Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram postulat Eli.
A tak zmieniając temat, to muszę pochwalić moje dziecko, bo w nocy spało 10 godzin ciągiem!!! Od 20 do 6 rano. Tym samym matka miała rozpustę i spała 8 godzin. Ciekawe, kidy następny taki wyczyn mu się zdarzy.
Ale powiedzcie mi dlaczego ostatnio ulubionym zajęciem Filipa w dzień jest marudzenie. Mało co gada, wiekszość jęczy.
Szcześliwa mamusiu, prześlij mi proszę swój adres na maila attka79@op.pl. Będę wyjmować zimowe rzeczy, to może znajdę też coś w twoim rozmiarze, bo nosiłam i większe.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny lubie Was wszystkie bez wyjatku. Ja niestety zgadzam się z Marti ja jako obserwator zauważyłam ze to Wy sie cisnieniujecie jak slyszycie temat kp kurcze ktos wstawia link do bloga kobiety ktora ma ogromna wiedzę na temat kp i pomaga innym mamom a jakaś laska pisze ze jest fanatyczka.... a o czym ma pisac na blogu dotyczacym karmienia piersia o podpaskach i problemach rodzinnych :/ kurcze zelizka napisala ze ma problem z kp to po co te ktore nigdy nie karmily sie wypowiadają i doradzaja żeby przeszla na mm. I pisanie ze mm to samo co mleko mamy to gratuluje naiwnosci a marketingowca mm wielke brawa bo przecież dla nich liczy się sprzedaż a nie zdrowie dzieci:/ Jest nagonka na kp bo kobity są leniwe i bardzo mało kobiet nie karmi z jakiś błahych powodów a juz śmiać mi się chce jak słyszę " nie karmie bo nie mialam mleka" a później nasuwa sie pytanie a szukalas pomocy ....."nie" bo lepiej zrobić z siebie ofiarę przed całym swiatem niż przyznać się że z wlasnych pobudek nie karmia i takie kobiety szanuje ok chcesz to karm mm. Pozniej kolezance która będzie świeżą mamą walcząca o laktacje mówić "weź daj mu mm zobacz moje jadło i żyje i jest zdrowe i inteligentne" dlatego walczymy o mamy które zmagają się z ciężką laktacja. Co to jest rok wyrzeczeń i poświęceń dla dziecka...... a to czym teraz je karmimy ma wpływ na cale życie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Hej laski. Odpisze tyle ile doczytalam :)
Juli moje siostry od najstarszej:
35lat ( ma córeczkę1,5 roku),
34 lata (ma syna 3,5 roku i córeczkę 2 lata)
ja 31 lat Haniusie,
27 lat i 25 mają kiedyś w planach dzieci :) także rodzina jak tralala ;)

Daduska ja zageszczam takim proszkiem bebilon nutriton. Ja mam swoje mleko ale mm tez można zagescic wiec śmiało mozesz spróbować.

Mamy robiące kaszki te co pisalam dajcie znać czy smakuje maluchom :)

Wiecie co po tych kłótniach to sie cieszę że nie mam fb- mam spokój, a tu jest tak fajnie :)

Bylam dzisiaj u tego lekarza. Wyobraźcie sobie że mama zajęła kolejkę a ja chodziłam po dworzu z mała, zeby tam z chorymi nie siedzieć. Po dwoch godzinach ( zmarzlam na kość) mama poprosila zeby nas przepuscili i pani sie zlitowała i weszłam. No to tak jak pisałam lekarz u nas do du... szkoda bylo mojej drogi tam i czasu mojej mamy. Przepisał maść na ropiejace oczka, a co do przeziebienia i okropnego kataru, uwaga cytuje: "pani mleko z piersi zadziała cuda i wyleczy dziecko, nie musi pani nawet wyciągać glutkow i czyścić nosa "... He he to sie dowiedzialam, a u Hani glut po kolana i juz taka żółta ta wydzielina. Boje sie ze na oskrzela pójdzie :( chyba trza iść prywatnie do lekarza. Ach... co za kraj.
A i jeszcze noc okropna: ciagle pobudki i czyszczenie nosa bo nie mogla oddychac i odkurzalam ja kilka razy :) ciekawe co sasiedzi pomysleli, ze odkurzam o 2 pozniej o 3, 4 , 5 nad ranem. To rano blysk w domu he he Doczytam resztę to odpisze pewnie wieczorkiem.

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny powracajace do nas :)słoneczko myszeczka u nas najlepiej :)dziewczyny moje kochane wzruszylam się jak cholera i łzy poplynely że na obce osoby mogę liczyć a na rodzinę nie.zresztą wy bliskie a nie obce.tu nie mogę pisać na priv bo ja tylko tel mam to mój nr telefonu dziewczyny które pisały 726016650. Tak będzie szybciej i łatwiej bo przy moich dzieciach brak czasu.dobra wrozko nie wiem dlaczego nie dostałaś maila.. Piszę na forum by nikt nie pomyślał nic złego o mnie.nie chce pieniędzy ani nowych rzeczy na prawdę uciesze się z używanych ubrań najbardziej :)a jeśli macie coś co nie nosicie chętnie przyjmę :) nie wiem jak wam się odwdzięczyć już teraz...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dajcie proszę spokój nie kloccie się.dlatego ja nawet nie zaczynam tego tematu bo nie chce by coś się tu popsuło.cieszę się że nie mam fb... Kochane to pytanie do tych które się na tym znają Ela może ty.bo słyszałam że te tysiąc zł od 2016 owszem dostaną osoby bezrobotne ale te które były zarejestrowane n bezrobociu? Ja nie byłam czyli nie należy mi się tak?

Odnośnik do komentarza

Szczesliwa mamusiu z racji tego ze jestem na macierzyńskim jeszcze dokladnie nie przesledzilam ustawy ale specjalnie dla ciebie to zrobię i wtedy odpowiem ci na 100%. Wchodzi tez ustawa złotowka za złotówkę to jesli ci troche przekraczal dochód to od stycznia możesz składać jeszcze raz. NP. Jesli dochod ci przekroczył 10 zl. To teraz całość pomniejsza o 10 zl. A resztę dostaniesz.
Ewelusik ale masz fajna rodzinke. Zazdroszczę tyle sióstr. Ja mam tylko jedną :))
Attka a co ty zrobiłaś ze on tyle spal. Podziel sie kochana.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Szczesliwa mamusiu przejrzalam na szybko ustawę i nic tam nie ma na temat tego ze osoba musi być zarejestrowana. Co do zasady to ustawa ta miała obejmować wszystkich co nie pracują, lub są na umowach o dzieło a także studentki wiec nie sadze aby teraz ktos wprowadzal taki zapis aby osoba byla zarejestrowana. No chyba ze pani w gminie sobie tak wymyśli. Ale to tak jak juz kiedys ci pisałam. Zawsze skladaj wniosek na piśmie i pros o decyzje na piśmie. Dam ci mój namiar na priv to jakby co zawsze będziesz mogla mnie zapytać. Ja od stycznia wracam do pracy to poogarniam te wszystkie zmiany i chetnie ci pomogę.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Attka piękna noc, gratulujemy ;)
Ewelusik ja robiłam kaszkę kukurydziana na wodzie, z jabłkiem ale niestety średnio smakowała ;( jeszcze próbuje dawać ale nic na sile.
Hania dziekuje za wszystkie zyczenia :) dzis postanowiła uczcić swój dzien marudzac maksymalnie, jak nigdy. Spała tylko ok pol godziny jak wyszlysmy do sklepu. Od dwóch godzin musze ja nosić na rękach, bo jak tylko położę albo usiądę z nia to jest taki płacz ze uszy bolą. Nie wiem o co chodzi ;/
Teraz sie z nia polozylam na cyca, moze chociaz chwile sie zdrzemnie a ja szybko odsapne bo juz padam.

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa mamusiu z tego co zrozumiałam to nie ważne czy poszukujesz pracy czy nie i tak się pieniążki na dziecko należą.
Elżbieta co do chipsów zakładam się że 90% forumowych maluchów i tak ich spróbuje żebyśmy na głowie stanęły i tak nie uchronimy ich od tego, z 80% siądzie z nosem w telewizorze i będzie oglądać bajki, a również większość z nich do ukończenia 3 roku życia będzie swobodnie obsługiwało smartfony i tablety.
Ewelusik ja bym jechała jednak do lekarza co oslucha małą. Kumpela z katarem u córci wylądowała ostatecznie w szpitalu z zapaleniem płuc :(

Odnośnik do komentarza

ale jad... masakra! Po co to?!

majazmaja- ładnie napisane :)
Otulinka - rzadko bywasz tu na forum to możesz nie wiedzieć, ale my nadal tu sobie doradzamy i się wspieramy!

Cieszę się, że nie mam fb i nie muszę takich przykrych rzeczy czytać na codzień!

Słoneczko-witaj :D
Szczęśliwa Mamusiu - jak pisałam-ubrań nie dam rady, ale może jakieś inne rzeczy dla dzieci chociaż potrzebujesz? No nie wiem-coś do szkoły, jakieś zabawki czy cokolwiek?
Attka ja też chce taką noc!! Dziś mam urodziny i takie mam życzenie :D

Dajesz dziecku TABLET? Obejrzyj TO

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej ja tylko na chwilę
Dobra wróżko dzięki
Do Marti:
Marti ja nie mam do Ciebie pretensji za Twoje opinie
Ja mam żal za wrzucnie ze znajomych i stwierdzenie że byłam wirtualna i nie jestem znaczącą osoba

Szkoda bo przez 9 miesięcy zdążyłam Cie polubić
I tylko to mnie zabolało Twoje słowa w wiadomości
Starałam się być po twojej stronie
I nikt nikogo nie usunął tylko Ty sama odeszła i postanowiłas zakończyć wirtualna znajomość
To tyle w temacie
Uważam ze bez sensu jest mieszanie między dziewczynami i rozpertywanie konfliktów
Nie ma sensu zajmować się sprawami z fb tu
Będę tu zaglądać
Szczęśliwa mamusiu wspolczuje

http://s1.suwaczek.com/201505154965.png
http://s4.suwaczek.com/200805014670.png
http://s7.suwaczek.com/200510284670.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie :)
Pomimo, że środek wojny to może nienajlepszy czas, żeby się ujawnić, postanowiłam to w końcu zrobić. Czytam was gdzieś od 7miesiąca ciąży, ale jakoś wolałam pozostawać biernym obserwatorem. Jednak przez ten długi czas stałyście się nie tylko skarbnicą wiedzy i pomysłow- od kokonowania, chustonoszenia, wystawiania dziecia na balkon w wózeczku, przez kremy do pupki i inne ;) ale też bliskimi osobami. Już historie porodowe czytałam z zapartym tchem - zwłaszcza Twoją Dominiko - wciąż podziwiam. Ja urodziłam Piotrusia 21 maja, malutki ma się dobrze i powoli zaczynamy się przymierzać do rozszerzania diety, choć matka nadal zielona :D To mój pierwszy bobas, niestety wśród znajomych nie mam zbyt wielu dzieciatych. Studiuję farmację na 5 roku, ale jestem na dziekance, chodzę tylko na część zajęć :) To tak słowem wstępu, chociaż chciałoby się duuużo więcej, podzielić po prostu swoją historią :))
Mamusie, przygarnijcie, bo ja bez was żyć nie mogę :P

Odnośnik do komentarza

Asia! Welcome back!!! ;) co u Twoich chłopców i laseczki? Pokaz tej pieknej karnacji dzieciaki!!!! :)

Sto laaat sto laaat niech żyje żyje naaam!!!! Dobra wrozka!!!!! Robisz bal jakiś? Co Odsetka na to ze masz urodziny?? Haha spełnienia marzeń najlepsza wróżko ;*

Herbatka laktacyjna z hippa ma moc! Cyce rozrywa!!! Obrzydliwa jest do granic wytrzymałości ale daje czadu :) polecam!!!

Zjadlabym... Karpatke!!!!!! Aaaa!!!!! Gdzie ja o tej porze karpatke dostane?!?

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Asia dokładnie to samo chciałam napisać.
Po co przenosić kłótnie z fb tu na forum. Temat został zamkniety i niech tak zostanie. Dzieciaczki mają już po pół roku i czy sa karmone piersią czy mm to już tego nie zmienimy choćby któraś chciała. I proszę nie mówcie że mamy mm są leniwe bo nie bylyscie w ich sytuacji i nie wiecie co przezywaly i z jakich przyczyn przeszły na mm moim zdaniem nie było to z lenistwa i z wygody.

https://www.suwaczki.com/tickers/16udskjow3fqq0ji.png]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydmuq5q8jc.png

Odnośnik do komentarza

Hejo
Mnie pewnie nie znasz bo trochę miałam palze w internecie matka trójki to ja

ola_1992
Witajcie mamusie :)
Pomimo, że środek wojny to może nienajlepszy czas, żeby się ujawnić, postanowiłam to w końcu zrobić. Czytam was gdzieś od 7miesiąca ciąży, ale jakoś wolałam pozostawać biernym obserwatorem. Jednak przez ten długi czas stałyście się nie tylko skarbnicą wiedzy i pomysłow- od kokonowania, chustonoszenia, wystawiania dziecia na balkon w wózeczku, przez kremy do pupki i inne ;) ale też bliskimi osobami. Już historie porodowe czytałam z zapartym tchem - zwłaszcza Twoją Dominiko - wciąż podziwiam. Ja urodziłam Piotrusia 21 maja, malutki ma się dobrze i powoli zaczynamy się przymierzać do rozszerzania diety, choć matka nadal zielona :D To mój pierwszy bobas, niestety wśród znajomych nie mam zbyt wielu dzieciatych. Studiuję farmację na 5 roku, ale jestem na dziekance, chodzę tylko na część zajęć :) To tak słowem wstępu, chociaż chciałoby się duuużo więcej, podzielić po prostu swoją historią :))
Mamusie, przygarnijcie, bo ja bez was żyć nie mogę :P

http://s1.suwaczek.com/201505154965.png
http://s4.suwaczek.com/200805014670.png
http://s7.suwaczek.com/200510284670.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...