Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wie moze ktoras z nas bedzie kolejna majowka :D śmiesznie by bylo :P
ja mam spacerowke z kompletu i zobaczymy jak sie sprawdzi...
kurde teraz zaluje troche bo jak robilam wyprawke to wozek itp kupowalam w taki uniwersalny kolor w razie W a moglam z rozem zaszalec,...ale w sumie jak kiedys bedzie syn to wozek juz bedzie :)
kurde wczoraj bylam zla na Justyne pierwszy raz . teraz mysle ze moze mi bardziej przykro bylo...
bo chodzi o to ze w ciagu dnia ja z nia jestem caly czas , ja ja karmie, ja ją przwijam , ja kapie ja usypiam i wszystko inne ja. A ona sie nawet nie usmiechnie do mnie . zobaczy tate albo dziadka i smieje sie w glos doslownie. jak jeden lekki usmiech zrobi do mnie to juz jest cos... i ja wiem ze ona jeszcze nie rozumie nic ale sama ta swiadomosc mnie dobija. i wczoraj jej oswiadczylam ze jak sie do taty smieje to niech tata ja nakarmi itp i wyszlam . denerwuje mnie to poniewaz K sie nie kwapi do pomocy wcale , jak go prosze zeby sie nia zajal to wsadza ja do bujaka a sam tv oglada. a tylko uwagi prawi ze to robie zle , tamto... ech . brak humoru na dzis .

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Zielooona moja spacerówa niewiele się różni od gondoli jak jest na maksa rozłożona, a na tej barierce z przodu młody wietrzy stopy: D jestem mega zadowolona bo w końcu leży spokojnie gada sobie a nie jak w gondoli nic nie widział i się wkurzał. A że myślę o kolejnym bobasie za dwa lata to kolejny wózek to chyba taki kupimy że gondola plus spacerówa w jednym pojazd olbrzymi no ale wyjścia nie będzie. Ale to tylko marzenia na razie...

Odnośnik do komentarza

zielona moim zdaniem szanse są nikłe ale kto wie :D
Moja znajoma urodziła w lutym synka przez cc. Ostatnio się spotkaliśmy a Ona mówi że będę mieli drugie :D ja oczywiście nie skumałam i sobie myślę - my kiedyś też, po co mi to mówi. A ta widzi że ja nie jarze i mówi- no w ciąży jestem :D Termin ma na początek marca. Mówiła że jak się dowiedziała to tydzień przepłakała. Oni kilka lat się starali o dziecko, Ona kp więc się chyba nie spodziewali takiej szybkiej akcji :D

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Wyszłam dziś o 8:30 z łobuzem na spacer, spał. W połowie klatki już nie spał, 5 min zabawy a potem ryk. Jakby go ktoś ze skóry obdzierał. I tylko go wzięłam na ręce i spokój. No kurna ma 3,5 miesiąca i już tak wymusza? Najedzony, wykupany, przebrany - więc raczej nic mu nie było. Może zmęczony, może odreagowuje weekendowe wesele. Ale heloł nie będę z Łobuzem na rękach pomykać. Nosiłam go ze 40 min, w końcu parę metrów od domu położyłam a ten się darł wniebogłosy aż się ludzie oglądali. Także do domu i po spacerze :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Hanka05 a to dobre z ta Twoja znajoma :) ja tez po cc i mi lekarz powiedzial ze dobrze by bylo jakbym do 2 lat poczekala bo jak za szybko to macica moze nie wytrzymac bo pocieta. hmm dziewczyny po cc jak to u Was wyglada? mowili Wam cos ile powinno sie poczekac do nastepnej ciazy?
Pytam tylko z ciekawosci, nic na razie nie planuje :p

Watek majoweczek 2016 pewnie bede czasem podczytywac tak z ciekawosci i sentymentu :p

http://s8.suwaczek.com/201506014956.png

Odnośnik do komentarza

Ja wszystko piore lub oblewam wrzątkiem, ale ja jestem mega wariatka na tym punkcie :P

Kiedy zamierzacie zmienić fotelik samochodowy? Ja bym chciała juz ale są od 9 kg :( a ten nasz to tragedia Tygrys wygląda jak w pol złamany jak jedzie :( taka mine uwali zawsze ze szok, szkoda mi go tak wozić dłużej ale brakuje mu 2kg do następnych :P albo niech zacznie siadac to moze juz będzie szło?

Odnośnik do komentarza

Emilka - kciuki za siostrę zaciśnięte! :*
Aneta, H-M - szczepiliśmy na NFZ na drugą dawkę przeciw WZW typu B + pierwszą dawkę przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi oraz hib. Przy skojarzonych mogłoby byc to samo (prawdopodobnie to od krztuśca lub tiomersalu) bo one są również w nich. To, że u nas akurat były NOP, nie znaczy że u Was też będą. Oby nie!
Ewek, Hanka - buziaczki :* bardzo dziękujemy! Widziałam, że kilka razy nas nawoływałyście - jesteście kochane :*
Zielona w sumie leczenia jako-takiego nie było. Doraźnie coś jej podawali do kroplówki, a samą małopłytkowość obserwowali, żeby nie doszło do krwotoków. Zapewniali nas, że powinno samo przejść i tak się stało.
Nie zaciążaj jeszcze - daj pusi trochę dychnąć :P
Kamila powiem Ci, że dla zysków ludzie dziwne rzeczy robią :( kiedyś miałam takie historie za farmazony, ale teraz wierzę! Firma farmaceutyczna sponsoruje remont szpitala (oficjalnie jest informacja!) na który czekano latami, więc nie będą się narażać na stratę funduszy przez 'jedno dziecko' :(
Jeszcze raz dziękujemy za całe otrzymane ciepło i wsparcie!!

monthly_2015_08/majoweczki-2015_35110.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

A! Nasza rosnąca Odsetka ma już 5800g :D
Nie umiem sobie z Nią poradzić -śpi tylko na mnie/ na moich rękach. Jak ją odkładam to po 30sek jest przeraźliwy ryk! Pediatra powiedziała, że takie dzieci to nie odreagowują stresu bo są za małe :/ to ciekawe co znowu jej jest :( Wcześniej wystarczyło, że tata wziął ją na ręce i już banan, a teraz ma na wszystkich alergię. Śpi po 5min - nawet w nocy. Na prawdę nie daję rady :(
No i u nas od szczepienia są zielone kupy - a nigdy takich nie było. Mam nadzieję, że to już się skończy bo wszyscy tu oszalejemy!

Dziś pierwszy raz od daaawna (bo tak to tylko chusta) wzięłam Mała do wózka - ledwo się w gondoli zmieściła o.O ale nie siedzi więc musi giry za płotem wietrzyć ;)
Ja piorę i prasuję wszystko jak leci (a i tak o pchły mnie podejrzewali :/ )

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

dziewczyny moja kolezanka szyje rozne rzeczy dla maluszkow. Dopiero teraz zaczyna tworzyc swoja strone www i profil na fb wiec ma tam jeszcze malo rzeczy ale bedzie uzupelniac :) jakbyscie mialy chec to rzuccie okiem ;)
Nam zrobila super szelescika okraglego i to Mai ulubiona przutulanka i ksiazeczke taka miekka materialowa czarno-bialo-czerwona. wklejam link do fb jakbyscie chcialy sledzic ;)
https://www.facebook.com/pages/EciPeci/1580061962262549?__mref=message_bubble

no to taka mala reklama ;p

http://s8.suwaczek.com/201506014956.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, martwię się o tą moją Zosię.. Nie wiem ile to ma wspólnego z rotarixem, ale od drugiej dawki mała robi kupy z krwią.. Nie każdą na szczęście.. Ja w swojej diecie nic nie zmieniałam i już nie wiem o co chodzi.. Lekarz kazał dawać dicoflor i zlecił morfologię, po 15 odbieramy wyniki. Trzymajcie proszę kciuki :-(

Odnośnik do komentarza

Ania mnie lekarz powiedział żeby odczekać pół roku więc widze że wszędzie inaczej
DobraWrozko nie pisalam ale czekalam jak napiszesz jak Dorotka, współczujne przeżyć, ale dobrze że szybko zareagowałas. My też szczepiny na nfz i za tydz mamy ta szczepionkę, teraz się bede bala. Dużo dużo zdrowka
Wisienka ją pluszaki piore ręcznie a grzechotki wyparzam

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhu580huip.png

Odnośnik do komentarza

PaniU -napisz co wyszlo. U nas po szczepieniu byly kupki wodniste,a teraz sa mega zolte,ale juz nie tak duzo. Dzis mijaja 2 tyg od szczepienia i jesli to do pt sie nie zmieni, to ide do pediatry.
Panifiona - a moze Justyna Cie za czesto smutna widzi i zmeczona,co? Maja sie tez do mnie nie usmiecha, jak mam zly humor. Nie badz na nia zla, bo ona tylko dzieki Tobie jest czysta, najedzona, kochana bezgranicznie. Moze odpusc myslenie i rzeczach przyziemnych i skup sie na Waszej relacji - wyglupy w lozku, czytanie, zabawa grzechotkami i pluszakami, rob smieszne minki itd. Na pewno podziala ;) przeciez ona Cie kocha nad zycie i tego jest swiadoma.
Wisienka - ja tak ja Zielona, mam pierdolca na punkcie sterylnosci. Pluszaki piore wg metki, grzechotki wyparzam lub myje mydlem antybakteryjnym. Warto kupowac pluszaki, ktore mozna prac w pralce,choc sa drozsze, to tez na pewno lepszej jakosci i nie beda z nich wylazic zadne wloski itd i dziecko nie polknie np.

Sylwiunia - w biedronce, przynajmniej u mnie, jest 3pak tej maki, z ktorej pieklam chleb Polskie Młyny, za 12.99. Ja pieklam tylko z tej zielonej. Dodaje sie wode i drozdze tylko. Proste i smaczne :)

Dziewczyny - pod tym linkiem sa jakies nowe butelki ze smoczkiem jak sutek matki,moze to czesci z Was pomoze?
Tekst linka

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Uff aktywny weekend mieliśmy.Marti te butelki super!dzieki.ta cene troche mnie odstrasza.Elzbietta moze ty pierwsza kupisz i jak Wiktor zaakceptuje to i ja sie skusze;) ja tez szczepilam Hexacima.ale u nas tylko senność i zgrubienie w miejscu podania były.tak naprawde nie ma szczepionek lepszych czy gorszych.to jest loteria czy bedzie sie cos dzialo czy nie.Dobra wrozko szczescie w nieszczesciu ze na pogotowiu trafiliscie na przytomnego lekarza.a ta akcja z pchlami to normalnie nóż w kieszeni sie otwiera.i niech pediatra teorie ze dziecko nie odreagowuje w tylek sobie wsadzi.Odsetka teraz bardzo potrzebuje spokoju i ciepla po takich przezyciach ma prawo wiecej płakać i byc nadpobudliwa.tul mów ile sie da teraz juz bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

no to widze, ze kazda uslyszala inna wersje co do ciazy po cc - niezle ;)
Dobrawrozko najwazniejsze, że bylas czujna i nie odpuscilas!
to prawda o skutkach ubocznych poza temperatura, sennoscia lub jej brakiem, obrzekiem i marudzeniem nikt wiecej nic nie mowi. to przykre i oburzajace zarazem bo kazdy rodzcic powinien wiedziec wszystko! Cale szczescie zareagowalas w pore i Dorotka ma sie juz lepiej :)

paniU trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze! daj znac!

Panifiona zgadzam sie z Marti87. i nie zniechecaj sie tym , ze sie nie usmiecha do Ciebie albo rzadko to robi. duzo sie z nia baw, wyglupiaj sie- rob nawet z siebie wariata :) na dzieci to dziala :) , spiewaj, przytulaj, glaszcz , wydawaj z siebie przerozne dzwieki i zobacz na ktory reaguje najlepiej. mnie czasem geba boli od wydobywania z siebie jakis najrozniejszych dzwiekow ale juz wiem co najlepiej dziala na Majke i co ja rozsmiesza :) ale wiadomo tez nie na sile i nei ciagle bo ja zniechecisz i zdenerwujesz :) trzymam kciuki :)

a co do prania i mycia to ja tez na poczatku popralam zabawki a jakies gzrechotki i tego typu rzeczy to na bieżąco myje bo to cale wyslinione wystarczy ze spadnie na kocyk i juz jakies kocykowe nitki sa na tym albo co najgorsze moje klaki wylazace jak szalone.

http://s8.suwaczek.com/201506014956.png

Odnośnik do komentarza

Hanka ja mam spacerowke espiro metro po starszej córce.kupiona ze 3 lata temu teraz pewnie sa nowe modele.ja bylam zadowolona.bardzo solidne wykonanie.nic nie klekocze nie odkreca sie itd.szybko i latwo sie sklada i miesci do corsy;)odnosnie wagi to chyba taki sredniak.ja mieszkam na parterze mam 7 schodkow wiec to nie bylo dla mnie tak istotne.tu bys musiala sprawdzic.ja duzo korzystalam ze spacerowki z kompletu od gondoli.dla mnie super sie prowadzą sa lepiej zamortyzowane.wygodniej dziecku sie spi na spacerze.tylko w samochod ciezko wpakowac.
Marti zastanow sie jeszcze nad tym Quinny.u mnie na osiedlu jest taki różowy ale jak dla mnie to dziecko ma dziwna pozycje w tym wózku.poza tym jest mocno "odsłonięty".nie wiem jak to sie sprawdza w wietrzne czy deszczowe dni.jak masz x landera to napewno bedziesz zadowolona.to tak ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Hanka05 mam dokładnie to samo na spacerach, a nie będę gnoma nosić! póki śpi jest spoko ale jak tylko się obudzi ryk na pół osiedla, tylko dlatego, że nic nie widzi. Chciałam go przełożyć do spacerówki, ale po pierwsze nie nacieszyłam się gondolą, po drugie w spacerówce wygląda jak gamoń, zdecydowanie jest na nią za mały.
Co do szczepień to nigdy ulotki do ręki nie dostałam, a starszak ma przecież 7 lat więc parę szczepień ma już za sobą. Następnym, razem poproszę, ciekawe co mi odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza

No powiem tak :-) butelka wygląda zachęcająco tylko cena troche przeraża. Ale gdybym miała pewność ze załapie to bym wzięła. W sumie kształt jest podobny do tommee tippee ale pewnie jest bardziej miękki ? Jesli któraś lub któreś znajoma ma taki to proszę o info odnośnie miekkosci smoka bo chyba tu jest problem u mojego Wiktorka. Jesli jest miękki jak cycus to ja biorę i za tą cenę.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...