Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Elżbietta
Attka super ze wszystko jest ok. Zobaczysz wszystko się wyrówna.
Czy kupupiłas może ten?
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5647994802&ref=last-visited
A przymierzalas do spacerowki ?

Do spacerówki jeszcze nie mierzyłam, bo jeszcze wciskam młodego w gondolę, póki nogi nie wystają, ale sptadzałam w foteliku maxi cosi. Wystaje poza fotelik na dole, ale dla mnie to dobrze, bo Filip też juz wystaje. Pasy za to można spokojnie przeciągnąć i ładnie się układa bo nie jest mocno sztywny. Jutro spróbuje w spacerówce, to dam znać.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Wróciłam z posiadowy. Pojadla, popila i wróciła :) No i zonk roku. Jutro jadę do Kopenhagi. Nie wiem jak wytrzymam bez mojego Tygrysa. Niby tylko do soboty ale ja po kilku godzinach już tęsknię. Wyjazd mamy w ramach Dnia Nauczyciela. Caly wieczor mnie maglowali, broniłam się rękoma i nogami ale widocznie jestem malo asertywna bo w końcu sie zgodziłam. Jedna polowa mnie bardzo chce jechać i się trochę zresetować bo życie ostatnio mnie nie rozpieszczalo a druga połowa juz tęskni za Dominisiem. Juz mialam włączyć forum i zapytać Was jaką podjąć decyzję ;-)
Ja o spiworku jeszcze nie pomyslalam. Na spokojnie przejrze Wasze linki i może coś wybiorę :)
Uwaga! W Smyku fajne czapy jesienne dla chłopców (dla dziewczynek tez).
Wszystkie dzieciaczki przepiękne. (Mamusie tez). Tylko do schrupania. Zawsze mialam słabość do takich maluchów, ale teraz to juz istne szaleństwo.

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia a ja teraz myślę, że mogłam jednak wybrać czerwone minky jak u Dobrej Wróżki, wahałam się, wahałam i wkońcu wzięłam czarne i chyba źle zrobiłam... A koty... Wiadomo:-D
Attka super, że już coś się rozjaśniło... Życzę zdrówka!
Dobra Wróżko zostawiłam sobie Ciebie na koniec...;-p powiem Ci, że masz talent kobieto!!!:-D a śpiworek też planujesz??? Jak wyżej już pisałam podoba mi się ta czerwień z kotami i chyba jestem zła, że wzięłam czarny. No nic, zobaczymy co z tego wyjdzie...

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Wracam po dlugiej nieobecnosci :) Wlasnie nadrobilam ponad 20 str i przypomnial mi sie czas podchodzacy pod wasze majowe rozwiazania :) wtedy z zazdroscia czytalam ze wiekszosc dotrwala do maja :D a teraz z ciekawoscia czytam co u cioteczek i dzieciaczkow nowego slychac

U nas poczatek pazdziernika rozpoczal sie wizytami u lekarzy. Najpierw usg brzuszka - wsio ok torbielki na jajnikach sie wchlonely :D potem wizyta u neonatologa ktora jestem rozczarowana :/
W miedzy czasie warsztaty mamo to ja ktore tez mnie nie powalily na kolana :/ najfajniejsza z nich byla pierwsza pomoc a reszta hm jak dla mnie nie trafiona
do tego od wrzesnia z mala tygodniowa przerwa meczymy sie z katarem chrumkaniem w nosie z dodatkiem kaszlu w zwiazku z czym dostalysmy skierowanie do laryngologa i alergologa - podejrzenie alergii i krzywej przegrody lub wiotkiej krtani - i tu dopiero zaczal sie cyrk na kolokach z terminami dosyc sie naklelam dzwoniac po poradniach i jezdzac po tych najblizszych w poszukiwaniu terminow wiec wam tego oszczedze koniec koncem udalo mi sie zapisac na listopad do laryngologa i uwaga na styczen do alergologa
zeby tego bylo malo mloda w niedziele nad ranem zaczela nam sie od kaszlu dusic musielismy jechac na pogotowie tam dostala inhalacje z wziewem pani doktor stwierdzila zapalenie gardla wirusowe i cos tam jeszcze :/
a ze dziec sie meczy juz tyle czasu postanowilam isc z nia prywatnie do swojego alergologa w rodzinnej miejscowoci (dziadki i pradziadki sie ciesza bo maja na tydz wnusie do bawienia)
Rozpoznanie alergii na jakies wziewy przegroda krtan na szczescie ok zwiekszyl nam dawke zyrtecu przepisal krople nawilzajace w razie napadu kaszlu kazal robic inhalacje z wziewnych lekow

Wszystkim szyjacym zazdroszcze umiejetnosci, dla mnie obsluga maszyny do szycia to czarna magia

Tita a probowalas zageszczac mleko zageszczaczem bebilon nutriton? U nas on zdzialal cuda bo nawet po mleku z kleikiem ulewala

Kulka zawalu bym dostala przy takiej tem u malej dzielna z Ciebie mama

Jak tak czytam ile wasze dzieci waza mierza i co robia to sie zaczynam zastanawiac czy z moja Zuzka wszystko wporzadku jest :( moje chuchro w sobote konczy 7 miesiecy wazy teraz moze z 7 500 (1.10 wazyla 7160) mierzy 68 do raczkowania sie zbiera powolutku o siadaniu nie mysli wcale do tego ma albo uczulenie na gluten albo na marchew :/ wysypala ja na lewym policzku :/ w przyszlym tygodniu spr raz jeszcze czym to spowodowane najpierw podam kasze manne przez 3 dni jak nic jej nie bedzie to marchewka a potem bedziemy wprowadzac miesko

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37ej28nvgsbwu6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfhgqs4627nb6y.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Same dobre wieści i cuda! I sliczne dzieci! :* love love <3<br />
Filip wazy 8.5 kg w pieluszce nie zsikanej... Byliśmy dziś na basenie haha! Mis był dzielny i wielce zdziwiony cale zajęcia. Było super, nurkowal Tygrys jeden ale po wynurzeniu po 30 sek jak się zorientował to ryk :/ no nic, będziemy ćwiczyć bo ogólnie mega nam się podobało! Będziemy mieli zdjęcia to się pochwalimy :)

Calujemy wszystkie dzieci! Dużo dobrego i zdrowia zyczymy!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

U nas dziś nawet ok . Humor dopisywal caly dzien , przyjechala kuzynka i przywiozla plyte z wesela na ktorym bylam w 8 msc ciązy ... matko jaki ja mialam wielki brzuch !! :0
wieczór tez sie zapisywal milo do czasu kiedy nie wyczulam tego cholernego guza na szyi... nie daje mi on spokoju. Zastanawiam sie po co sie wójka google pytalam.. tylko mnie nastraszyl nowotworem itp... :(
czasem mysle co ja zlego zrobilam ze los mnie tak karci...
dobranoc.

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Patka dobrze że się odezwałaś bo myślałam właśnie ostatnio, że nic nie piszesz od dłuższego czasu :(
A tak w ogóle dzień dobry młody już nie śpi a mi łeb pęka, ale to taki standard ostatnio :/
Tita cały weekend bez dziecka, czyste szaleństwo :) ja jeszcze nigdy nie zostawiłam małego dłużej niż na godzinę, no ale u niego nigdy nie wiadomo kiedy cycka będzie chciał...
Dobra wróżko piękne rzeczy uszyłaś!!! Swoją drogą teraz takie piękne materiały robią że ciężko się zdecydować na jeden wzór, mi się tyleeee rzeczy podoba że hoho.
U nas wczoraj kolejny dzień płaczu :( jak mi dziecko przez 5miesięcy płakało może raz w tygodniu albo i w ogóle tak teraz codziennie, kurcze to jakaś kara dla mnie? Widać że męczy go ten ząb ale czy to tylko to? Sama już nie wiem ;( nie chce żadnej zabawki, nie chce leżeć sam, na dworze też zaraz bunt...

Odnośnik do komentarza

Patka fajnie ze się odezwalas. Życzę zdrówka dla małej ;-) a to ze jest mniejsza to raczej normalne dla takich wczesniaczków. Przeciez ona była kruszynką jak się urodziła wiec nie ma co porównywać do dziecka które na starcie ma 4 kg i 59 cm.
Dominika z czarnym tez będzie fajnie wyglądało.
Dobra wróżko ty zdolniacho !
Panifiona co to za guz? Nie panikuj tylko idź do lekarza może to jakas torbielka ?
Tita jak masz z kim zostawić maluszka i nie kp to mysle ze ci dobrze zrobi ten odpoczynek.
Zielona to naprawde duży ten twój tygrys :-)
Attka ja tez właśnie chce ten szary. A nie sprawiloby ci trudności jak byś wstawila zdjęcie w realu jak on wygląda ?

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Patka milo ze sie odezwalas. Ja tez nie dotrwalam do maja...Klaudia tydzien temu skonczyla 6 msc. Moja tez powoli nadrabia te 4 tyg ktore powinna siedziec dluzej w brzuchu. Tatus byl na kontroli mala wazy 7.4kg I 67 cm. Wazne zeby zdrowe!

Panifiona nie zamartwiaj sie tylko zmykaj do lekarza!

Dzis noc wspaniala...pierwsza cala przespana!!!! Moje dzueci poszly spac o 20.30 I uwaga nadal spia! Nie bylo pobudki na cyc! Zadnej ;-) Mama mogla by spac ...niestety juz jestem w drodze do prscy!
Milego dnia!

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

VSA u nas był alkohol wzięliśmy cały karton na 25 osób na szczęście połowa została i nie było picia jak na weselu np. Jedyne co mnie bardzo wkurzyło to śpiewali sto lat dla jedynej prababci Kuby. Ok super cieszę się że ma młody prababcie dobrze po 80, ale kto to widział śpiewać na chrzcinach...
Przebija się drugi ząbek już czuć kawałek, oby szybko poszło.

Odnośnik do komentarza

Ela, na dole próbuję wstawić foto, zobaczymy czy wyjdzie.
U nas na chrzcinach nie było alkoholu, ale my robiliśmy w lokalu tylko obiad z deserem i ciasto.
Panifiona, nie martw się na zapas. Ja sweogo czasu znalazłam ogromnego guza na piersi, który okazał się zwykłym torbielem i po ściągnieciu płynu było po sprawie.
Miłego dnia, idę się ogarnąć, póki młody drzemie.

monthly_2015_10/majoweczki-2015_37485.jpg

monthly_2015_10/majoweczki-2015_37486.jpg

Odnośnik do komentarza

dziękujemy dziewczyny :D pierwszy raz w życiu siadłam do maszyny - wyszło trochę krzywo, ale w tym urok i widać, że hand-made :P
Dominika - ja chciałam czarny of kors :D ale kołderka do wózka, który jest czarny i mąż stwierdził, że i tak już wystarczająco się dziwnie ludzie paczą ;) stąd czerwony. Ale Twoje zestawienie wyjdzie super - zobaczysz! Jedynie mogę poradzić - dobrze obszyj brzegi minky bo się mocno strzępi :/ Śpiworka nie planuje bo okazało się że mam :D
Kulka - ja zamawiałam od Koli Katowice na Murckach mają siedzibę i osobiście odebrałam (trochę taniej wyszło niż na miejscu kupione). Polecam - dobra jakość
Elżbieta kurde znowu mnie oświeciłaś, że coś mi brak :/ już klikałam KUP, ale zawołam M żeby kolor wybrał a ten mi, że oryginalny od wózka przecież mamy. Zapomniałam :(
Tita podziwiam i zazdroszczę :D ja od Odsetki nie odklejam się na dłużej niż 1godz ;)
Patka odganiaj wszystkie choróbska -trzymajcie się nasze pionierki :***********
Panifiona DO LEKARZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VSA u nas tylko wino było, ale mało kto pił.
Emagdalenka chyba podeślę Odsetkę do Ciebie na wychowanie :D kolejna noc ze wstawaniem co godzina :( :( :(

Zapomniałam Ci Anela odpisać - pies miał guza na łapie - trzeba było wyciąć. Czekamy czy to coś rakowego czy tłuszczak zwykły. Ale ma szwy założone i chodzi kuźwa lampą się rozbija. Oszaleć można - wszystkich nią straszy :/

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Panifiona nie martw się to pewnie torbiel tak jak pisalam na FB ją miałam 2 msc temu identycznie, obecnie ściągnęli mi plyn z tej torbieli ale znowu się napelnilo i czekam na wynik biopsji. Będzie dobrze :-)
Dominika mam do Ciebie pytanie ile Lenka pije mleczka i jak często? Bo Amelka odkąd zaczęła jeść obiadki i deserki sporo mniej pije

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhu580huip.png

Odnośnik do komentarza

Patka super, że się odezwałaś, życzę zdrówka dla małej:-*
Zieloona no to ładnie Filip zaszalał z wagą, ciekawe jak Lenka, jutro się dowiemy...:-)
Panifiona jw śmigaj do lekarza...
VSA u nas nie było alkoholu.
Dobra Wróżko, Elżbietta pocieszyłyście mnie z tym czarnym:-) to będzie też mój pierwszy raz przy maszynie więc cudów się nie spodziewam... Dzięki za rade:-)
Słoneczko Lenka wypija co 4 h około 150-180 ml, wychodzą nam 4 posiłki, chyba że pluje jedzeniem, które jej daję tak jak wczoraj to dostała zamiast tego dodatkową butlę 120 ml i wtedy jest 5 posiłków mlecznych. No właśnie apropos jedzenia to chyba mi mała wegetarianka rośnie bo wczoraj spróbowałam jej dać zupkę z mięsem i pierwszy raz zamknęła tak usta mocno, że nawet na siłę bym nic nie zdziałała. A jak zbliżałam do niej łyżeczkę to jręczała:-/
No i prawie nam Lenka jebła wczoraj z kanapy, miałam zawał na miejscu, pisk, krzyk przeraźliwy, oczywiście mój... A M siedział obok niej i nie widział, że spada. Na niego się wydarłam a dziś mi Lenka zrobiła to samo przed chwilą, ale ja to chociaż widziałam. Teraz to już na bank podłoga, niech sobie chodzi po domu...

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Witojcie !
Nadrobiłam Was od piątku :D ale było czytania! Jak za dawnych dobrych czasów ciążowych i przedfejsbukowych! ;)
Syn spał, a ja zamiast spać czytałam. Wszystkie dzieciaczki i kociaczki super śliczne :) :*
Dobra Wróżko jakaś Ty zdolna! Zazdraszczam!
Wszystkim choruszkom zdrówka życzymy z Kacperkiem!!
Tita! Cześć! Fajnie, że znów z nami jesteś :D

Kochamy Cię, Kacperku :*
http://s10.suwaczek.com/201505281662.png
http://www.suwaczki.com/tickers/74dij44jxz6vzefb.png

Odnośnik do komentarza

Ale miałam dziś noc masakryczną. Najpierw Maja nie mogła zasnąć, a potem co godzinę uderzała w płacz. O północy wzięłam, ją do łóżka, ale i tak się budziła. Nie dość, że jestem, niewyspana to jeszcze połamana. Zastanawiałam się co się stało i przypomniała mi się sytuacja. Byłam wczoraj w recepcji szkoły synka po papier, jakaś babka gadała z recepcjonistką i po chwili zaczęła się tak głośno i przeraźliwie śmiać, mała się tak rozryczała, że nie mogła oddechu złapać. Chyba się wystraszyła i w nocy jej się to przypominało. Mam nadzieję, że dziś już będzie dobrze,
Dobra Wróżko, Dominika, pozazdrościłam wam tych cudnych kocyków i materiałów i zamówiłam wczoraj kocyk i poduszkę do wózka :) nie mogę się doczekać kiedy przyjdą. A swoją drogą jak odróżnić oryginał minky od nie-oryginału? Zapłaciłam 20f, to chyba oryginał nie będzie, ale i tak będzie ślicznie ;D
Jeszcze tylko jutro muszę się zwlec z łóżka, żeby odprowadzić małego do szkoły i potem będzie miał 2 tygodnie wolnego. Z jednej strony super, ale jak mu te dwa tygodnie zagospodarować przy psującej się pogodzie...
Patka, szkoda, że do małej choróbska się przyklejają, oby szybko przeszło. Twoja córeczka już taka duża ;)
Panifionaa, miałam kiedyś taką gulkę pod pachą i już w myślach widziałam się łysą po chemioterapii. Poszłam do lekarza, powiedział, że to prawdopodobnie węzęł, a jakoś niedługo potem samo zniknęło.
Emagdalenka, super, należą Ci się przespane noce, jak dla mnie jesteś superhero, że tak szybko do pracy się zebrałaś. A jak dzieci reagują na to spanie na dworzu? Nie chorują? Pierwszy raz o tym słyszę. Tu w Anglii dziwi mnie to, że dzieci na przerwie w deszczu biegają...
Dominika, kocyk na pewno będzie super wyglądał.
Tita, ale masz fajnie z tym wyjazdem, zazdroszczę troszkę, ale też bym na pewno tęskniła.
Sylwiunia, każdy kolejny ząbek powinien łatwiej wychodzić.
Elżbietta, życzę Ci z całego serca oby się do stycznia wszystko ułożyło między cyucusiem a Wiktorkiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...