Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dominika koniecznie nagraj film z Lenka w roli głównej, bo ja prędko się nie doczekam raczkującego Kuby, zbój to taki leń że przesuwa się na plecach, nogami się odpycha i macha głową...można? Można :D też podobno miałam 8 mscy jak zaczęłam chodzić ale wcale nie spieszy mi się żeby i zbój chodził tak szybko :D
Anela sąsiedzi koło rodziców mieli beagla i on ciągle im uciekał i chodził po całej okolicy, nie było na niego sposobu, czy twój też taki wędrowny!?
Co do rozszerzenia diety mój je wszystko jak szalony i tak myślę że w ciągu tygodnia cztery warzywa to za dużo mu wprowadziliśmy, chyba trzeba zwolnić. Dalej nie wiem tylko jaką kaszke mu robić, póki co tylko łyżeczkę do owoców takiej z glutenem dostaje. Czyli tak jak Karinka u nas tak intuicyjnie szło a pierwszego dnia był płacz nawet, potem już z górki :)

Odnośnik do komentarza

U nas w nocy znowu lozeczko parzylo i spalismy razem, z cycem w buzi prawie caly czas.. pobudka ok 2 bo pielucha wazyla chyba kg.. jakies pobudki poza tym tez byly ale juz nie pamietam, ostatnia przed 7 i teraz juz tylko zabawa.
Dominika ale Lenka szybko sie rozwija, to niesamowite jak czytam co juz potrafi! Spryciurka mala :)
Milego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Witojcie dziewczyny ! I te " stare " i te nowe :))
Troche naprodukowalyscie od niedzieli rano. Ta zmiana czasu dala mi tak w kość ze wczoraj padlam i pierwszy raz nie wykapalam małego cycocha. Do wiszenia na cycu w nocy doszlo jeszcze kupkanie. I juz prawie wcale nie śpię. Kuźwa kiedy to się skończy !!!!
PaniU mnie cycki juz nie bolą czasem sutki.
Sylwunia i jak kopytka nocne ? Ha!Ha!
Dominika jestem w szoku jak widzę Lenke.
Dobra wróżko , H-m piękne te wasze bliźniaczki.
Anela 100 lat dla Zuzi :-)
Wisienka ja tez śpię z małym bo inaczej bym chyba wogole nawet nie polezala w nocy. Nie wiem czy to normalne takie spanie z cyckiem w buzi. Ja osobiście mam dość !

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Wita się i nowa mamuśka za wcześnien się cieszyłam że małej katar minął bo wieczorem znów gluty pod nosem a jutro kolejnę podejście do szczepienia mamy i pewnie nic z tego nie będzie.I teraz nie wiem czy z nią dziś wychodzić czy się nie nasili jeszcze bardziej ten katar.
Raczkowanie hmm u nas jest tyle że jak leży na plecach to tak się omacha rekami i nogami że na pewno gdzieś by doszła.
Co do psów to ja mam trzy tyle ze w garażu i dopiero jak się pojawiło dziecko to człowiek zdał sobie sprawę jak kłopotliwe jest ich szczekanie.

Odnośnik do komentarza

Heloł heloł :) witam sie i ja po kilku dniach nieobecnosci ;) czytac czytalam ale jakos mialam lenia na pisanie ;)
Fajnie, że ciągle przybywa do nas ktos nowy ;) witajcie dziewczyny :)
Dominika Twoja Lenka jest nieziemska ;) Kot tez:) a łozeczko jak najszybciej na dol!!!
Wszystkie dzieciaczki wrzucone przez te kilka dni takie slodkie ;)
My bylismy na weekend u rodzicow. Wszyscy zachwycali sie Majką a ona tam jest jak aniolek. W domu dopiero rogi pokazuje :P
Z katarem dalej walczymy, teraz mamy taki co sie go nei bardzo da wyciagnac bo gdzies tam jej furczy w nosku ale nic nie wyciagamy nawet katarkiem. dziwna sprawa..
Dzisiaj pierwszy raz nad ranem odnalazlam Majke w zakupkowanym lozeczku! wsszystko koszulka, pajac, przescieradlo, materac i kocyk w kupie! a najlepsze jak otworzylam pieluche to w srodku prawie pusto , wszytsko przez plecy wylazlo :p
Wydaje mi sie, ze widze bialy punkcik w paszczy Mai. Ale to dziwne bo to dwojka dolna lewa. a nie najpierw powinna wyjsc jedynka?
Co do jedzenia u nas wyglada to tak:
okolo 5-6 butla potem zabawa zabawa i zasypia do okolo 9 :)
10 butla
14 butla
16 jakies warzywka
17-18 butla
21 butla kolysanka i spac:)
w nocy sie budzi raz albo dwa wtedy trzeba dac wode i spi :P albo puscic odkurzacz z telefonu ;)
ten plan to jak nasze dni sa normalne:) bo jak Maja ma swoje ciezkie dni to nie wygada to tak ciekawie :p
Jak bylismy u moich rodzicow to Maja byla super zainteresowana psiakiem a mamy tam fajnego puchatego shih-tzu . szkoda tylko, ze on nei byl nia zainteresowany :p
Moj maz ma urodziny za tydzien i wiem ze chcial bezprzewodowa klawiature i myszke do laptopa to mu kupie. a od Mai podkladke pod myszke z jej zdjeciem, ktore on bardzo lubi i napis Sto lat tatusiu ♥ Myslicie, ze fajny pomysl?
U nas witamkinki ze skarpet i stopek tez sa na czasie :D albo takie niteczki po skarpetkach miedzy paluszkami. czasem jak nie zdaze jej wyczyscic stopek to sie naje;p
Co do rozszerzania diety to u nas byla marchewka (nawet nawet smakowalo), marchewka z ziemniaczkiem(smakowalo bardzo ale na drugi dzien byla jakas wysypka na brzuszku, po jakims czasie sprobowalismy troszke znowu i bylo ok), groszek zielony( jak dla mnei ochyda straszna a ona az sie trzesla zeby dac jej jeszcze :P ), dynia, dynia z ziemniaczkiem i jabluszko. dzisiaj bedzie biala rzodkiew. Wszytsko je pieknie i otwiera szeroko paszcze :)
Nie wiem co jeszcze chcialam napisac a tyle mysli mialam w glowie :p potem jeszcze zajrzę to cos skrobne :)

http://s8.suwaczek.com/201506014956.png

Odnośnik do komentarza

Co do beagla to polecam osobie bezdzietnej z wybetonowanym podwórkiem i murem dookoła na 2 metry. Sylwiunia. Karinka no mój taki zbój i wędrownik że gdyby mi ktoś z boku powiedział co on wyprawia to bym nie uwierzyła. Np potrafił wyviągnąć z samochodu fotelik jak kacper był mniejszy i pogryzł go w drobny mak na trawniku. O ucieczkach nie wspomnę z panami ze straży miejskiej to już po imieniu jestem..
Zuzia wczoraj przespała w łóżeczku do 2 ej a potem cyc i spała już ze mną ale tylko z mojej winy bo nie chciało mi się czekać aż podje. Dzisiaj znowu spróbuje zobaczymy czy to jednorazowy incydent: ) Nawet z mężem wczoraj w naszym łóżku podpaliśmy. Nawet miło było ostatni raz taka rozpusta to była przed porodem.
My od 2 godz ns dworze zuzia śpi w ogrodzie a ja dziury po psie zakopuje

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Ech czy pech mnie kiedys ominie? Mam dosc tego cholernego roku :( ktory jak widac od poczatku do konca bedzie dupny :( mialam miec prace i co i g...no :/ ktos nie zrezygnowal i nie maja dla mnie pracy :( no dobra maja ale na caly etat od 6 - 14 co mnie nie urzadza :/ a juz sie cieszylam ze uda mi sie tak dorobic zeby z mala jak najdluzej w domu siedziec a tak to nie wiem co ja z nia w kwietniu zrobie :( na zlobek nie ma co liczyc na obietnice tesciowej tym bardziej bo franca jedna wkopala nas w kredyt obiecala pomoc a teraz rece umywa (to odp na zagadke wczesniensza)
To sie wyzalilam
Z rozszerzania diety my zaczelismy od marchewki potem marchew z ziemniakiem brokul itd
a teraz poszlo miesko z dynia probe glutenowa musze powtorzyc bo mam podejrzenie ze ja uczula gluten i zrobilismy 2 tyg przerwy
a z umienetnosci to poza przekrecaniem sie na brzuch i pelzaniem nic wiecej nie robimy :(

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37ej28nvgsbwu6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfhgqs4627nb6y.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Sto lat dla Zuzi i Wiktora - duże słodziaki już jesteście także proszę ładnie w nocy spać :)

Ela a jak dasz Wiktorowi obiadek lub kaszke to ma dłuższą przerwę w cycowaniu? może kurcze faktycznie głodny :/

patka nie przejmuj się - mi też się z pracą nie układa - ale powtarzam sobie w myślach że tak miało byc, że może pojawi sie lepsza propozycja albo nie byłabym z tamtej zadowolona. Jak sobie tak człowiek dużo wmawia to zaczyna w to wierzyć ;)

Dominika - Lenka super zdolniacha! Ja też czekam na film :)

Z witamin to ja też tylko D.

Wisienka to się Hania spsuła. Mam nadzieję że się u Was te noce poprawią :)

U nas dziś noc słaba - poszedł spać o 19, o 20 pobudka - cyc. Spał do 23:30 i do 2:15 zabawa. Potem już spał do 6. Myślałam że go uduszę. I to nie że się bawi a mama śpi tylko jęczy :p dzisiaj za to anioł nie dziecko - chyba mi podmienili :P i najlepsze - przez godzinę spacerował w gondoli, i zrobił sobie w tym jeszcze drzemkę 30 min!!!!! SZOK!!!! Ostatnio tyle w gondoli wysiedział jak miał 6-8 tyg. A żeby zasnąć na spacerze...nie wiem czy to się w ogóle kiedyś zdarzyło. A ja szłam i robiłam zdjęcia i wysyłałam wszytskim bo nikt by nie uwierzył :D ja już chyba z miesiąc z gondolą nie wychodziłam tylko z nosidełkiem od samochodu + nosidełko takie w którym go noszę. heheh...taki numer dzisiaj :p

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Zuzia też życzy Wiktorkowi i Juliance pięknie przespanych słodkich nocek***
Ela nie załamuj z tymi oknami! Moje takie syfne że świata nie widzę.
HM powodzenia z umową.
Hanka to ci się synuś zreflektował. Z tą gondolą to aż dziwnie co? Ja też dopiero kilka razy Zuzię w niej woziłam odkąd sończyła 5 tyg. Zasypia ładnie ale jak się obudzi to tylko ryk i nie ma opcji że poleży.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)
Ogromniaste gratulacje dla wszystkich miesięczniaków :***
Wszystkie dzieciaczki super słitaśne :)
A my na jutrzejsze pięć miesięcy mamy prezent dzisiaj, bo mamy pierwszego ząbka :D prawa dolna jedyneczka zawitała :) a co do objawów to oprócz marudzenia i lekkiego katarku nic takiego jak gorączka itp się nie pojawiło ;)
Co do rozszerzania diety to my już jedliśmy ziemniaka, marchew, brokuły, kalafiora, zielony groszek, dynia i to wszystko w różnych kombinacjach ;) od niedzieli podaliśmy też już marchewkę z ziemniaczkiem i łososiem a dzisiaj była dynia z indykiem :) prawie wszystko smakowało (oprócz kalafiora i brokułów ;))

Kochamy Cię, Kacperku :*
http://s10.suwaczek.com/201505281662.png
http://www.suwaczki.com/tickers/74dij44jxz6vzefb.png

Odnośnik do komentarza

Ela ale masz super fajne chlopaczki! Gratulacje:)
Z tymi oknami to jestes moim hiro!!
Wszystkiego najlepszego dla Julianki i Wiktorka:)
Emilka gratulujemy zabka!
HM trzymam kciuki za umowe.
My dzis trzymamy sie planu dnia;) rano kaszka, dlugi spacerek, kawa i paczek w cukierni i 2 godziny snu w wozku, o 15 marchewka z ziemniakiem, teraz cyc i zaraz wychodzimy na kolejny spacer i mam nadzieje bedzie druga drzemka, na razie Hania przysypia na cycu, wiec jest nadzieja.

Odnośnik do komentarza

U nas spanie po 1-1,5h aktywności nie przyniosło poprawy w nocy :( ale walczę dalej...
Zuziu, Wiktorku, Bliźniaczko-Julianko - SAMYCH CUDOWNOŚCI :D :D A dla Waszych mamuś przespanych nocek :D :D :D
Emilka - gratuluję ząbka! Super, że bez większych komplikacji :)
Ela - ale fajne chłopaki!! Szykuj wałek na synowe :P
Jak sprawdzić czy dziecko je (bo ile to się nie da ;P) z cyca? Jak przystawiasz to wsłuchaj się czy słychać odgłosy połykania. Skoro połyka to jest ok :D A jak podajesz różne inne jedzonka to jest inaczej?
Patka - myśl pozytywnie!!
Laura - grzeczna dziewczynka dzieli się z rodzina wszystkim :P Oby Wam przeszło :*
Hanka - czas lepszego idzie :D
Ania - współczuję! Udało się to jakoś ogarnąć?
Co do Pieczarków -ja jem wszystko co dobre i zdrowe :D
ZIELONA MARTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A Marti to nie na wakacjach jest?hhmm?

monthly_2015_10/majoweczki-2015_38082.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Naprodukowalam takiego posta I dodalo tylko kawalek o naszej zagluconej familii.

Dominika ale masz akrobatke. Moj leniuszek zaraz 7 msc bedzoe mial i sni mysli unosic dupki. Przekreca sie czasami...jak musi ;-) Poza tym uwielbia piszczec i krzyczec sobie bababababa.

Ela piekna druzyna!
Pytalas kiedy bedzie poprawa...jak skonczymy cyckowanie chyba ;-)

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Jol!
Fajna trójca! Same dobre chłopaki! Pozdrawiamy!
Najlepszego dla miesieczniakow slodziakow!! Love love!

Mamy zęba! Lewa dolna jedynka! D kupił mini van, nazywamy go autobusem i teraz tez Filipek może klem bilety kasować a co! Ząb wyszedł a dalej sraka... W czwartek szczepienie juz trzese portami!
Lenka jeśt mocno do przodu oby tak dalej! Daj matce podpalić a forumowym dzieciom przykład!!

Mialyscie juz okres? Nie ze tesknie, taka sonda... :P

Dobra wróżka. Przesadzilas z tymi kluskami, wiesz?!? Chce!!!!!! Proszę codziennie Filipa o południową drzemke żeby nakulac kluch i co? To co zwykle:d

Hallelujah siostry!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...