Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

uklepałam schabozsczaki, obralam ziemniaki, ogarnelam, pomylam, odkurzylam, teraz siedze przed kompem i patrze na co pieniadze wydac.. i do fryzjera sie umowilam!
Zastanawiam się nad zageszczaniem rzęs. nigdy nie robilam a chcialbym cos zmienic/zrobic, zeby wygladac jak człowiek a nie zombi. Dostałam od męza ostatnio plik gotówki - mam zrobic sie na bóstwo. Tylko co zrobic zeby jak to bóstwo wygladac? :D :D :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

H-M super, że u Was jest już ząbek, u nas to chyba dopiero po roczku będzie;-p
Kamila no nasze dzieciaczki już kojarzą fakty i może być tak, że mała się wystraszyła. U nas np we wtorek nie mogłam zejść Lence z oczu bo był ryk a potem mi się przypomniało, że w poniedziałek byłam na siłowni. I gdzieś w internecie przeczytałam, żeby nie wychodzić bez pożegnania z domu bo dziecko myśli, że potem za każdym razem jak znikasz mu z oczu to znowu chcesz je zostawić. Należy pożegnać się i powiedzieć, że się wróci i za ile. I wczoraj tak zrobiłam i już nie ma tego problemu co we wtorek:-) Może to przypadek a może nie...:-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Lenka właśnie zasnęła po jedzeniu.
H-M zazdroszczę tego pliku;-p ja bym chciała bardzo iść na mikrodermabrazję, ale chyba mi kasy nie starczy w tym miesiącu... Ani w następnym...:-/ a potem 60% pensji. Tak więc może za rok.
Moja pewnie tradycyjnie pół godziny pośpi a ja w tym czasie nic nie zamierzam robić. Chociaż może zrobię pomidorówkę z rosołu i makaron ugotuję. A też miałam w planie schabowe, ale stwierdziłam, że zrobię jednak zrazy tylko nie wiem czy zdążę dziś:-)
M ma na 15 badanie psychologiczne ze względu na to prawko, ciekawe jak mu pójdzie:-D przynajmniej wkońcu się za to zabrał...

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Ja też chce mikroderm coś tam i też mi nie starczy i też miałam schabowe i na życzenie męża a ja nie przepadam za bardzo :/ A jutro gołąbki będą również na życzenie męża, kurcze kiedy będzie dzień dla mnie? A i pomidorowa też była przerobiona z rosołu :D
Byłam z siostrą i małym w Agata meble bo dopiero co otworzyli w lublinie i tradycyjnie młody po przekroczeniu progu sklepu narobił w pieluche, jakie szczęście że to cywilizowany sklep i jest gdzie ogarnąć dziecko :) potem zgubili z moją siostrą ta kolorowa kulkę o ball czy jak ona i żeśmy latały i szukały, dobrze że jakaś pani ja znalazła :) wydałam stanowczo za dużo na domowe rzeczy!!!
Dominika a co będzie z tym prawkiem to już definitywnie trzeba od nowa robić czy oddają za jakiś czas? Bo ja nawet nie wiem jak to działa :(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak chcecie moge wam poodkurzac.mam nowy sprzet i nie wiem czemu tak dlugo męczyłam sie ze starym.odebrałam paczkę z ubrankami dla Maryski i powiem wam ze chyba zaczne robic zakupy na allegro bo ceny w galerii sa oszałamiające.byle spodniczka 50zł.musze sobie kupic kurtkę bo w starej to chyba 3 lata juz chodzę.Julek śpi.ale u mnie pogoda...wieje leje a ja ciagle nie mam auta.nawet mi sie nie chce wyjść z domu.tez musze sie wybrac do fryzjera.od maja nie byłam.

Odnośnik do komentarza

H-M gratulacje ząbka! I takiego fajnego męża :D też bym przygrnęła trochę gotówki dla siebie :D

Słoneczko odzywaj się częściej, Patka to samo. Patka współczuję tych problemów zdrowotnych - mam nadzieję że lekarze szybko się uporają i Zuzia wróci do zdrowia!

Mój Kacperek też Maluszek. Dziś ważył 6100, a 5 miesięcy skończone. Zapomniałam zapytać lekarkę czy to normalne że On taki mały, a następna wizyta za 6 tyg :/ Mieliśmy dziś szczepienie - ostatnie 5w1. Trochę płakał ale ogólnie jest ok :)
Dobra Wróżko - super wyszło! Zazdroszczę zdolności. Dominika koty z czerwonym też będą super. Trzymam kciuki za szycie :)

Emagdalenka super że noc przespana. Szacun za pracę.

Tita super ten wyjazd. Mój też nie wypuszcza mnie na dłużej niż godzine a potem płacze :p

Ela ja też od stycznia chcę zacząć pracę na poważnie ale na razie tego nie widzę :/

Dobra Wróżko - moja Ty spacjalistko :D co myślisz o tym http://allegro.pl/nosidelko-nosidlo-ergonomiczne-womar-eco-2-design-i5617517997.html

czy dołożyć i kupić używaną Tulę? chociaż trochę mi szkoda wydać 300-400 zł na nosidełko :/

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Postaram się odzywać częściej, powiem szczerze że w tym tyg jest z nami mąż i jak jesteśmy razem to bardziej na nic czasu nie mam niż jak sama jestem.
A dziś wreszcie się wyrwalam do galerii z dziewczynami że szkoły rodzenia byłymy we 4 z maluchami hehe śmiesznie się każdy patrzył, eh brakowało mi takich wyjść ale teraz pogoda beznadziejna i nie ma jak spacerowac dłużej :-(
Co więcej u nas, Amelka slicznie je i obiadki i jabluszko, mleczka mniej pije ale ładnie przybiera więc jest fajnie hm siada, przekręca się czyli jak Wasze malenstwa :-) a waży 7350 :-)
H-m gratulujemy ząbka, u nas się nie zapowiada
brakowało mi czytania Was :-* trochę bez lądu wpis :-\

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhu580huip.png

Odnośnik do komentarza

Zaczęłam odpisywać jakieś 4 h temu i nie skończyłam i musiałam usunąć bo szłam na siłownię...:-/
A więc od nowa...
H-M polecam bardzo mikrodermabrazję diamentową, nie wiem czy tylko ja tak trafiłam czy to norma, ale tak jak wtedy to nie wiem czy kiedykolwiek wcześniej się zrelaksowałam.
Sylwiunia najpierw badanie psychologiczne czy nie ma przeciwskazań do tego, żeby M prowadził pojazdy, potem z tym do Urzędu Spraw Obywatelskich i oni kierują na egzamin. Tak, trzeba zdawać normalnie egzamin teoretyczny i praktyczny. To nie jest tak, że zatrzymują i za jakiś czas oddają. Oddadzą jak zda egzamin a jak nie to nie. Ma na to 3 miesiące, jak w tym czasie nie zda to normalnie będzie musiał na kurs chodzić jak wszyscy, którzy chcą mieć prawo jazdy.
Hanka Kacperek malutki, ale widocznie taki jego urok. Myślę, że skoro dobrze się rozwija to nie ma co się martwić. Lenka go najwyżej narazie będzie na rękach nosić, jak nadgoni to się zamienią;-p Lenka chyba dlatego stopuje z przybieraniem bo chce czekać na Kacperka:-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. U nas noc średnia ale zawsze mogło być gorzej :)
Elżbieta 12lat to już fajny wiek, i pogadać można z takim dzieckiem i pewnie sam się sobą zajmie przez większość czasu no i razem też można robić fajne rzeczy. Ja czasami nie wiem już co mam z Kubą robić szczególnie jak odpada dłuższy spacer :(
Dominika jakby mi ktoś kazał zdawać znowu prawko to chyba by mnie zamknęli w zakładzie psychiatrycznym tak się bałam tego egzaminu, gorzej niż porodu :D
Juli a jaki to odkurzacz bo też myślę o nowym, z tego śmierdzi jak odkurzam choć wymieniłam wszystkie filtry :/
Rzeczywiście taka tu cisza??!!
Hanka to nie jest wyścig który maluch więcej waży, widocznie taki urok Kacperka. Mój już też stopuje i robi się "normalny " a wcześniej było 1800 g w miesiąc, szaleństwo :p

Odnośnik do komentarza

Emilka od 21 do 5 !!! Boszeeee cala noc !!!! Ale ci fajnie :-)))
Sylwunia ja tez juz nie mam pomysłów na zabawianie Wiktorka. No bo starsze to juz mają swój świat.
Co do prawa jazdy to taka anegdota ;-) podczas jazdy na egzamin wzięłam sobie gumę do żucia zeby żuć i sie nie denerwowac. Po czym jak wróciliśmy na plac i wystawial mi ocenę to nagle sie zorientowałam ze nie mam gumy tylko jakies porizpuszczane resztki. Tak energicznie żułam że sie skubana rozpuściła. Do dzis nie wiem jak to możliwe :-) ha!ha!

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my, Lenka o 8 wstała, zjadła i teraz leży obok mnie a ja po cichu liczę, że jeszcze zaśnie i myślę, że tak właśnie będzie:-) dzisiaj mamy szczepienie, miałam też mieć wieczorem pierwszy angielski, ale wczoraj Pani zadzwoniła, że grupa, do której się zapisałam została rozwiązana z powodu zbyt małej liczby osób zainteresowanych tą godziną. No i takim sposobem musiałam się przenieść do grupy egzaminacyjnej(FCE) i zajęcia w tej grupie rozpoczynają się dopiero w piątek za tydzień:-) zobaczymy czy podołam;-) trzymajcie kciuki...
Wczoraj na forum faktycznie cisza, ale za to na FB się ciągle coś dzieje:-) ale ja ostatnio jakoś się nie ogarniam, żeby i tu i tu być tak jak bym chciała, więc głównie skupiam się na forum.
Emilka23 to fajną nockę miałaś, oby Eli jak najszybciej się taka trafiła:-)
Sylwiunia ja bym się zastrzeliła jakbym miała zdawać jeszcze raz egzamin na prawko mimo, że zdałam za pierwszym razem, ale te emocje... Jeszcze pamiętam jak się naczekałam jako jedyna, aż wkońcu główny prowadzący mnie wziął na egzamin bo tak siedziałam sama i czekałam, zanim ja zaczęłam to sporo osób już wróciło, nie zdały... Ale ja idąc na egzamin byłam pewna swego, wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana. Mimo to strach był do ostatnich sekund:-) i jeszcze modliłam się całą drogę, żeby egzaminator nie zauważył, że nie ustawiłam sobie fotela odpowiednio, kierownicę miałam na wysokości oczu;-p ale dałam radę, jak to mówią "głupi ma szczęście";-p
Ela najlepszego dla średniaka:-)
Ewelina a to Wy tylko w ładną pogodę wychodzicie na spacer? Czy chodzi Ci o dłuższy spacer?

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...