Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny,
nie mogłam wczoraj zasnąć. Co się obróciłam na bok to mi wszystko do gardła podjeżdżało, ale nie zwymiotowałam tylko się męczyłam od 20 do 23:30 zanim usnęłam.
A dzisiaj mnie pobolewa też po prawej stronie, znowu jak ma @... :/
jeszcze mnie mąż rano obudził, bo zaspał do pracy, potem dzwonił od kogoś bo się okazało, że zapomniał telefonu i nie wiedział czy zgubił czy zostawił w domu...
nie mam ani krzy sił, ani chęci i jest mi strasznie zimno :(
i coś czuję, że będę mieć cudowny dzień w pracy :(

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Dzięki za miłe powitanie :) czy któraś z Was ma już dziecko w wieku szkolnym? Ja mam syna, 8 lat. Już nie mogę się doczekać kiedy mu powiem o rodzeństwie.... ale właśnie... kiedy to zrobić... boję się teraz bo 2 lata temu straciłam maleństwo między 8 a 10 tyg ciąży. Teraz jestem pod opieka ginekologa nan stop i biorę tone leków i czuje że wszystko będzie dobrze. MUSI :) Tylko kiedy powiedzieć synkowi...

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

hej dziewczyny :*
Witajcie nowe mamusie :)

Karola mnie też brzuch bolał od kilku dni ale po tej luteinie mi lepiej mniej boli szczególnie dzisiaj odczuwam ulgę :) tylko jeszcze ten krzyż mnie boli cała kość ogonowa może ubiłam , mam zaparcia kurde a juz tyle czasu miałam spokój i może stad mam to parcie na odbyt i tak delikatnie boli a tego sie panicznie boję bo miałam tak w pozamacicznej tylko o wiele mocniej... no i w pachwinach na zmianę ale szczególnie prawa aż mi na uda i biodro promieniuje ;/ piersi mało mi nie wybuchną aż swędzą myślę, że to też efekt luteiny... mdłości lekkie słabo odczuwalne...

Karola a może na prawdę goń do lekarza po l4 i zostań w domu teraz już będzie tylko gorzej z mdłościami po co masz się męczyć w pracy...

Myszeczko a Twój dzidziol już jest spory i wiadomo, że czasem musi boleć wszystko się rozciąga i naciąga :) tylko regularne skurcze byłyby martwiące!

dziewczyny a wy jak dzisiaj się czujecie?
jak dla mnie jest spoko nawet ogarnęłam mieszkanie i małegojuż :)

Odnośnik do komentarza

Hej Kobitki:) dawno tu nie zaglądałam i troszkę musiałam nadrobić.... Fajnie ,że u Was wszystko ok!!! Trzymam mocno kciuki:) Mam pytanie : tak się cieszyłam ,że nie mam mdłości ani wymiotów.... aż do teraz w pierwszej ciąży wymiotowałam od rana do wieczora żyłam na pomarańczach bo tylko to mi przechodziło przez gardło ale teraz nie wiem co lepsze od 3 dni mam mdłości od rana aż do 20 zjem coś a za chwilę czuję jak mnie z głodu skręca POMOCYYYYY macie jakiś złoty środek :(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgm59q1ixa.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witajcie moje drogie mamusie :-) cheile mnie tu nie było i troch,ę was zaniedbałam :-) cóż praca :-( wczoraj byłam u lekarza i moja fasolka ma już 8 tyg :-) serduszko pięknie bije i lekarz powiedział zę wszystko ok choć po badaniu miałam krawaienie nie kazał się przejmować . Także jeśli zauwazycie jasną krew to nie sa powody do niepokoju najprawdopodobniej pekło naczynko, jesli odcień będzie brunatny natychmiast do lekarza to taka rada na przyszłość. JESTEM BARDZO SZCZĘSLIWA MAM NADZIEJE Ż ETERAZ BĘDĘ SOBIE JUZ SPOKOJNIE ROSŁA :-) Pozdrawiam was kochane .

Odnośnik do komentarza

myszeczka - dzięki :)
zielizka - dzięki za wyczerpującą odpowiedź; rozmowa z dyrektorką przede mną, ale o ciąży już wie, bo dałam w księgowości zwolnienie; niestety nie było jej wtedy i muszę się umówić na spotkanie, więc wyszło niezbyt, ale chcę porozmawiać, aby nie zostawić złego wrażenia; wiem tylko od koleżanki (która przejęła moją klasę), że dyrektorka tak skwitowała przy niej moją ciążę: "rozmawiałam z prawnikami i ciąża to nie choroba". O tym to już nie wiem, co mam myśleć...

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Marta ja bym się tym nie przejmowała.. nie wydaje mi sie, żeby chciała płacić za prawników żeby Ci tylko na złość zrobić.. daj spokój :)

Patryka ja mam tak samo wstaję głodna , zjem śniadanie chwile mnie delikatnie przymdli a za 30 min znowu jestem głodna i tak cały dzień.... staraj sie jeść jak czujesz głód w małych ilościach u mnie np to jest tak że to jest głód a jednocześnie mnie trochę mdli...

Anula tak się cieszę kolejne dobre wiadomości :* oby same takie dobre wiadomości gościły u nas na forum :) tak szczerze jakbym u siebie zauważyła krew po badaniu to bym od razu na izbe przyjec leciała hehe

a tak swoją drogą to mi się dzisiaj zamarzyły buraczki zasmażane ze schabowym ale kupiłam pierś z indyka i ziemniaczki mmmmmm uwielbiam :)

a z tym bólem brzucha pamiętam, że mnie całą ciążę z synkiem męczyły nie jakoś bardzo ale od czasu do czasu.. ale wtedy się tak nie przejmowałam tym nawet na necie nie czytałam za bardzo a teraz cały czas aby troszkę zabolało już mi smutno... wiecie co jak wychodzę na dwór to mnie brzuch przestaje boleć a jak tylko wchodzę do domu od razu się zaczyna.... moze to ze stresu.. przedwczoraj jak była panika z ta betą tak mnie wieczorem bolały jajniki i jak na @ , ze musiałam połówkę nospy wziąć i przeszło... na prawdę stres ma duzy wpływ na organizm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...