Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Kur. ..dwie godz tylko spałam i to po troszku ale ja to ja dopiero co wczoraj bylismy na kontroli i lekarka mówiła że Oli już ok ale ze może od nas złapać infekcje ale ja wytwarzam przeciwciala a biedulka taki katar ma ze co pół godz jej odciagam na prawdę duże ilości zielonej gestej flegmy: (to ich pierdolenie o przeciwcialach mogą sobie wsadzić...a ja biorę chyba gruby sznur i się powiesze bo już nie mogę patrzeć jak najpierw dwojka chorowala non stop a teraz biedne moje malenstwo co chwila jest szpikowane tymi cholernym anttbiotykami: (przepraszam za takie marudzenie od rana ale kto jak nie wy

Odnośnik do komentarza

Szczesliwa mamusiu jakiego aspiratora uzywasz? Bo moja mala zlapala katar i cholera nie wiem od kogo :(
bylismy tydz u dziadkow wrocilismy w niedziele b. poznym wieczorem a dzisiaj w nocy niemila niespodzianka w postaci kataru :(
Martwie sie zeby to sie w cos wiecej nie przerodzilo bo wizja szpitala mnie przeraza a jeszcze bardziej wizja choroby u wczesniaka :(

Dobra wrozko dobrze ze juz sytuacja opanowana i ze w pore zareagowalas :) my akurat tydz po szczepieniu a kolejne za bardzo dlugi czas

My zamierzamy korzystac ze spacerowki od zestawu niby mieszkamy w miescie ale drogi dosc wyboiste :/ poki co miescimy sie w gondoli i dopoki spacery nie sa udreka bedziemy z niej korzystac

Wakacje u dziadkow szybko nam minely (za szybko) wyjazd do Wroclawia udany - zoo ma dosc konkretna cene wstepu ale warto na pewno wrocimy jak Zuzia bedzie wieksza

Oczywiscie wyjazd bez nerwow na tesciowa i jej "pana" bylby wyjazdem straconym :/ ja sie dalej zapieram i ode mnie dziecka na rece nie dostanie ale (niestety) maz mamusi ulelg i dal jej mala na rece a ta po 3 min zaczela beczec :p (poznala sie na ludziach bo obcy ja biora i sie do nich smieje) to raz a dwa jak mnie wkurwia (sory za brzydkie slowo) jak osoby nie majace dzieci i z dziecmi do czynienia prawia komus moraly - ooo bo jej slina cieknie wez wytrzyj, albo ooo je (faktycznie fascynujace zjawisko)
to "pan" tesciowej az mna tapnelo i mu pojechalam ze takiemu malemu dziecku nie trzeba co sekunde buzi obcierac bo bedzie wygladac niczym klaun jak jeszcze raz uslysze jakis wywod z jego str odnosnie mojego dziecka to uslyszy ode mnie tak ze sie obrazi
no i madra babcia (tesciowa) mloda najedzona siedzi na kolanach u meza a ona no chodz Zuzia to cie ponosze o.O dzieciak najedzony i noszony to w naszym przypadku albo urzygany albo z cofka i czkawka :/ wiec mowie ze po jedzeniu nie ma noszenia jak nie placze
no i dla mnie hit :p u was tez ktos tak robi bo ja juz jej miala cos powiedziec dziecko siedzi/ lezy zajete zabawa a ta koniecznie chce zeby na nia zwrocila uwage i sie na nia akurat patrzyla i mowi ciagle Zuzia. Zuzia. Zuzia a ta nic a ona swoje o.O bo nie reaguje i sie krzywi na jej widok by sie zastanowila dlaczego :p a nie wnuczke widziala moze z 5 raz w zyciu i pretensje ze ja olewa buuu jakbym mogla to bym nie jezdzila do nich wcale

Zielona (chyba nie pomieszalam) Ja bym poradzila sie lekarza, ale z tego co pamietam to na ulotce pisze co zrobic w razie sklerozy i nie wziecia tabletki, ja tez z tych zapominalskich i ustawialam sobie budzik albo przypomnienie
mnie mysl o mozliwosci zaciazenia teraz chyba by dobila do reszty :/ nie wyobrazam sobie miec dwojki w tak krotkim odstepie czasu - choc wczoraj sie dowiedzialam ze znajoma ktora rodzila tydz po mnie jest w ciazy :) smialam sie bo byli pewni ze jak sa po inseminacji i 3 letnich staraniach to z drugim tez bedzie ciezko i pewnie na jednym sie skonczy a tu taka niespodzianka

Mi po cc kazali odczekac min 2 lata wiec widze ze co szpital/lekarz to inna teoria

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37ej28nvgsbwu6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfhgqs4627nb6y.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Patka mała niedługo będzie miała pół roku!! Jak ten czas szybko leci, o kurcze...
Szczęśliwa Mamusiu zdrówka dla wszystkich życzę, niestety jak się wali to wszystko na raz :(
Marti mój już po 1 walił nogami w szczebelki i wzięłam go do nas, teraz jestem połamana no ale ten jego uśmiech od ucha do ucha z samego rana wszystko naprawia :)
My na chrzciny dalej nic nie załatwione bo a to za gorąco a to coś, nigdy nie odkładałam niczego na później ale zaczynam przesiąkać takim lenistwem od męża niestety :( muszę się ogarnąć

Odnośnik do komentarza

Moze cos wisi w powietrzu, bo moja noc tez fatalna, juz druga z rzędu.. Moze przez ten upał bo u nas wczoraj było znowu 37st..
Ewek89, ja używam wkładek Johnson, dla mnie najlepsze. Próbowałam bardzo wielu ale te akurat mi przypasowały najbardziej ( tylko ze one maja 1 przylepiec).

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny za rady ze smoczkami. Zanim zakupie ta drogą butle może spróbuję jeszcze te zwykłe smoczki.
Noc chyba rzeczywiście felerna. U nas tez gorąc. Mały sie rzucał jak ryba bez wody. I musial miec caly czas cyca w "zębach " bo inaczej sie budzil. A tu trzeba szykować dzieciaki do szkoły. Ufff szkoda ze wakacje sie skończyły. Teraz koniec porannych drzemek na dospanie nocy :-(((

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Aneczka o jaaaaaa ale zazdroszcze chociaz pewnie mialabym jak Marti :-) raz sie zdarzylo ze moj maly spal 6h to tak sprawdzalam czy oddycha tak sie wiercilam ze go obudzilam :-\
Ewek dla mnie tez najlepsze wkladki sa z baby ono:-) a podkladow uzywany z intermarche nie pamietam ile kosztuja (maz teraz tylko zakupy robi) ale sa super cieniutenkie 60x60 pakowane po 10sztuk nie wszedzie sa my prosimy zeby specjalnie zamawiali I od razu zapas bierzemy (podklady u nas schodza jak swieze buleczki mlody potrafi caly dzien bez pampa tylko na podkladzie) zreszta platki dla niemowlat tez z intera bo te z baby ono zostawiaja pelno klakow!
Patka ach jak ja kocham tesciow! Tragedia! Twarda badz :-)

I znowu paroowaaa gotujemy sie od rana a jeszcze krupniku mi sie zachcialo gotowac w ten upal :-\

Zdjecia nie moge dodac :-[
Podklady POMMETTE. a waciki CLEANIC KINDII

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa mamusiu- wiesz że to chwilowe :-* nie załamuj się- musisz być silna dla dzieci! Wez ten aspirator do odkurzacza i psikaj ile się uda. Przejdzie szybko. Trzymaj się i odganiaj takie myśli jak najdalej!!
Marti- butla super! Już się napalilam i chciałam kupić. .ale TA cena :O
Zielona- mi się śni, na zmianę, wojna- ale taka realna i zmarła siostra M. Dość że śpię jak mysz pod miotla to jeszcze takie głupoty mnie wybudzają..
Patka- dzielna mama lwica :D

Ja o przespanych w ciągu 3godz marze od szpitala. .. Mała z tego wrzasku ma chrype jak mama po porządny koncercie :-\

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam czasu na nic! O co chodzi?!:-)
Moje dziecko drugi dzień z rzędu wstało o 8:30, wczoraj nawet trochę później. A ja dziś spałam do upadłego razem z nią.
Marti jak to zrobiłaś z tym siusiu i kupką? Bo ja też chcę spróbować... Kierowałaś się tym co ostatnio któraś z dziewczyn wstawiła o metodzie bezpieluszkowej? I gdzie Maja to zrobiła?
Nam przyszły właśnie pieluszki wielorazowe, na próbę zamówiłam 4 sztuki, ale fajnie by było gdyby je tylko na noc zakładać a w dzień kontrolować to, żeby było bez niczego.
Moje dziecko chyba ma dość mojej gęby bo wczoraj do obcych ludzi się chichrała i do mojej koleżanki a ja to czasem muszę się nieźle napracować, żeby się uśmiechnęła czy zaśmiała a moja koleżanka tak ją bawiła, że spać nie chciała iść mimo, że oczy już takie zmęczone, czerwone miała, musiała się uciszyć, żeby ta zasnęła:-) może jej głos się Lence spodobał bo ma bardzo specyficzny i bardzo gruby głos.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :-( odebralismy wyniki małej i przejrzelismy nasze zapiski kupowo-jedzeniowe i to nie będzie po rota jednak, bo pierwsza kupa z krwią była dwa dni przed szczepieniem. Juz nawet lekarz nie wie co to, bo wyniki w normie. Mamy dac smecte i jak dzisiaj nie będzie lepiej to jutro szpital :-( denerwuję się tym :-( Dobra wrozko, co mialas ze soba na oddziale? Bo nawet nie wiem co wziąć..

Odnośnik do komentarza

Marti87, sprytna Twoja niunia ;) gratuluje!
My jestesmy wlasnie po szczepieniach - pierwsza dawka 5 w 1 i żółtaczka. Mam nadzieje ze nie bedzie tragedii, bo dzis od rana mała i tak jest strasznie niespokojna, marudzi, kupa nie chce wyjsc od soboty.. Ach..

Odnośnik do komentarza

PaniU - tylko najpotrzebniejsze rzeczy, bo wszystko łapie szpitalne bakterie (a nie wszystko w 90'C można prać!). W salach było b.ciepło więc głównie goła leżała (body na noc, takie które później wyrzuciłam) + pielucha. Ja kp więc tylko pieluchy tetrowe + pampersy i rzeczy do pielęgnacji. No i 2 ulubione zabawki. W razie konieczności mąż dowoził co trzeba. Będzie dobrze - porobią badania i będzie jasne co Maleństwu dolega :* Tul Kruszynkę dużo, uśmiechaj się do niej żeby czuła Twoja bliskość i miłość, a będzie jej lżej.
Marti, Emagdallenka - ciekawa sprawa z tym wp. Może zamiast wielorazówek spróbuję?

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...