Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny!

Dzisiaj przez cały dzień nie miałam prądu. Najpierw była informacja że do 15, potem że do 18 aż włączyli o 20 :/ Masakra...

Myszeczko ale dokładne to zdjęcie :) Ciałko widać jak ta lala :D Trzymam kciuki by maleństwo tam się tym ciałkiem żywiło :)
Ja teraz mam dziwne smaki. Co dziennie przynajmniej raz muszę zjeść jajecznicę, co normalnie zjadałam max raz w tyg bo nie przepadam. Słodkiego prawie wcale nie tykam a jak z młodą idę do lodziarni to biorę sok wyciskany z pomarańczy i proszę o te najkwaśniejsze :P całkowity odwrót od ciąży z Oliwką :)
Zielizka takie ciche gratki ode mnie :) Skoro kreska jest, nawet blada to jestem dobrej myśli :0 Czekam jutro na Twój wynik bety.
Paula pewnie że poczekaj. Ewentualnie zrób betę, bo to najwiarygodniejszy test :)
maj20105 trzymam mocno wszystkie kciuki za pozytywny wynik testu &&&&&&&&&&&&

Dzisiaj apetyt złapał mnie na żurek. Nagotowałam cały gar i jeszcze jutro będę się obżerać :) chyba jeszcze teraz pójdę sobie porcyjkę zagrzać :P chyba w tej ciąży przywalę więcej niż 11 kg ha ha :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9cwa1f4tcozfc.png
http://oliwia10-02.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

u mnie jest duże prawdopodobieństwo bliźniaków, mam rodzeństwo bliźniacze, mojej mamy siostra rodzona też ma bliźniaki a z kolei ta siostra mamy co ma bliźniaki też jest z bliźniaków :) wszystkie dwujajowe :) tylko u mojej mamy udała się parka chłopiec i dziewczynka dzisiaj już mają po 18 lat ale to nadal nasze najmłodsze dzieciaczki :)

majówka2015 testuj kochana może jeszcze za wcześnie podeszłaś :) ja też czekam na ten dzień hehe :)

joasia ale Ci apetyt dopisuje :) jedz kochana puki możesz chwila i możesz wymiotowac ;/ pocieszę Cię, że ja przytyłam Marcinkiem 20kg :/ z 50 na 70 ;/ ale po porodzie od razu mi 5 zeszło a potem moment schudłam do swojej wagi :)

pytanko dziewczyny któraś ma problem z tarczycą?? ja mam niedoczynność ale wszystko uregulowane..

Odnośnik do komentarza

Joasiu jednego dnia czuję się strasznie następnego troche lepiej, cały dzień mam mdłości;/ ale poza tym wszystko ok:) też się zastanawiam ile przytyje w ciąży obecnie waże 52 kg ale do momentu ciąży byłam bardzo aktywna bardzo dużo biegałam, teraz się boję biegać... Wy uprawiacie jakieś sporty ćwiczycie coś w ciąży?

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21031 ][/url]

Odnośnik do komentarza

Ja mam 6 tydzien 3d. Mam mdlosci ale nie wymiotuje. W nocy mi gorąco w dzień zimno ze pod kocem leżę. Zawroty głowy. Miałam usg które na razie pokazalo tylko pecherzyk i ciałko żółte. Lekarz powiedział ze 6 tc powinien być zarodek I trochę teraz schizuje. Usg pokazuje że to ciaza 5t2d. Powiedział ze może zarodek siw troszkę później rozwinie dał mi duphaston i kazał nie męczyć

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Ja juz opisywałam swoją sytuację. Pierwsza pani ginekolog ma słaby sprzęt i wogole nie odpowiadała mi. Koleżanka poradziła mi pana doktora który ma świetny gabinet. Wiec poszłam do niego nie mówiąc ze byłam gdzieś wcześniej. On mnie zdążył przeprowadził wywiad czy chorowałam zmierzył ciśnienie dokładnie zbadał. I właśnie przepisał mi witaminy, magnez z wit b6 no i duphaston bo zaniepokojony go czemu nie ma dzidzi jeszcze. A dzisiaj to wogole czuje się dziwnie bo mam bóle okresowe a jiz tydzień nie mialam

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Już jest tych kilka stron:) tak staram się pokrótce opisywać; ) dolegliwości ciążowe? Wsumie ogólnie czułam się dobrze. Ból piersi ale do wytrzymania najbardziej tak po bokach. Od kilku dni męczą mnie mdlosci i zawroty głowy. No i nad ranem czułam klocie w pochwie a teraz czuję takie rozpierania w dole brzucha jakby na okres ale a nadzieje ze to może moje dzieciątko siw pojawia. Czyli w którym tygodniu ciąży miałaś swoją pierwszą wizytę?

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...