Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Karola88 - ja jak byłam na ratunkowym to dostalam tez duphaston,ale moja gin od razu przepisała mi luteine dopochwową,bo silniejsza jest. Stwierdziła od razu,ze duphaston bez sensu. Nie mam żadnych krwawień. Może podpytaj gin o luteine. Skoro masz te krwawienia, to chyba lepiej dzialac mocniej. Ale na pewno wszystko okej i nie martw sie na zapas. Dużo wypoczywaj. Czekamy na informacje po wizycie :) powodzenia :*

Moniq75 - ja sie juz trzymam tego,ze liczę od dnia miesiączki,bo miałam problem z tym jak w końcu liczą sie tygodnie do badan plenatarnych :P

Odnośnik do komentarza

Marta87
Karola88 - ja jak byłam na ratunkowym to dostalam tez duphaston,ale moja gin od razu przepisała mi luteine dopochwową,bo silniejsza jest. Stwierdziła od razu,ze duphaston bez sensu. Nie mam żadnych krwawień. Może podpytaj gin o luteine. Skoro masz te krwawienia, to chyba lepiej dzialac mocniej. Ale na pewno wszystko okej i nie martw sie na zapas. Dużo wypoczywaj. Czekamy na informacje po wizycie :) powodzenia :*

Moniq75 - ja sie juz trzymam tego,ze liczę od dnia miesiączki,bo miałam problem z tym jak w końcu liczą sie tygodnie do badan plenatarnych :P

Karola, to czemu na suwaczku masz 10 tydzień? ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/3451273281.png

Odnośnik do komentarza

Moniq75- TY TY TY !!! Proszę mi tu o pysznym jedzonku nie pisać bo w domu będę dopiero o 16 a mam smaka na zupkę- na szczęście rosół czeka w lodówce tylko makaronik ugotuję :-) właśnie widziałam zdj z usg od koleżanki która jest w 11 tyg i 5 dniu dzidziuś ma 5 cm ale jest duży :-)mój miał w 9 tyg 5 dniu 3 cm i wydawał się ogromny a tu 5 cm taki słodziak

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny to znowu ja paula 2812 poprzednie konto usunelam niestety w przypływie emocji....

Chciałam wam powiedzieć, że po mojej panice ze słabo rosnącą betą pogodziłam się i czekałam na @ na 1.10 miałam umówioną wizyte u lekarza pokazalam mu wyniki powiedzialam za to juz 3 raz w tym roku zbadal mnie i ku mojemu zdziwieniu stwierdzil ciaze gdzie tydzien wczesniej macica byla normalna tzn nie ciazowa po prostu mnie olal dal mi skierowanie na badania i usg genetyczne na 11 tc bylam w szoku zabronil mi robienia bety z ciekawosci zrobilam tego samego dnia w ciagu 2 dni urosla o 100 % tydzien póżniej w czwartek zaczęłam delikatnie plamić więc zglosilam sie rano do szpitala to byl równo 7 tc zbadali mnie no i usg myslalam ze sie poplacze zobaczylam mala pikajaca kulke :) moje malenstwo tydzien temu mialo juz 5 mm i tetno 116/ min czyli tyle co sie wyksztalcilo :) ciaza jest 4 dni do tylu czyli u mnie faktycznie w 7 tc byl 6 t 3 d :) martwi mnie wielkosc pecherzyka 8mm a dzidzia juz 5 mm :) po prostu to jest namacalny cud od Boga :D zostawili mnie w szpitalu byly jeszcze ze 2 plamki brazowe w dniu przyjecia i na drugi dzien rano jedna rozowa i juz potem bylo czysciutko :) lezalam plackiem 4 dni tylko na siku moglam .. w poniedzialek mnie wypisali chcialam troche dom ogarnac i wieczorem pojawily sie 2 male jasno brazowe plamki maz mnie opieprzyl i musialam juz lezec i tak o to mam osobistego sluzacego :D jak znowu zaczelam plackiem lezec juz znowu czysciutko.. no i dupka mam 2 x dziennie . Pozdrawiam cieplutko was wszystkie :) u mnie w porzadku :) prawde mowiac spodziewalam sie moze malutkiego pecherzyka moze zarodeczka a tu juz bylo serduszko :) cuda są tylko trzeba wierzyc i prosic :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/uh55yeb.png

11.11.2011- poród SN Marcinek! :-)

Odnośnik do komentarza

Karola, ja już po wizycie. Nie mam zdjęcia, bo na NFZ pani doktor nie drukuje zdjęć... Ale w piątek mam wizytę u innego lekarza prywatnie więc wtedy poznacie moje Maleństwo :)
Mierzy 1,89cm, serduszko pięknie bije. Normalnie było takie ruchliwe w trakcie badania, że ciężko było je zmierzyć!! Zgodnie z USG 8t 3d, czyli młodsze o 1 dzień, urosło sporo od ostatniego badania :) Kosmówka się zrosła! Generalnie jestem b. zadowolona, kolejna wizyta 6 listopada, to będzie koniec 11tyg. już się nie mogę doczekać!
Karola, czekam na wieści od Ciebie :)

Paula, jak dobrze Cię czytać i to takie cudne wieści!!! Cieszę się, że jesteś!! tutaj tyle nowych osób się pojawiło, ciężko zapamiętać która Dziewczyna w którym jest tygodniu, no chyba, że jest suwaczek :) To który teraz tydzień u Ciebie??

Co do zaparć to ja miałam je przed ciążą i mam nadal, to kwestia odżywiania i picia wody, SAMEJ WODY!! Gdy piję czystą wodę jest lepiej, gdy inne płyny to tragedia. Siemię lniane doraźnie mnie nie pomaga, muszę je pić przynajmniej tydzień 2x dnia, dopiero są efekty. Co zagrożenia Maleństwu to ja w kółko mam zaparcia, a z łożyskiem i kosmówką wszystko dobrze, a przecież w początkowej ciąży jest większe ryzyko poronienia! Więc martwiących się zaparciami uspokajam - z tym da się żyć, gorsze są hemoroidy wierzcie mi na słowo, tego to nikomu nie życzę :(

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...