Skocz do zawartości
Forum

Nalot na sromie


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pomocy i porad bo nie wiem co robic, sprawa zbagatelizowana przez pediatre inny pediatra leczyl objawy a nie przyczyne.
Cora ma 4.5mca w mojej ocenie to grzybica.
Doswiadczenie mam z candida albicans bo syn mial i strasznie zniszczylo mu to organizm.
Z racji ze syn to okropny alergik to corce dajemy bebilin pepti,miala okropne kolki ktore przeszly po tym jak zaczelam dawac pepti.
Obecnie corka jest rozdrazniona, plesniawki, gazy, zielone kupy oraz bialy nalot pomiedzy wargami sromowymi i przy odbycie. Bardzo duzo plesniawek miala w okolicy 2 tygodni, bialy gruby nalot na jezyku i na ustach, wyleczylam nystatyna, obecnie ma na wewnetrznej stronie policzkow.
Dalam poki co do badania kupe na badanie mykologiczne. Nie wiem co jeszcze czy zrobic wymaz z ust i sromu?

Odnośnik do komentarza

zrobiłam dzisiaj wymaz w kierunku bakterii z buźki i badanie mykologiczne oraz wymaz z sromu (odbytu i pomiędzy wargami sromowymi)
chciałam jeszcze zrobić badanie na ph w kupce ale nie dało rady,muszę czekać na kolejną kupkę i jechać do innego miasta z nią bo tam robią to badanie,może ma dodatkowo nietolerancje laktozy bo ona jest w Bebilonie
Z doświadczenia wiem że takie sprawy powodują właśnie negatywne zachowania u dziecka bo opiekujemy się małą prawidłowo a ona i tak się denerwuje

Odnośnik do komentarza

Hehehe a moze poprostu pediatrze glupio jest?I wymyslila cos takiego ,bo sporo czytam i pierwszy raz slysze by nalot byl od zebow:) A masz mozliwosc pojscia do jeszcze innego piediatry? U mnie w rodzinie byla sytuacja ze dziewczyna miala paciorkowca albo gronkowca w gardle (zawsze mysle) i dopiero 4 lekarka ja wyleczyla bo wszystkie leczyly objawy a nie przyczyne:/
A zobaczyla cos na wynikach czy nic?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

kochani pediatra to porażka,przed porodem drugiego dziecka mówiłam że szczepić nie będę bo jeśli mogę coś zrobić dla drugiego dziecka by nie zostało zaburzone to zrobię,będąc w gabinecie powiedziałam że porobiłam wymazy i że kupę zbadałam to się zdenerwował,pytając z dużym oburzeniem i niechęcią po co ja to robię akoro epidemii się nie boję....ale teraz już wiem czemu,okazałam się mądrzejsza,no cóż bywa

Mam póki co jeden wynik,jest to badanie kału
badanie mykologiczne
wynik jest dodatni
mała ma candidę albicans
liczebność kolonii :wzrost bardzo obfity

wyszło to co podejrzewałam
teraz wiem dlaczego mała ma zmienne nastroje i marudzi bez powodu
wczoraj dzwoniłam i pytałam o resztę wyników ale jeszcze nie ma
z morfologii wyszła anemia

Avril87 też tak myślałam że dziewczęca mastka ;) bo to mi podsunęła położna,ale zobaczę co wyjdzie w wymazie

mała nie wykazuje objawów ze strony ząbków,lubi gryźć i sprawdzać siłę uścisku ale to wszystko,resztę zabawek bardziej zasysa i zaślinia niż gryzie,a paluszkami gmera po języku,policzkach,byle gdzie,nie jeździ po dziąsłach jakby ją bolały.Podczas płaczu nie chce być przytulana nawet

Odnośnik do komentarza

no co za ........ nie będę tu pisać warto mu tylko opinię wystawić odpowiednią na forum - ehhhh
ważne że ty wiesz co się dzieje
a przy okazji dziewczyny ważne news otóż redakcja chce uporządkować nasze forum, przede wszystkim stronę główną, aby było nam łatwiej się poruszać po forum i czeka na Wasze propozycje. Można je wpisywać tutaj http://forum.parenting.pl/komunikaty/3150385,zmiany-na-parentingu do końca sierpnia. Zmiany nie zakłócą Waszych wątków, dotyczą jedynie wątków mało używanych. Czekamy na Wasze propozycje w dziale Komunikaty.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...