Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny!

Cały dzień mnie nie było w domu bo odwiedzałam babcię mieszkającą 100 km ode mnie. Teraz padam na pyszczek... :(

Myszeczko współczuję Ci Kochana!! Ale dziewczyny dobrze piszą że być może ciąża jest młodsza niż wynika to z Twojego cyklu. A może spróbuj jeszcze raz zrobić USG u innego lekarza no i zrób betę. Trzymaj się dzielnie :*:*
Anilewe witaj! ja robiłam test 2 dni przed terminem @ i kreska wyszła dość wyraźna a w dni term @ wyszła już taka porządna. Tyle że owu miałam prędzej bo w 14 dc zamiast w 17.
Paula, Zielizka czekam z niecierpliwością na Wasze testowanie :)

Dzisiaj miałam tylko lekkie mdłości więc dało się nimi przeżyć. A po kakao prawie puściłam pawia więc chyba na razie czekoladę sobie odpuszczę...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9cwa1f4tcozfc.png
http://oliwia10-02.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

śluz dzisiaj się pojawił w kolorze białym jak perła razem z bólami w podbrzuszu głownie jajniki i bóle kości ogonowej promieniuje na całe biodra czuję się jak po kilku zastrzykach po prostu cały tyłek obolały hihi a w nocy nie szalałam.. chociaż nie wiem czy to ma coś wspólnego z objawami na ciążę, no i mocniejszy ból piersi niż wczoraj szczególnie sutki... ogólne zmęczenie czuję się wypalona.. ledwo dałam radę poprasować..

Odnośnik do komentarza

Ale tu cichutko dzisiaj. Ja drugi dzień na duphastonie. Powiem wam dziewczyny ze widzę różnice w tym lekarzu a w poprzednim. Jeżeli chodzi o brak zarodka staram dobie tłumaczyć to tak w zeszłym tygodniu pojawił się dopiero pecherzyk w tym ciałko żółte wiec w przyszłym dzidziuś i innej opcji nie widzę. A co do lekarza. Zwarzyl mnie zmierzył ciśnienie no o teraz hit zbadał a tam nadzerka i to na 1,5 cm a ja w szoku bo tak do której chodziłam mówiła piękna czysta pochwa macica itd. I jak tu wierzyć lekarzom. żyjemy z myślą chodzę badań się to jest dobrze ale jednak nie

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

A i mam skierowanie na badania moczu krwi i tsha. Wiec czuje się naprawdę ze jestem pod opieką. Ogólnie czuje się spokojniejsza musi być wszystko dobrze. L4 mam na miesiąc aż do przyszłej wizyty. Mam zalecane aby leżeć i odpoczywać a ta poprzednia ciąza to nie choroba żyj normalnie. Ok ale jak są małe komplikacje ja wolę dmuchać na zimne.ale się rozpisalam. W i wczoraj zjadłam ogromnego kotleta schabowego i wiecie co dzisiaj tez mi się chce gdzie kiedy nie przepadalam. Zmienia się to co się jadło przynajmniej u mnoe. Ale ze śniadaniem ciężko bo mnie mdli ale nie jest jakoś strasznie.

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Myszeczka, piękne foto :)
Dziś mój 25dc, zrobiłam test, wyszła jaśniusieńska, ledwo widoczna 2 kreseczka, ale się nie nastawiam, jutro idę zrobić betę no i zobaczymy czy rośnie, na razie bez radości i bez paniki - nastrój niewzruszony:)

Odebrałam dziś za to wyniki cytologii i gr II więc źle nie jest.
Okazuje się jednak, że występuje średni wzrost streptokoków gr. B (bardzo niebezpieczne dla dziecka) oraz tradycyjnie u mnie, candida albicans...
Trochę się zmartwiłam tymi paciorkowcami, tym bardziej, że ostatnio też walczyłam z dziadostwem i w kółko wraca :(
W piątek lekarz, jak beta wyjdzie wysoka to zrobię przy okazji usg ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

a ja się martwię bo dalej mnie mdli.. dzisiaj ciężko z jedzeniem.. może mam coś z żołądkiem :/ to za wcześnie na takie objawy więc mam prawo się martwić ... dzisiaj jajniki nie bolą ale jest ból podobny jak na @ zwłaszcza jak się dużo ruszam i dużó śluzu od białego po żółty

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

w pierwszej ciąży zaraz jak się dowiedziałam w następnym dniu 4t3d zaczęły się nudności dniami i nocami mnie meczylo i tak do 14 tc...
i ciągnie mnie do słodkiego a mleko mogłabym pić litrami... za to mięso, jajka itp są bee... ogólnie jest dobrze tylko czuję się zmęczona i mnie mdli szczególnie na pusty żółądek jak już coś sróbuje to idzie :D do @ jeszcze 8-9 dni nie chcę się przejechać na teście jak zrobię wcześniej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...