Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz doczytalam-Wisienka ale super masz! Z cora i sis Italie oglądać- hmmmm. Ja kocham Włochy!
No powiem Wam że o budowę domu mało sie z M nie rozwiedlismy, ale chatka malutka z ogródkiem już stoi :-) tzn w stanie surowym ale jest :-) za kase z mieszkania wykończymy i będzie super. Tylko myśl o kawce i obiadku na tarasie pozwoli mi przeżyć te 30mkw ;-) A mało kto wierzył że sprzedam sama, bez agencji, a się udało i to z drobnym dodatkiem ;-)
Hanka- Wszystkiego dobrego dla mamusi. Oby to była reguła i Odsetka coś ruszyła do przodu.
Elżbieta zazdroszczę synowi koncertu! Ja co roku na Abrakadabra Gothic Tour chodziłam i pierwszy raz muszę odpuścić. Ale mam co noc własny koncert Odsetki (tzn okropny płacz) więc nie żałuję :-P
Marti no cudna ta Majeczka Twoja :-) a tydzień do powrotu męża szybko minie! I bedziecie autko szukać- extra!

Ja właśnie 3godz walczyłam z Małą. No ręce mi odpadają. .. darla się tak okropnie że ochrypla. Wydaje mi się ze to brzuch ją boli bo kopie przy tym okropnie. Ale czy to nie za późno na kolki?!
Jutro ma zajechac do nas znajomy lekarz i ją zobaczyć. Bo z tym sikaniem coś ma chyba-zdjelam jej pieluche i okazało się że 3,5godz nie zrobiła siku. A jak już to tyle jakby łyżkę wylal.
Mam nadzieję że to nic poważnego. I że choć 2godz w ciągu się przespie.. bo Wam wszystkim to całej przespanej nocy ikkolorowych snów życzę :-)
Ołwer!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dobra Wróżko, pierwszy sukces na koncie juz jest to teraz bierz się za otwieranie agencji nieruchomości. Super, ze Ci się udalo, pól roku szybko zleci, a potem będziesz juz miała swój wymarzony domek.
My w Polsce tez mamy dom, mieszkają w nim rodzice męża, ale w przyszłości będzie nasz. Remontujemy do teraz ile sie da, żeby za dwa lata wrócić i juz nic nie robić, bo może nie będzie za co. Tutaj wynajmujemy dom i kurde nawet okien mi się nie chce myć, bo nie u siebie.
Rusanka, wszystkiego dobrego dla Antosi, daj znac jak poszlo z marchewką.
Emilka, brawo dla Kacperka, zuch chłopak :)
Elzbietta, niby teraz dzieci nie dają pospać, ale chociaż mamy je na oku, a jak zaczną wychodzić to chyba też nie będę spać, bo będę się martwic... Takie życie matki :)
Marti, jak za tydzień podłogę umyjesz to sie nic nie stanie :D będzie czysta na przyjazd męża.
A u nas wczoraj pies szczekał do okolo pierwszej, czyli w sumie dziś... Potem nagle przestał, ale za to Maja się obudziła na jedzenie. Polowa nocy w du... A jutro idziemy odwiedzić znajomych i ich 3-tygodniową córeczkę. Zobaczymy co to za maleństwo :D
Dominika, no Lenka naprawdę jest do przodu. Ja mam kalendarz z zapisanymi osiągnięciami mojego synka i niestety caly czas porównuje z osiągnięciami Majki. Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza

Dobra Wrozko my też mamy pustostan;)zaczynamy wykanczac i sie zastanawiam czy bez rozwodu się nie skończy;)ciężko bywa.male dziecko malutkie dziecko budowa ciągłe oczekiwania.no cóż życie.oby Wam szło bezkonfliktowo.
Rusanko zdrowka dla córci.ale ten czas leci no szok pół roku...
Ela ja Cię podziwiam.masz power cos mi sie wierzyć nie chce ze nie masz ochoty na spotkania z koleżankami.
Emagdalenka dziecko z toba wspolpracuje wie ze mama do pracy wróciła i musi sie wysypiac.
Dominika jak tak piszesz o Lence to tak jakbym swoja Maryske widziała też taka hop siup do przodu była.moze to te vaccum...a i my tez hexacima szczepilismy ale juz po 3 dawkach jesteśmy.
Asik co do porównywania to weź teściową olej ja to sie nauczyłam jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam i nie wchodze w dyskusje bo po co.przeciez nie bedziesz kobicie udowadniać ze znasz swoje dziecko lepiej niz ona.w tym wieku to nawet tydzien to szalona różnica.

Odnośnik do komentarza

Wymiekam ...
jak sie uspokoil katar po lekach od alergii (znaczy sie ze lekarz nie klamal :p) to chyba mamy problem z mlekiem :/ producenci mnie wkur...ja nie mysla o tym ze to jedyne pozywienie dla niektorych gzubkow tylko jaknrefundacja sie konczy to oni przestaja mleko produkowac :/ bylysmy na zwyklym nutramigenie potem na zwyklej dwojce i bylo ok ale nie idzie go nigdzie dostac wiec zmieniamy na LGG i co i g...no mala po dwoch godz od zjedzenia potrafi tym mlekiem za przeproszeniem zygac :/ we wtorek musze isc znowu do pediatry :/ podejrzewam ze przez to mleko ten apetyt taki marny

Dominika u nas jeszcze bezzebny usmiech dziasla swedza bola ale zebow na horyzoncie nie widac

My juz jemy inne rzeczy i to z checia ale nie chcialam jej obciazac brzuszka przy zmianie mleka na inna 2 i odstawilam na tydz obiadki

Dobra wrozko szacun za sprzedaz mieszkania :D ja nawet glupiej pierdoly sprzedac nie moge a po likwidacji mojego biznesu fajnie by bylo co nieco upchanc

Moja dziecina jak skonczyla 4 miesiace i zaczela gugac po jakichs dwoch tyg gadala po swojemu i stety tak jek zostalo i o zgrozo pierun maly nauczyl sie piszczec o.O jej to sprawia frajde a mi po calym dniu leb peka :/

co do porownywania to pod tym wzgledem wkurza mnie przydupas tesciowej bo moja 7 miesieczna ksiezniczke porownoje do dzieci rocznych o.O dziad jeden swoich nie ma a do cudzych sie wtraca wrrr

Anotosiu wszystkiego naj od Zuzi :)

przymierzalysmy sie dzis do krzeska do karmienia i ciagle mam dylemat ktroe wybrac :/

A i Zuzia dostala dzisiaj od mojej mamy na szczesliwa 7 plastikowa lale bez wlosow i normalnie rece do niej wyciagala smiejac sie w glos

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37ej28nvgsbwu6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfhgqs4627nb6y.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

A i rosnie mi mala kokietka :p normalnie az czasem mam ochote spalic sie ze wstydu jeszcze nie spotkalam sie zeby dziecko w sumie to niemowle potrafilo speszyc dorosla osobe (w wiekszosci plci meskiej) wzrokiem o.O poszlysmy dzisiaj do pomaranczy przedluzyc umowe i tak sie gapila na chlopaszka obslugujacego ze nawet nie mrugla tymi wielkimi niebieskimi oczami a koles tak sie speszyl ze az mu rece dygotaly przy pisaniu

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37ej28nvgsbwu6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfhgqs4627nb6y.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Patka to z jednej strony dobrze ze katar minął ale zle ze jednak alergia. Ale dzieci wyrastają. Pochwal się tą swoją ślicznotką .
I wszystkiego naj,naj z okazji 7-miesięcznicy :-)
Juli Power powerem ale jadę na rezerwie ;-) ha!ha!
Kamila żebyś wiedziała ze sprawdza się to przysłowie Male dzieci maly klopot duże dzieci ...
Emilka super !!!! Może mu juz tak zostanie :-)
Dobra wróżko zazdraszczam kawki i obiadków na tarasie. Mi sie marzy chociażby wiekszy balkon a nie 1m na 1m :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie.
Patka ja tez balkonu nie posiadam, ale w taką pogodę jak dzisiaj, to się z domu nie ruszam na krok :( współczuję chorób :( i życzę dużo siły dla Ciebie i zdrówka dla Zuzanki:***
Kacperek obudził się przed 5 i zasnął ok 7:30. Śpi do teraz. Zasnął prawie sam tzn jak w łóżeczku zaczął płakać to wystarczyło go pogłaskać po buźce i dać rękę do rączki i po chwili zasnął :) oby tak już zostało :)
Z gorszych wiadomości mojemu A w pracy wróciły nocki. Co prawda raz na 5 tygodni tylko, ale zawsze :( nie wiem jak zasnę bez niego...
Dziewczyny mam pytanie jak się bawicie ze swoimi pociechami? Bo mi brakuje pomysłów. Czasami po prostu kładę go na macie albo w leżaczku a sama krzątam się po mieszkaniu, albo leżę i ... Nic nie robię ;)
Dla wszystkich miesięczników wszystkiego naaaajjjj! :****
Dla choruszków zdrówka jak najwięcej!! :****
A dla wszystkich mam na niedziele i w ogóle jak najwięcej snu, dużo energii i uśmiechu :D bo szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko :)

Kochamy Cię, Kacperku :*
http://s10.suwaczek.com/201505281662.png
http://www.suwaczki.com/tickers/74dij44jxz6vzefb.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie mam chwile bo mała śpi też narobilam zapasow znów HM więc ja robie np cukinia z ziemniaczkami marchewka i kurczakiem. Ziemniaki z dynia, indyk z ziemniaczkami i szpinakiem. Kalafior z ziemniaczkami marchewka. Ogólnie mieszam wszystko tylko nie mieszajcie np dyni z marchwia bo pomarańczowe i czerwone warzywa zawierają potas. Ostatnio robiłam małej badania krwi i wyszło że ma anemie ale za wysoki potas i lekarka powiedziała żeby podawać np dynie w jeden dzień a marchew w drugi.U nas już doszedł ryż i pomidory ale mała pomidorów nie lubi za mięsem trzeba średnio przepada

Odnośnik do komentarza

Martusia ja karmie nadal a piersi mniejsze niż były więc nie pomogę :(
Szczęśliwa mamusiu jaka fajna pyzunia i chłopcy też cudowni :)
Dobra wróżko zazdroszczę własnego domu, oj bardzo bardzo :)
A mnie coś bierze znowu, a może to tylko zmęczenie...oby... Nie mam weny żeby coś napisać nawet :(
Miłego niedzielnego wieczoru życzę ;)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.
Martusia ja caly czas karmie. A po pierwszym karmieniu to nie za bardzo pamiętam bo to było 5 lat temu. Ale mam wrażenie ze nigdy mi piersi nie wróciły to stanu sprzed ciąży:(.
Sylwunia i Elżbieta zazdroszczę małych piersi przy karmieniu ja mam wrażenie ze mam ze 3 rozmiary większe. Plus jeden cycek większy. I to wyraźna asymetria. Ale czego to sie nie zrobi dla ukochanych dzieci.
Dzisiejszy dzień beznadziejny, pogoda do bani i głowa mnie boli od rana. Ale spacer zaliczony.
Miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza

Elżbieta, dzieki za odp.
narobiłam marchewki z ziemniorem na 4 dni. Bede dodawac cos extra do tego. Dynie mam ze słoiczka - zobaczymy czy małej zasmakuje. ja osobiście nie przepadam :P

Co do biustu - mi też jakos tak zmalał a nadal młoda ciumka. Już nie ma tych pełności i krągłości od mleka jak na początku karmienia. W ogóle jakies takie sflaczałe się zrobiły :/

szczesliwa mamusiu - słodkości! :D

I też nie mam już weny i natchnienia jak Sylwiunia..
chcialam sie zabrac za projektowanie mieszkania. ale mózg mnie boli jak myśle. normalnie masakra jakas.
Julisia o 18 zasnela. jest 19.24. takze bede teraz robic nic..

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...