz pisz i pisz a nie że tylko nasz podglądasz tyle miesięcy :D
Panifiona - ucałuj Justynke!!! a nie tylko chłopa ale i ojca powinnaś conajmniej kopnąć - co to za chlanie kiedy dziecko w domu?!!!
Zielona - gratuluje powrotu pełnych cycków!

My bylismy w rodzinnych stronach w odwiedzinach i odwiedzic banki i urzedy i chyba wszystko zalatwione.
Dzieć zniosł wszystko dzielnie i radośnie i już śpi! :D :D :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Z okazji skończenia pol roku, ktoś mi podmienił dziecko. Było dzis przez cały czas tak marudne, ze wymiękam.
W ciagu dnia były dwie króciutkie drzemki a do tego rece, rece i nie to ze sobie mogłam usiąść, nie - cały czas chodzić i nosić.
Myslalam ze po całym dniu bedzie zmeczona i zaśnie, ale sie myliłam. Zasnela dopiero przed 22, a jak chciałam przełożyć do łóżeczka to pobudka i taki wrzask z płaczem, ze szok.
Teraz znowu wisimy na cycu, ktory jest juz tak wyeksploatowany dzisiaj.. Jestem tak zmeczona ze juz nie kontaktuje i jak pomyśle ze przede mna noc jeszcze gorsza od dnia, to chce mi sie płakać. Czy ten pierwszy ząb w końcu wyjdzie? Bo zanim to nastąpi to ja sie wykończe :/
Dobra wróżko zyczymy Ci samych pogodnych dni w życiu, uśmiechu, zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń!
Nie mam siły juz wiecej napisac, moze jutro bedzie lepiej.
Dobrej nocy dla was i wszystkich kochanych łobuziaków,

Odnośnik do komentarza

Mój mąż cierpi na bezsenność i chyba na to nie ma lekarstwa.... :( sama go raczylam hyroksyzina (jakos tak) lek na uspokojenie, melatonina , magnez w dawce dla konia i nic..... przeprowadzilam go do innego pokoju :) ponoć psycholog świetnie pomaga ale ten moj zacofany chłop to nie pojdzie ma problem ze mną pogadać a co dopiero z obcą babą czy facetem :/ no i ja np cierpialam na bezsenność w 1 ciąży także znam ten ból siedzialam i wylam do księżyca :) ale przeszło. .... to muszę przetestować ten dentinox dzieki Juli :)

Odnośnik do komentarza

Witam z samego rana, boli mnie łeb, jejuuuu i jeszcze piątek 13.
U nas jedynki wyszły w odstępie 2 tygodni. Teraz od miesiąca zębowa cisza...
Miłego dnia życzę wszystkim mamom i maluchom.
Choć ujawniona na forum jestem od niedawna to też ciekawi mnie co słychać u starych forumowiczek, szczególnie jak wygląda dzień z bliźniakami u Beciuni. Niektóre z was udzielają się już od ponad roku, kupa czasu :)

Odnośnik do komentarza

Za nami koszmarna noc. To co było przy ciągłym cycowaniu to jeszcze nic w porównaniu z tymi ostatnimi dwiema nocami. Tez cytujemy tylko z ta różnica, ze moje dziecko NIE SPI, a krzyczy i płacze. I tak cała noc, wczoraj od 23 (a zasnela o 22). Mam wrażenie ze jestem po jakimś nocnym maratonie bez snu. Zebow oczywiście jak nie było, tak nie ma.
Juz naprawde mam dosc tych wrzasków i płaczu.
Nie kontaktuje dzisiaj, jestem tak wymęczona ze nie mam słów, głowa mi pęka. A moje dziecko juz szaleje oczywiście od 6 i znęca sie nad żyrafa krzycząc w niebogłosy..
Zamieniłabym taka noc na bezsenna, przynajmniej Hania by pospala. A tak to nawet nie chce myślec jaki marudny dzien nas czeka.
Dziewczyny łącze sie z wami w bolu w bezsenności.
Czy dawalyscie maluchom cos na noc przy zębach, jak były takie marudne i nie mogły spac? Ja musze cos dać bo inaczej naprawde oszaleje, a Hania razem ze mna.
Ewelusik najlepsze zyczenia dla bliźniaczki Hani!!! **)
Witam wszystkie nowe mamusie;)

Odnośnik do komentarza

No ucielo mi posta
Wiec miałam dwa pytania
Pierwsze co podopwiecie polecacie dla Magdy na Mikołaja
Chłopcy piszą lisy wiec sprawa jasna
A Babcia i prababcia zaopatrzyly nas w kasę!
Drugie
Powoli widzę ze mam coraz mniej pokarmu i che się przygotować na mleko z chłopcami był koszmar miecoerpieli mleka i szybko przeszliśmy na kanapki
Podpowiedzcie jakie mleka ja myślę o enfamil i czy wiecie czy są próbki
No i Magda pije z niekapeka od ponad miesiąca nie chce uczyć ja butli podawać mleko butla czy niekapekiem

http://s1.suwaczek.com/201505154965.png
http://s4.suwaczek.com/200805014670.png
http://s7.suwaczek.com/200510284670.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny.
mam cos na rozładowanie atmosfery. Mój maz dziś rano narzekal ze krem do twarzy mu się skonczyl to mu mowie uzyj mojego -nie ma dramatu. ok wchodzę przed chwila do łazienki a tam otwarty krem Garniera który zmienia się w podkład ... usmialam się jak mało kiedy.

Moje dziecko poszlo w slady waszych i drze się strasznie jak klade ja do lozeczka.. spi na naszym lozku krolowa.
witaj ola 1992. zaglądaj do ns bo bez tego nie idzie już zyc..
zelizka wspolczuje. ja az się trzese jak mala nie chce jesc. dziś rano po nocy zjadla tylko 60ml :(((
dobra wróżko 100 lat i samych dobrych wróżb

Odnośnik do komentarza

Sylwunia dziękujemy za życzenia na 7 miesiąc, niedługo Kuba do nas dołączy. ;)
Na ząbki Camilia 2 razy dzienne u nas wystarczyła, mam jeszcze czopki vibrucol ale czekają na gorsze czasy.
Współczuję Wam mamusie bezsennych nocy. U nas najgorzej odłożyć Hanie do łóżeczka (ciągle mecze się z bujaniem na piłce gimnastycznej, choć już ledwo ja mogę unieść). Bo jak się już uda to ładnie mi śpi z dwoma lub jedną pobudka.
Zielona myślałam że tylko u mnie się cyc ograniczył po wprowadzeniu stałych pokarmów - też mamy go 3-4 razy dziennie. A w nocy ile karmisz?
Na fb widziałam ze Lenka i Amelia raczkuja i Julianka stoi. A są tu jeszcze na forum jakieś maluchy z takimi osiągnięciami? Postaram się czytać na bieżąco.
Co do ząbków. U nas wyszły dolne jedynki w 4 miesiacu. Teraz mamy 7 miesiąc i dolegliwości są ale ząbków nie widać, czemu to tak długo trwa..
Dobra wróżka, wszystkiego najlepszego.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371urp0iifm.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my. W nocy pojawił sie katar. Psiuknelam woda morska i dotrwaliśmy do rana.
Asia śliczna trójeczka.
H-m a może przez natlok wrażeń nie możesz spać .
Anela wspolczuje dentysty. Nienawidzę chodzić do dentysty.
Ola witam !!!
Wisienka może zrób mocz Hani ? Bo ta gorączka i rozdrażnienie ? Ja bym chyba przeszla do lekarza i powiedziała co i jak

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Majazmaja, bezsenność jak najbardziej można leczyć, jak mąż nie chce do psychologa to może do lekarza chociaż pójdzie :)
U nas też ciężka noc, najdłużej spał 3h pod rząd. Ostatnio noc to świetny czas na kupę wg mego syna :/
Co powiecie teraz na temat teorii, że pierwsze 3 miesiące są najgorsze? Cóż, ja się z tym w ogóle nie zgadzam..

Odnośnik do komentarza

A i jeszcze się pochwale. mój 11 letni syn wygral konkurs literacki - wiersz o ekologii . Nagroda za 2 miejsce 75 PLN :))))
my wczoraj dzień zakupow ..
Mam krzesełko do karmienia , kojec , mate piank na podloge i spiwork do wozka lub sanek.
przeterminowana moja antosia zaczyna raczkować tzn nie wie o co chodzi ale na czterech już potrafi stanac.. i pełza wszędzie najbardziej za kotem. Może wstawie fotke.
A i jeszcze zaczal się mój tydzień urodzin.
Tak tak tydzień . u nas Taka tradycja ze jeden dzień w roku to za mało. i w związku z tym miałam wieczor z M pelen dzikich wrazen. I zam sobie kurteczke na allegro. :)))
czas mojego pecha minal mam nadz ze bezpowrotnie wiec u was tez będzie lepiej obiecuje.

monthly_2015_11/majoweczki-2015_39258.jpg

Odnośnik do komentarza

Też się nie zgadzam, że pierwsze trzy miesiące są najgorsze :)
H-m przejdz się kochana do lekarza i powiedz co się dzieje! Tak nie moze być że nie spisz. Jest duzo tabletek ziołowych uspokajających i na bezsennosć ale ja noewiem czy mozna. Chociaz moze malutka by tez pospala :D
Pogoda dziwna, spac sie chce. Amelia od miesiaca strasznie charczy ale zauwazyłam ze jak jestesmy w bloku a jak u siebie to nie O.o dzis bede miala inhalator i zobaczymy. Kuzwa do lekarza nie nozna się dostać! Do mojej doktórki miejsc nie ma, a inni lekarze nie leczą jej pacjentów! I co kuźwa zrobić! ? Tyle dobrego ze sie wczoraj dowiedzialam ze dwa razy w miesiącu na doraźbej w sobote jest i kazała przyjeżdżać, ale teraz bedzie dopiro 21. W środe mamy szczepienie wiec wkoncu bedziemy mogły z nią pogadać! :( i musze zapytać czy prywatnie przyjmuje bo przecież to jest śmieszne... :(

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...