Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Z radością informuje że wczoraj o 23.05przyszla na świat Oliwia 3820g57cm.zaczęły mi się skurcze o 20 a o 23się urodzila bez znieczulenia Nie podlaczali mi nic.w ciągu 15minut z 2cm zrobiło się 10rozw. Bóg mi pomogl gdyż mała już byla bez wód i w płucach miała zielony płyn.dostaje antybiotyki ale jest ze mną cały czas ciągnie cyca. Ja byłam sporo nacieta gdyż mała duza i na sucho wychodzila ale dałam radę: )boli mnie tyłek strasznie nie mogę się ruszać ale szczęście ze mala żyje: )jest tylko sina na twarzy.te które chcą urodzić.meczylam 3razy dziennie brzuch gorąca woda a przy lekkim skurczu szczypalam sutki poskutkowało

Odnośnik do komentarza

szczęśliwa mamusia
Z radością informuje że wczoraj o 23.05przyszla na świat Oliwia 3820g57cm.zaczęły mi się skurcze o 20 a o 23się urodzila bez znieczulenia Nie podlaczali mi nic.w ciągu 15minut z 2cm zrobiło się 10rozw. Bóg mi pomogl gdyż mała już byla bez wód i w płucach miała zielony płyn.dostaje antybiotyki ale jest ze mną cały czas ciągnie cyca. Ja byłam sporo nacieta gdyż mała duza i na sucho wychodzila ale dałam radę: )boli mnie tyłek strasznie nie mogę się ruszać ale szczęście ze mala żyje: )jest tylko sina na twarzy.te które chcą urodzić.meczylam 3razy dziennie brzuch gorąca woda a przy lekkim skurczu szczypalam sutki poskutkowało

Szczęśliwa mamusiu nareszcie !!! Super ze wszystko ok !

Odnośnik do komentarza

rozpakowanym mamusiom serdecznie gratuluję :) i zazdroszczę :)
U nas bez zmian nic się nie dzieje :( Adaś uparcie siedzi nadal w brzuszku , niechce tacie zrobić dziś prezentu urodzinowego :)
Ja już chce urodzić , wydaje mi się że już więcej jest rozpakowanych mam jak nas oczekujących na ten dzień :)

Co do lilda to ja też dziś byłam i staniczek oczywiście zakupiłam a dla Adasia body i półśpiochy :)

mój suwaczek

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa mamusiu jesteś HEROSKA!! moja bohaterka!!!! Tak bardzo się cieszę, że masz dzieciątko ze sobą :D moje gratulacje!!

Tytka, Anilewe jakie macie słodkości! Ucałujcie ode mnie w piąstkę :* :*

jutro objeżdżam województwo (może auto podziała jak ten skuter?!) i JA TEŻ CHCE!!!!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Gratuluję świeżym mamuśkom.
Elżbietta tak się składa że ja też mam 15 i 13 latka w domu i prezent będę miała na 41 urodziny, ale czuję się duuuuużo młodziej. Faktycznie jest to dobry czas na rodzenie dziecka. Praca jest, zaplecze domowe też, pomoc w postaci starszego rodzeństwa również. No i wolniejsza głowa niż przy pierwszych pociechach.

Z tego co czytam to jeszcze wiele z nas czeka na poród. Chyba będzie większy wysyp po 20 maja.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do nowych Mamusiek:
- jak tuż przed rozpoczęciem akcji zachowywały się Wasze dzieciątka? Tzn były tak samo/ mniej/ bardziej ruchliwe?
- Jakieś inne/ podejrzane ruchy?
- No i czy od razu przestawiłyście się, że brak ruchów w brzuszku to nie powód do paniki?
Bo się zastanawiam czy po porodzie nie wpadnę w panikę, że dziecko się nie rusza w brzuchu :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Gratuluję nowym Mamusiom :) prześliczne te Wasze Skarby!

Ja dziś byłam u gin i... Żadnych zmian. Rozwarcie na 1,5 cm, szyjka skrócona i to na tyle. Na ktg żadnego skurczu :( za tydzień (18.05 - planowany termin) mam się zgłosić na (mam nadzieję ostatnią już) wizytę...
Ja już tak marzę o tym, by zobaczyć mojego Skarba... Z jednej strony cieszę się z Wami Waszymi porodami i tym, że macie swoje Maleństwa przy sobie, a z drugiej popłakałam się ostatnio jak głupia, bo mam wrażenie, że ta ciąża nigdy się nie skończy :( przepraszam, że tak pesymistycznie, ale nie mam komu się wygadać. A jeszcze wszyscy codziennie dzwonią i piszą po kilka razy czy to może już? A jak długo nie odpisuję to dostaję wiadomość "pewnie już na porodówce, skoro nic nie piszesz..." Normalnie załamać się idzie! :(

Kochamy Cię, Kacperku :*
http://s10.suwaczek.com/201505281662.png
http://www.suwaczki.com/tickers/74dij44jxz6vzefb.png

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka
Pytanie do nowych Mamusiek:
- jak tuż przed rozpoczęciem akcji zachowywały się Wasze dzieciątka? Tzn były tak samo/ mniej/ bardziej ruchliwe?
- Jakieś inne/ podejrzane ruchy?
- No i czy od razu przestawiłyście się, że brak ruchów w brzuszku to nie powód do paniki?
Bo się zastanawiam czy po porodzie nie wpadnę w panikę, że dziecko się nie rusza w brzuchu :D

Co do ruchów to u mnie znacznie osłabły. Mały ruszał się tylko po 21.00 przez mniej więcej godzinkę albo dwie i to wszystko... :) Jak miałam ktg to wszyscy mi zwracali uwagę, że za mało skupiam się na ruchach dziecka, bo w ogóle nie naciskam guzika :/ I nie pomogły moje tłumaczenia, że Dzieciątko tak już ma, że w ciągu dnia śpi, a wieczorem łobuzuje... :)
Nie zdziwiło mnie osłabienie ruchów i nie panikowałam. Wiedziałam, że pod koniec Dzieć jest za duży i ma za mało miejsca na fikołki, więc ten jego spokój ja też przyjęłam ze spokojem :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71256.png

Odnośnik do komentarza

Dostałam dzisiaj potwierdzenie,że w czwartek mam cc:) o 15 mam się zgłosić na IP.I zaczynam troszke się stresować,z jednej strony wielka radość,a z drugiej mały stresik :D dobrze,że nie muszę się zgłaszać wcześniej ,tylko w tym samym dniu.Jestem ciekawa,ile będzie ważył,bo tatuś ma 2metry wzrostu,a ja karze ł1,60:D :D

Odnośnik do komentarza

Tytka gratulacje :)

Również zastanawiam się nad kupnem laserowego depilatora, także dołączam do pytania o skuteczność tego sprzętu :)

My właśnie po wizycie, mały waży już 3300 (+/- 500g), szyjka miękka.
Termin dopiero na 30 maj, ale ja już chce rodzić :) :) Lekarz powiedział, że już mogę, ale nie muszę :)
Łożysko ok, ilość wód ok, ułożony prawidłowo, machał nam ręką :) :) pięć paluszków policzone heh :)

Kolejna wizyta jak nie urodzę 25 maj i wtedy już na ktg mamy się umówić i na stałą kontrolę.
Matko zbankrutujemy :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/rgtacd3.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...