Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Mamusie :)

Przepraszam że się nie odzywam, ale cały czas jestem z Wami na bieżąco ale niestety samopoczucie mam takie jakby mnie tramwaj przejechał i nie mam sił na pisanie :(
Od kilku dni ciągle przez całą dobę jest mi niedobrze (ale pawia jeszcze nie puściłam), ciągle śpię (wczoraj wstałam o 8, o 10 już spałam do 12, po południu spałam z młodą od 15 do 17 a o 20 padłam i spałam do dzisiaj do 8 rano ...), ból cycków jest tak wielki że nawet muśniecie sprawia mi ból :( i jeszcze dzisiaj doszedł straszny ból głowy który tylko nasila moje mdłości :(
Zeszła ciąża do tej to była pestka...

Widzę że nasze grono się powiększa :)
Zielizka gratuluję :) Wiedziałam że do nas dołączysz na stałe :P
Anilewe a dlaczego poprzednio miałaś cesarki? Ja miałam mieć z Oliwią też bo tętno jej zanikało ale na szczęście udało się normalnie :)
Paula też czuję że Tobie się udało :)
Iza93 szczęśliwego rozwiązania Ci życzę :*

Uciekam do łóżeczka bo już na oba oka nie widzę :(

Dobranoc :*:*

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9cwa1f4tcozfc.png
http://oliwia10-02.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

kochana izko ja w ciąży przytyłam 20 kg! też byłam w Twoim wieku jak urodziłam synka :) wiem jak to jest pod koniec, jak chodziłam to wydawało mi się, ze mi dziecko wypadnie hihi nic się nie martw ... jak zobaczysz maluszka od razu będziesz wiedziała co robić i jak postępować.. instynkt macierzyński :) zoabaczysz będziesz ba jesteś dobrą mamusią :* dasz radę :) rodzisz sama??

joasia współczuję mdłości .. wyobrażam sobie jak się musisz czuć :/ ja od paru dni też jak wracam rano z przedszkola to do łóżka włączam sobie budzik i spię bo nie da się normalnie funkcjonować ;/

Odnośnik do komentarza

witajcie drogie przyszłe mamusie :) Ja jestem mamą prawie 10 letniej Oliwki i 6 miesiecznego Antosia :) miała bym do Was ogromna prośbe kliknijcie w ten link i udostepnijcie go na swoim FB pomóżcie spełnić marzenia mojej córci
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=674842085956590&set=a.456330721141062.1073741839.100002924157070&type=1&theater
Z góry bardzo dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Izka przykro mi z powodu pseudotatusia ale pamiętaj, że jesteś młodziutka i ma pewno znajdzie się prawdziwy tata dla Twojego synka i dobry facet dla Ciebie jestem tego pewna :-* zobaczysz urodzisz i Twój maluszek wszystko Ci wynagrodzi z nawiązką :-* bycie mama jest piękne zwłaszcza jak maluszek odwdzięczy Ci się miłością bo będziesz dla niego najważniejsza i najbliższa nie da się opisać tej miłości słowami :-) nie jesteś z tym sama pamiętaj <3 super, że rodzisz sama szybko dojdziesz do siebie :-)

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Myszeczko powinnaś być pod opieką endokrynologa :-) tsh masz zawyżone wraz z wiekiem ciąży nieleczona będzie się podwyższać a to wiąże się z dużym ryzykiem wad u dziecka głównie to niedorozwoj umysłowy i tym podobne pilnuj ft4 bo to najważniejsze :-) ja w ciąży jak się dowiedziałam o niedoczynnośći miałam 4,5 nie po ciąży skoczylo mi do 6,5 i nie byłam w stanie zająć się sama dzieckiem notoryczne zmęczenie, brak chęci do życia trzęsace się dłonie jak u pijaka :-/ teraz mam coś koło 0,45 czyli super :-) musiałam tez robić synkowi tsh miał 2,5 dla dzieci w jego wieku to jak najbardziej w normie. Jestem cały czas pod opieką endokrynologa i jak tylko znajdę w ciążę mam się natychmiast zgłosić na podwyższenie dawki euthyroxu teraz biorę 5 dni 50 i 2 dni 75

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Kochana nie martw się masz delikatnie zawyżone na tym etapie nie jest to groźne dla dzidziusia dopiero potem 5-7 Mc a do tego czasu możesz to ładnie wyrównać :-) zobacz ja miałam nieleczona tarczyce dowiedziałam się dopiero w 7 mcu ze coś takiego mam czyli było już po ptokach :-/ dziecko mam zdrowe jak rybka :-) tyle ze jego waga urodzenia była niska 2.950 49 cm a potem w 2 tyg urósł 7 cm :-) lekarz się mnie pytał co papieroski się paliło??! A ja nie pale i nigdy nie palilam a alkohol tylko od święta podejrzewam ze było to spowodowane właśnie tarczyca albo po prostu mamusia malutka to i synek malutkie hehe ja mam 159 wzrostu a mąż 193 wiec musze nadrabiać szpilkach zawsze bo wyglądam jak jego młodsza siostra przy nim hehehe

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Dziewczyny juz mi tu pisać jak tam dzisiaj się czujecie! :-* i czekamy na nowe mamusie :-D a ja dzisiaj bardzo senna jestem a przyszło mi jeszcze dzisiaj aż do niedzieli do wieczora 2 dzieci mojego męża siostry się zajmować... 10 lat i 6 no i mój urwis.. Wiec nie bardzo odpoczne bo ciągle coś :-) zero mdlosci myślę że tamte były spowodowane stresem, oczywiście bolące piersi coraz bardziej no i jajniki bolą, w sumie to tak za bardzo apetytu nie mam:-/ dzisiaj 23 dc do domniemanego @ 6 dni... Czekam już bardziej na luzie może dlatego że tak o tym nie myślę bo nie mam za bardzo czasu na to :-) i jest i bardzo mokro aż się czasem boje żeby to nie był @ dzisiaj bóle juz bardziej przypominają te okresowe:-/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...