Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Wisienka zdrówka dla Hani na te pół roczku i duuużo snu w nocy dla Was obu:-D
Kurczę Szczęśliwa Mamusiu, faktycznie nie mam ubrań w tym rozmiarze a bardzo bym chciała Ci jakoś pomóc. Dobra napiszę na priv.
Co do kłótni na FB to powiem tylko tyle, że szkoda mi bardzo, że ona wynikła. Każdy powinien móc wypowiedzieć swoje zdanie, jak też nie można wszystkich traktować jednakowo. Jest tu i tam tyle osób, że nie da się, żeby każdy się lubił, ale na szacunek zasługuje każdy. Co więcej, uważam, że każda mama jest dla swojego dziecka najlepsza. I nikt poza nami samymi nie ma prawa oceniać tego. Ja wolałam to skwitować tylko jednym zdaniem. Mimo, że z Marti często też miałyśmy jakieś incydenty to jakoś mam sentyment do niej i Majeczki i lubię wiedzieć co u nich, dlatego mnie zabolało, że zostałam wyrzucona z jej znajomych, ale rozumiem i szanuję. A czasem i tak zajrzę na profil, nikt mi tego nie zabroni:-D większość osób tutaj z forum traktuję już jako "starych" znajomych i tak samo traktowałam Marti(jak już pisałam, pomimo incydentów).
Tak więc spóźnione życzenia dla Mai z okazji pół roczku przesyłam razem z Lenką, zwaną też psotką:-D
Pewnie jeszcze coś miałam napisać, ale nie wiem co.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Juli
Z mięsem to radze troche uważać na kurczaka.my mielismy w rodzinie taka sytuacje ze dziewczynce koło roku zaczęły się powiekszac piersi.takie zgrubiale były i lekarz kazal ograniczac kurczaka bo sa hormonami faszerowane.ale fakt ze ona duzo na kurczaku gotowała.nie zebym chciała straszyc tylko taki przypadek znam to tak ku wiadomosci.

Potwierdzam! Kiedyś pomagałam w przeprowadzaniu badań wśród nastoletnich chłopców (ze wzgl na wykształcenie) - jedzenie dużych ilości mięsa z kurczaka powodowało powiększenie u nich piersi. Można to zaobserwować nawet na dworze!
Kurczaki są MEGA nafaszerowane hormonami!!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa Mamusiu moja propozycja nadal aktualna :D ostatnio niestety ale nie dostałam żadnego emaila :( Z ubraniami (ani dla ciebie ani małej) nie pomogę ze wzgl na rozmiar :( ale koleżanka podrzuciła mi taki link: http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/1000-zlotych-na-dzieci-od-2016-roku-TABELA-ILE-DOSTANIESZ-00014261 może coś pomoże?
MARTI ale się cieszę, że się odezwałaś :*** buziale dla Majeczki! No co ja będę ukrywać - zgadzam się z Tobą i Twoim zdaniem odnośnie kp. Nie wypowiadam się tak kategorycznie, bo uważam że każdy robi jak chce i każdy karmi jak chce! Już od jakiegoś czasu korciło mnie by podrzucić tu linkTEGO bo się z tym zgadzam!
Hafija jak zawsze w punkt!
Odzywaj się częściej - plis!
--
Ja wysiadam! CAŁĄ noc nosiłam małą w chuście, co próbowałam ją odłożyć to ryk :'( Na rękach źle, w łóżeczku źle. Nakarmiłam, przebrałam, podałam paracetamol - dalej beczy. Lekarz twierdzi, że zdrowa. Ja już nie wiem co robić.
Wstałam rano z entuzjastyczną myślą: podetnę sobie żyły i dla pewności efektu skoczę przez okno! Nawet się uśmiechnęłam na widok końca. Ale jak na złość M postanowił zostać dziś w domu. No i plan się rypnął :(
że mam odpocząć? wyspać się? WIEM, ale JAK to kurwa to zrobić?! Że niby ktoś powinien mi pomóc? No to zapraszam!!
Może na spacerze choć auto mnie jebnie..

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

myszeczka, słoneczko myślałam o Was :) nawet chciałam nawoływać ale myślałam że już nas nie czytacie :/

Dobra wróżko - dużo słonka i energii i trzymaj się cieplutko! Dasz radę :*

Wisienka buziaki dla Hani :* mam nadzieję że wraz zakończeniem półrocza zakończą się bezsenne noce :)

Rusanka może faktycznie górne idę?

Panifiona ja też bym go zostawiła tam gdzie jest!

U nas dziś noc lepszejsza - tylko 3 pobudki :)

Ej nie mogę mojemu dziecku zrobic zdjęcia :( On się ogólnie bardzo dużo cieszy i uśmiecha a jak widzi aparat lub telefon to robi taką zdziwioną minę jakby sie bał i otwiera przy tym buzię - i na każdym zdjęciu od kilku miesięcy wygląda tak samo :/

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Wiedziałam, że to nieuniknione żeby Marti się tu odezwała i przedstawiła SWOJĄ wersję. My nikogo z grupy na fb nie wyrzuciłyśmy. Marti sama odeszłaś, nie wiem z jakiego powodu, przecież nic na Ciebie nie napisałyśmy, jedynie to, że masz zbyt radykalne poglądy na niektóre sprawy i potrzeba trochę empatii żeby wczuć się w sytuację innych. Jakbyś chciała karmić dziecko samym cycem do roczku czy nawet dwa lata żadna z nas by Ci nie zabroniła - jak Karmimy nasze dzieci to nasza sprawa, można komuś coś doradzić jeżeli ma się wpływ na to a piersi to nie kran, że wystarczy odkręcić kurek i poleci mleko, jeżeli zawór jest gdzieś zakręcony.
Niby piszesz w pokojowych zamiarach ake zawsze mimochodem musisz jakąś swoją zgryzote wetknac o problemach z teściowymi czy z mężami itd każda z nas (no prawie ) ma jakieś problemy i piszemy je tu żeby otrzymać wsparcie. Zresztą mogę Ci też przypomnieć jak sama pisałaś o konflikcie zarówno z teściowa, jak i szwagierka czy swoją siostra także nie wiem po co ten przytyk.
Nie wiem nic o złym życzenia Tobie czy Majce w prywatnych wiadomościach. Mam nadzieje ze to nie jest prawdą, bo dzieci są niczemu winne a kłótnia była zbyt błaha żeby komukolwiek źle życzyć.
Ten kto życzy dziecku źle to chyba nie ma serca. Ja Wam życzę wszystkiego dobrego, ale nie chciałabym żeby tu dalej na forum czy fb jakieś zgrzyty były. Teraz na fb nikt nie boi się wyrażać własnego zdania i jest kulturalnie. I tak powinno być od samego początku.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371urp0iifm.png

Odnośnik do komentarza

Hanka Milo że o Nas myslalam :-) my mamy już dwa ząbki, i Amelka marudka się zrobiła ale jakos dajemy rade. Zaczęła się dziś właśnie przekręca z brzuszka na plecki i dupcie śmiesznie podnosi, ale myślę że do raczkowanie jeszcze dlouga droga.
Szczęśliwa mamusiu ją muszę przejrzeć swoją garderobę, może coś by się znalazło, jak coś napisze na priv :-)
Dominika Lanka jest cudowną, wydaje mi się że troszkę z buźki się zmieniła :-)
Wisienka najlepszego dla Hani :-*
Eh ale szybko czas leci, Amelka też niedługo 6msc skończy

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhu580huip.png

Odnośnik do komentarza

Mialam sie nie wypowiadac ale sie wypowiem po raz ostatni bo niestety przez te ciagle sprzeczki z karmieniem coraz czesciej nie mam ochoty tu zagladac a szkoda bo bardzo sie z Wami zwiazalam
uwazam ze kopiowanie tresci klotni z fb i tak by tu nic nie dalo ja szanuje wszystkich i wszystkie wypowiedzi ale niestety slowa Marti i nie tylko jej bo gdzie indziej tez sie z nimi spotkalam bola i to bardzo tym bardziej jak ktos przejdzie traume zwiazana z ciezkim porodem
a nazwanie kobiet karmiacych swoje dzieci mm trucicielkami mnie zabolalo mozecie sobie pisac ze nie mam innych problemow na glowie itp. Ale przez takie komentarze czuje sie gorsza matka tym bardziej ze gdzie niegdzie panuje chora nagonka na kp

Szczesliwa mamusiu zycze duzo sily sama w takiej sytuacji nie bylam ale wiem co to znaczy zyc z osoba majaca problem z alkoholem i wiem ze najwiecej z tego wszystkiego zapamietuja dzieci :/ musisz byc silna dla nich :) Panifiona ty tak samo :)
a Szczesliwa Mamusiu napisz mi na priv wszystkie rozmiary jakie nosisz bede przegladac szafe moze cos znajde :) z dzieciecymi niestety nie pomoge bo mamy duzo pozyczonych

Poki co matka trucicielka zegna sie z Wami a na pozegnanie spokoju dla tych z Was co go nie maja wytrwalosci duzo zdrowia dla chorowitkow i buziaki dla wszystkich dzieci

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37ej28nvgsbwu6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfhgqs4627nb6y.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej
Przez post Marti czuje sie troche wywolana do tablicy. Zagladam tu do was na bieżąco żeby wiedziec co u dziewczyn ktorych nie ma na fb ale nie pisze. Widze ze Marti nie wytrzymala i wpisala swoja wersje. Coz to ja powiedzialam ze jest terrorystka laktacyjna. Ale zrobilam to bez cienia zlosliwosci . Mimo tego ze karmilam piersia to bylo mi szkoda dziewczyn ktore doradzaly a Marti wyzywala je ze te rafy sa do dupy ze to trucizna itp. Nie wiem Marti skad wiesz kto Cie na fb objechal skoro sama odeszlas. Tam jest teraz spokoj. Sa dziewczyny ktore karmia mm takie co kp. Sa zgrzyty rozne zdania ale nikt nikogo nie wyzywa i nie obraza. A w to ze ktos zyczyl Ci zle po prostu nie wierze. Nikt tam tez nie wylewa swoicg frustracji. Coz.. ciesze sie ze TY masz kariere kase super tesciow i zero problemow. Moze masz tak wspaniale zycie ze potrzebujesz adrenaliny i dlatego plujesz jadem. Nawet jesli my sie skarzymy na rodzine,tesciow mężow to dlatego że jest to GRUPA WSPARCIA a nie grupa wielbicielek Mari. Jestes szczera ale nie znosisz szczerosci innych. Nawet tu teraz odzywasz sie po to zeby zapienic.

Przepraszam dziewczyny ale musialam to napisac.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie w 1000% z KalinaMi! Dziewczyny nie dajcie sobie zamydlic oczu, Marti najwidoczniej ma duzy problem z soba! I kocha afery, swoja droga Marti niezly z Ciebie bajkopisarz! Nikt nikomu nie ublizal na fb oprocz Ciebie rzecz jasna. Przebiegłas na maksa. A na fb wreszcie jest spokoj! Buziaki dla wszystkich Mam i Dzidziolkow!

Odnośnik do komentarza

Tak zmieniając temat to wróciliśmy z przychodni, dziki tłum ludzi chorych mniej lub bardziej, niektóre dzieci to kaszlały jakby gruźlicę miały. Kubcio oprócz kataru zdrowy i niech tak zostanie już. Potrzebuję choć chwili oddechu.
Czy któreś z maluszków ma już więcej niż dwa ząbki? Bratowa mówi że idą małemu górne jedynki a ja tam nic nie widzę :/
Sto lat dla 6 miesięcznej Hani i spóźnione dla drugiej 7 miesięcznej. Coś mi się fb popsuł i nie zaglądam na bieżąco.

Odnośnik do komentarza

Ja Cie!!! Otulinka, za co mi się oberwalo? Jedziecie na Marti a same się nakrecacie na aferę :/ z igły widły!!!
Definicja trolla wg zielonej - wchodzi na forum dwa razy. Pierwszy naublizac, drugi sprawdzić czy ktoś odpisał i napawac się publicznością!
Przypisujesz się? Bo ja Cie inaczej traktowalam...

Sylwunia, dobrze ze mis zdrowy ;)

Nie mam zamiaru juz się denerwowac bo mi moje mleczko skwasnieje i Filip znowu mm dostanie :p

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Zielona za nic Ci się nie oberwało, po prostu zaznaczyłam że nie jesteśmy żadnymi trolami... kiedyś to forum miało sens.. wchodziło się tu żeby sie poradzić i wesprzeć nawzajem.. ale czy to forum ma sens jak boimy się zapytać o coś dotyczącego mm? Hahahahaha śmieszne ale niestety prawdziwe.. witajcie tutaj Marti.. tylko nie proście jej o poradę dotyczącą karmienia bo zjedzie Was jak nas na fb.. i wiecie co? Wcale że nie żałuję że mały je mm.. przynajmniej ma matkę która drży o jego dobro i robi WSZYSTKO żeby było mu jak najlepiej! Wolę dać mm niż mieć problemy z sobą, kompleksy na punkcie swojego wyglądu i winić za to innych :-) na tym się konczy moje udzielanie na forum. Marti serdecznie pozdrawiam :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kpx9lef11.png

Odnośnik do komentarza

Z innej beczki - przesiadłysmy się dziś do spacerówki i to był strzał w dziesiątkę! Mała nie marudziła, nie kwekala! Nawet zasnęła! Hurra!
Ponawiam apel - więcej luzu. Gdybyśmy były facetami i znały się "realnie " zaproponowałabym "dajcie sobie po razie ", ale że jest jak jest i słownie wszystkie strony dały sobie kilka lewych i prawych sierpowych - nie pozostaje nic innego jak wyluzować. Tak po prostu.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Ela swiete słowa!ale nie moge sie powstrzymać:)ktoras z Was ostatnio pisała ze czyta sie to jak dobra książkę:)
Zielona pod Twoja definicje ktos inny mi pasuje.zastanawia mnie jaki cel mają te opinie Marti bo na pewno nie służą pomocą.zgadzam sie ze kazdy może miec wlasne zdanie czy kp czy nie ale nie zgadzam sie na to by mowic ze mm to trucizna i cos złego.kazdy porod dziecko sytuacja inne.i Marti weź pod uwagę ze nie kazdy może kp.ja sama bylam karmiona mm i ani nie czuje sie gorsza ani nie mam za zle swojej mamie ze nie dała mi cycka.a jakosc mleka 35 lat temu a teraz jest nieporownywalna.Marti jak dla mnie masz straszna skłonność do przesadzania.i zebys nie doszukiwala się ze zycze Ci źle bądź Majeczce.moze weź przyklad z Dobrej Wróżki.no a co do terrorystki laktacyjnej no to jakby nie bylo swiete słowa wiec nie obrazaj się bo podobno lubisz szczerość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...