Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "My Little Pony"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z nas nie zna różowego kucyka Pony? Dla niejednej dziewczynki posiadanie takiej zabawki było marzeniem! :-)
Razem z firmą STARPAK przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są cudne teczki z kucykiem Pony - idealne, by zabrać je do przedszkola lub szkoły! :-)
http://kontoredakcyjne.strefa.pl/LOGO%20STARPAK%20(1).jpg

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/179391_teczka%20z%20raczka_MLP_W.jpg

Zadanie konkursowe:
Stwórz dowolną techniką kucyka Pony.

Zdjęcia przygotowanych kucyków prosimy zamieszczać w wątku konkursowym (max. 1 Mb). Mamy nadzieję, że dzieci będą miały w prace duży wkład :)

Konkurs trwa do 1 września 2014 roku do północy, a wyniki ogłosimy już w ciągu kolejnych 2 dni roboczych.
Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na forum i dopiero wtedy dokonać zgłoszenia.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku.
Zapraszamy również na fanpage firmy STARPAK.

Odnośnik do komentarza

Moje maniaczki kucykowe są więc ani się obejrzałam jak Kasia lat 4,5 zabrała się do malowania.. stworzyła aż dwa kucyki ulubioną Rainbow dash- której nie zdążyłam utrwalić na zdjęciu od początku jak powstawała i Pinkie pie i szczerze powiedziawszy to w szoku jestem jak na jej zdolności ładnie jej to wyszło

monthly_2014_08/konkurs-my-little-pony_15263.jpg

monthly_2014_08/konkurs-my-little-pony_15264.jpg

monthly_2014_08/konkurs-my-little-pony_15265.jpg

monthly_2014_08/konkurs-my-little-pony_15266.jpg

Odnośnik do komentarza

i księżniczka Cadence w wykonaniu Wiktorii -lat 7 .. też z rolki papieru bibuły, starej sznurówki i drewnianych koralików. pomogłam tylko w przymocowaniu sznurka do zawieszenia kucyka i zrobieniu guzów na sznurówkach u kasi też praca samodzielna i tylko w zamontowaniu sznurka pomogłam aby kucyk wisiał prosto i podpowiedziami co mogą jeszcze ulepszyć.

monthly_2014_08/konkurs-my-little-pony_15322.jpg

monthly_2014_08/konkurs-my-little-pony_15323.jpg

monthly_2014_08/konkurs-my-little-pony_15324.jpg

monthly_2014_08/konkurs-my-little-pony_15325.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...