Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Mamusie :*
Wczorajszy dzień cały przespałam jedynie udało mi się wieczorem zrobić gołąbki na dzisiaj po czym padłam w opakowaniu i spałam do prawie północy. To spanie mnie wykończy... :(

Myszeczko śliczny Twój kropek :) Trzymam za Ciebie kciuki!! Będzie dobrze bo jesteś pod fachową opieką :*:* Tulam Cię mocno i czekam na wieści (te dobre oczywiście :) ) :*:*

Witam nowe dziewczyny :) W końcu wątek się trochę poruszył :)

Jak tam samopoczucie dzisiaj mamuśki? Wczoraj było mi trochę niedobrze a dzisiaj jest ok. Czasem tak dziwnie mam na żołądku ale to szybko mija. Od spania bronię się rekami i nogami ale chyba zaraz padnę.

Miłego dnia Kobietki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9cwa1f4tcozfc.png
http://oliwia10-02.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Tola, Sylwia, Moniqe Witamy:-)

Tola przyjmujemy Cie z otwartymi ramionami :-*

Sylwia bądź cierpliwa i nie martw się na zapas ja wiem, że to trudne bo dama jestem panikara ale chociaż spróbuj :-) przykro mi z powodu Twojego maleństwa ale za to ma się kto za mamusia wstawiać tam na górze :-) bądź dzielna zobaczysz wszystko będzie dobrze :-)

Joasiu tak myślałam że pewnie spisz hehe no takie uroki ciąży :-) może całej ciąży nie przespisz :-)

Kokosowa tez zaczynałam w kwietniowkach ale niestety poronilam w 5 tc od razu mogłam się starać i się udało zmieścić jeszcze w majówkach :-) podglądalam was czasem :-) a pewnie majówki są bardzo gościnne zostań z nami :-*

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Moniqe nie martw się każda ciąża jest inna czasem zarodek z bijacym serduszkiem pojawia się nawet w 7 tc :-) nasza Myszeczka tez się martwiła o serduszko bo w 6 tc jeszcze nie było a wczoraj usłyszała swojego bąbelka:-) robiłaś może betę?

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Dziewczynki moje :-) u mnie 28 dc jutro planowana @ temp wzrasta dzisiaj 37,5 mdlosci szczególnie rano i po południu dopóki nie zasne i na pusty żołądek dziwne uczucie głodu z domieszką mdlosci.. czuje się bardziej na owulacje niż na @ bo bolą mnie jajniki aż do pachwin promieniuje szczególnie prawy jajnik pewnie z prawego wyszło jajeczko :-)
Odbija mi się nawet po jednej malince.. Trochę to denerwujące ale skoro musi tak być :-) oczywiście zmęczenie z dnia na dzień silniejsze no i ból pleców...

Odnośnik do komentarza

Monia ja miałam badanie w 6 tc i było widać serduszko no ale sprzęt musi być naprawdę dobry bo dziecie ma tylko 2-3 mm więc najlepiej udać się w 8 tc kiedy ma już 2 cm i wszystko ładnie i pięknie widać :)
Paula ja też zaczynałam na kwietniówkach :) Ba! Założyłam ten wątek ale moja radość trwała 1 dzień bo wtedy dostałam @ :( Objawy masz super :) Także teraz czekać tylko do II trymestru a wtedy już z górki :)
Co do mojego spania to mam nadzieję że w końcu minie hi hi :)
Sylwia a czemu nie zrobisz sobie Beta HCG? Od razu będziesz miała czarno na białym jak to u Ciebie z tą ciążą jest :)

Ciekawe jak tam Myszeczka :(

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9cwa1f4tcozfc.png
http://oliwia10-02.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Joasiu to pewnie miałaś taka sama sytuacje jak ja samoistne poronienie tez zrobiłam test i pozytywny beta 90 a po 3 domach spadła i przyszedł @ gdyby nie test i beta nawet bym nie wiedziała że byłam w ciąży... A ponoć po takich poronieniach albo następny cykl jest mega płodny i jest większe prawdopodobieństwo nawet na bliźniaki bo organizm jest nastawiony ma ciaze albo jest bezowulacyjny myśmy trafiły na mega płodny :-) juz nie mogę się doczekać naszych rosnących brzuszkow:-)

Odnośnik do komentarza

Paula, Joasia, mam nadzieję, że macie rację... Mój pęcherzyk ciążowy ma 6mm, więc nie jest taki mały żeby nie było widać serduszka. Na szczęście kosmówka bez cech odklejania. Wg kalkulatora jestem dzisiaj w 7,1 tc. Mój gin ma jeden z lepszych sprzętów - specjalizuje się w trudnych ciążach (40+), więc tę teorię raczej wykluczam. Martwię się o Myszeczkę i dokładnie wiem co czuję, bo jesteśmy w tym samym momencie... trzymam kciuki!
P.S. jak załączyć pasek?

Odnośnik do komentarza

Paula, bete robiłam w 15dc i była 332,8 - wysoka ale dwóch lekarzy potwierdziło, że super. Ja jestem pod opieką 2 lekarzy: klinika w Łodzi (gdzie miałam 2x in vitro) i prywatnie. Pierwsze USG miałam robione prywatnie - wczoraj w 6,6tc. Gin z kliniki zaprosił mnie natomiast dopiero w przyszłym tyg. - być może też uważa, że nie ma co wcześniej sprawdzać. Betę zrobię dla własnego spokoju chyba... Jednego tylko nie rozumiem, pryw. gin. powiedział, że to wygląda na 5/6 tc a nie 6/7tc - jak oni to w końcu liczą??? Póki nie będę miała jednoznacznej odpowiedzi w którym tc właściwie jestem to nie załączam paseczka.

Odnośnik do komentarza

Paula, ciałko żółte jest, więc jeśli fasolka żyje to nie głoduje. Objawów prawie wcale ale to dlatego, że od wielu mcy jestem na hormonach w tabletkach i zastrzykach (od pocz. roku zrobiłam ich sobie kilkaset!) Jedyne co to mam bóle podbrzusza 1-2 razy dziennie ale do wytrzymania ;) Gotuję i jem tylko i wyłącznie zdrowo, 22.09. będę miała 2 USG - moim zdaniem decydujące... Moje myśli są przy Myszeczce... (kiedyś też miałam taka ksywkę ;))

Odnośnik do komentarza

Jejku, ale nas się dużo zrobiło, witam każdą z Was Dziewczyny! I majóweczki i kwietnióweczki, w grupie raźniej :) a jak Joasia zakładała wątek to było czasami tak cichutko!
Joasiu, a ja się o Ciebie martwiłam, wczoraj żadnego odzewu, ale cieszę się, że jesteś wreszcie!
Ja też nie mogę przestać myśleć o Sylwii (Myszeczce), tak się biedna stresowała, a teraz nie wiadomo co u niej i Maleństwa.
Moja beta zrobiona, wyniki wieczorem, mam stresa, czy prawidłowo przyrasta, ale dzisiaj staram się myśleć pozytywnie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, widzę, że większość z Was to kobiety przed 30-tką, czyli bardzo młodziutkie :) Nie martwcie się zatem - cokolwiek się nie stanie zawsze będziecie miały szansę na kolejną... i kolejną... i kolejną ciążę. Dzisiaj medycyna poszła tak do przodu, że kobieta po 60-tce może zostać mamą, ale to oczywiście jest już zupełnie inna bajka... Wam życzę zdrowych ciąż i jeszcze zdrowszych dzieci - w dużych ilościach ;)
A za Myszeczkę cały czas trzymam kciuki...

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Myszeczko kochana nasza wszystko będzie dobrze tylko odpoczywaj :-) Wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo :-) będzie dobrze ani się obejrzysz a brzuchol Ci urośnie nie będziesz mogła butów sama założyć :-D

Zielizka dzisiaj powtorzylam test po południu nie z porannego czułość 25 od razu pojawiła się 2 kreska :-) jest słabsza od tej testowej ale jest :-) jestem w ciąży i obecnie @ się nie spodziewam :-P betę boje się zrobić żeby nie przeżywać takiej traumy jak w tamtym miesiącu :-( Zaraz będę się martwić kolejne 3 dni czy przyrasta a stres jest na moja niekorzyść! Czekam cierpliwie i z radością na serduszko mojego maleństwa bo jest tanim juz u mnie w brzuszku :-) ale się cieszę :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...