Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wisienka2

Kochane, dziele sie z Wami moja radością - moja córeczka przyszla dzis na świat i wazy 3980g, ma 56cm, dostala 10 pkt.
Emocje i radość nie do opisania, ból po - takze.
Jestem ogromnie szczęśliwa i jeszcze w tej chwili nie moge w to wszystko uwierzyć!!

Odnośnik do komentarza

ola1981
KalinaMi,
To nie dziwię się,że nie masz ochoty na powtórne cc,po takich przejściach.Ja z kolei bałabym się porodu naturalnego,bo obawiam się powtórki (zresztą zostałam zakwalifikowana do cc już w 9tyg,jak mi się kosmówka zaczęła odklejać).
Tak naprawdę,jak grożne było to odklejenie się łożyska uświadomił mi teraz moj lekarz.Powiedział,że obie mogłyśmy umrzeć.Ja rodziłam 11 lat temu,a więc też lata świetlne temu:)
Szkoda,że nie załapiemy się na wyremontowany oddział,ale co tam...szybko urodzimy i wyjdziemy:)

Ola1981 pewnie ze w Twoim przypadku to konieczne wiec lepiej nie ryzykować . U mnie to było tylko ułożenie więc teraz nie ma przeszkód . Będę trzymać kciuki w czwartek wiesz już o której ?

Odnośnik do komentarza

Miodkowa gratulacje i caluski dla Stasia :D
Sloneczko dziekuje za przepis jutro wypróbuje ;)
A ja od wczoraj juz wiem co znacza prawdziwe skorcze przepowiadajace... cholera to tak boli to co bd przy porodzie... ;) a ruchy malej juz tak odczuwam ze praktycznie kazdy jest bolesny i pierwszy raz az mi tchu z tego powodu brakuje momentami... uf. W ogole w nocy obudzil mnie taki okropny bol w podbrzuszu plus skurcze ze myslalam ze do wc nie dojde i ze mala zaraz sama wyleci... i jeszcze biodro doszlo.. wchodza takie bole nerwowe ze lzy w oczach staja.... nie pisze tego aby sie pozalic tylko moze to wszystko boli i troche przeraza ale fascynuje mnie zarazem ;) znaczy ze juz niedlugo... chyba :)
I dzis kurcze jeszcze nam sie samochod popsul... w dupe jeza naprawa ok 500.. i predko z niej nie wyjdzie.... na szczescie tato ma urlop teraz to w razie czegos jakas zastepcza wersja jest... . A teraz sobie lezymy wcinamy areo i ogladamy tvp1 ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

Słoneczko, w piątek mam termin z om, pewnie dlatego, w sumie byłam w takim szoku ze nawet nie zapytałam :| teraz aż mi się płakać chce ale niewiem o co :/

Wisienka, miodkowa gratulacje!!!! Jesteście mega kobity! :)

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

A, i pytałam o saczenię się wód płodowych, czy to moze być tak niepostrzeżenie ze nie zauwaze? I gin powiedział, ze czasem tak jak pęcherz peknie u góry to bardzo ciężko stwierdzić ALE ze jesteśmy w 40 tyg, to lunie raz i porządnie, peknie cały, a nie ze zrobi się dziurka :D wiec teraz jak siadam to na kocyku, głupia ja :P

Dobranoc!! Mam nadzieje, ze będzie to owocna noc :P

Odnośnik do komentarza

Gratulację dla wszystkich rozpakowanych mam :) zazdroszczę strasznie :) :)

Nathally ja dopiero z 30 maja czyli pewnie jako ostatnia.

Mały oczywiście wstał po całodziennej drzemce i uwaga zaczyna się kopanie, ściskanie pęcherza czyt. kolejna nie przespana noc...ach

Szyjka cały czas kuje, miałam nadzieję że to jakaś oznaka bliskiego porodu :(
Uwaga ja chce już rodzić!!

Dobra wróżko proszę o czary :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/rgtacd3.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Dziekuje Kochane za wsparcie i dobre słowa!!
Ola, miałam cc, nie dałabym rady urodzić tak dużego dzidziusia, a taki sie zapowiadał.
Justyna, malutka bedzie miała na imię Hania;)
Jestem wykończona bólem, do tego wczorajsza noc cała nieprzespana, od wczoraj od 18 jestem bez jedzenia i padam z sił. Jutro na sniadanie kleik i suchary, juz sie nie moge doczekać tak jestem głodna ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zielooona

Noc nie przyniosła nowych dzieci ;) głupie myśli mam, ze mnie wrzuca na sale z jakimś wieprzem, brudasem i się zaplacze tyle czasu leżeć z kimś takim :/ nienawidzę takich ludzi! Oby mi się współlokatorki udały heh

Nie śpimy, bo D obudził jak do pracy wychodził, a teraz to juz nos zatkany i lipa ze spania.

Kto dzisiaj urodzi?? Nawołuje ostro do rodzenia :D

Marti, Dominika, dziewczyny które urodziły, JAK SIE SPI NA BRZUCHU?? :D

Odnośnik do komentarza

Ja też nie śpię, mąż mnie obudził jak się szykować di pracy. O 8 dzwonie do lekarza na którą mam przyjechać, i mąż wróci z pracy i jedziemy. Trochę się stresuje jak to będzie. Moja położna ma dyżur dopiero w piątek od 7 rano a tak bym chciała żeby była że mną.lepiej i raźniej bym się czuła. No nic zobaczymy jak to będzie.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5euum8xcey.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...