Skocz do zawartości
Forum

Wózek Coletto Marcello czy warto go kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

A ja niestety mam negatywną opinię o tym wózku. Kupiłam go rok temu i użytkowałam do czerwca br. Ok dopóki syn był mały i mało ważył to wózek był całkiem zwrotny. Niestety wraz z wzrostem wagi dziecka malała zwrotność wózka. W pewnym momencie poprostu na każdym zakręcie musiałam brać kółka do góry jak przy nieskrętnym wózku. Stelaż strasznie piszczał, tak samo jak koła. Skórzana rączka się rozeszła a hamulec przestał odbijać. Nosidełko bardzo ciężkie i trudno nosić je w ręce. Po oddaniu na reklamacje wszystko mi ponaprawiali ale w tym czasie zdążyłam kupić nowy wózek więc ten jest na sprzedaż. Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza

przy pierwszym dziecku miałam ten wózek i był jak dla mnie za bardzo masywny i dosyć ciężki, nie pamiętam dokładnie jaki to był model ale domyslam się ze może teraz zrobili już lzejsze rozwiązania. Przy kolejnym dziecku szukłam juz przede wszytskim lekkiego wózeczka bo zmuszona byłam go wnosic na piętro..przystałam na quinny model moodd, po wizycie w sklepie stacjonarnym. Jest zwrotny i dam radę go swobodnie przenosić :)

Odnośnik do komentarza

~ojeja
Czytam czytam bo sie nie moge zdecydować - myslałam nad tym coleto ale też mi sie bardzo podoba Graco EVO XT bo fajny wózek

tak przegladam rózne watki o wózkach i patrzę co ktoś poleca ale tez strasznie mi sie to nowe graco podoba, chyba o nim jednak najczęsciej mysle

Odnośnik do komentarza

Mam taki wózek prawie od roku i jestem z niego niezadowolona:jest bardzo ciężki, koła jadą jak chcą i blokują się same jakbym pchała tira a nie wózek. Zamiana z głębokiego na spacerówkę jest też bardzo cięzka trzeba sie dużo naszarpać wręcz żeby wyjąć spacerówkę. Przy czym wózek bardzo sie porysował. Nie polecam!!!!!! Żałuje że go kupiłam.

Odnośnik do komentarza
Gość bonitka1643

~Inka456
A ja niestety mam negatywną opinię o tym wózku. Kupiłam go rok temu i użytkowałam do czerwca br. Ok dopóki syn był mały i mało ważył to wózek był całkiem zwrotny. Niestety wraz z wzrostem wagi dziecka malała zwrotność wózka. W pewnym momencie poprostu na każdym zakręcie musiałam brać kółka do góry jak przy nieskrętnym wózku. Stelaż strasznie piszczał, tak samo jak koła. Skórzana rączka się rozeszła a hamulec przestał odbijać. Nosidełko bardzo ciężkie i trudno nosić je w ręce. Po oddaniu na reklamacje wszystko mi ponaprawiali ale w tym czasie zdążyłam kupić nowy wózek więc ten jest na sprzedaż. Ktoś chętny?

Inga dalej masz go na sprzedaż? bonitka1643@wp.pl pisz jak tak

Odnośnik do komentarza

Nie polecam tego wózka. Kupiłam go w tamtym roku.. koła się blokują, nie da się jechać . Nie wspomnę już o tym jak jest deszcz! Zapłaciłam 1820 zł za cały komplet - za taką cenę to chyba można czegos wymagac, a tu nawet najprostsze rzeczy nie chodzą jak trzeba. Znajomi mówią, że mam Mercedesa wśród wózków.. bo ma wygląd. Niestety tylko wygląd. W zyciu bym go drugi raz nie kupila. Te kola to jakis dramat. W gondoli jeszcze jakos to bylo jak corka wazyla malo. Ale spacerowka.. teraz corka ma 17 msc, nie chciala w nim jezdzic juz jak miala 11 msc !! Malo miejsca, nie mogla sie swobodnie poruszac. Torba na zakupy - trudny dostep. Druga torba - pasek sie zerwal. Skóra na raczce rozeszla sie. Do kitu. Plus tylko za to, ze jest obrotowy. Fotelik z baza tez ok, choc troche ciezki. Ogolnie caly wozek masywny. Ciężki. Ledwo jedzie. Teraz przerzucilam się na Quinny Speedi sx - niezawodny :) Coletto Marcello nikomu nie polecam. Zmarnowane pieniadze i nerwy.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewa 1985

Największe g....jakie kupiłam. Gdybym miała jeszcze raz kupować napewno wybrałbym coś innego nawet jeśli miałabym dołożyć. Amortyzatory które są z tylu zepsuły się po 2 miesiącach co powoduje że moja córka ciągle zjeżdża w dół wózka. Wozek oddaje dźwięk jakby się jechało pociągiem. Koła przednie obracają się bokiem co jest problemem przy wyjeżdżamy np.z autobusu. Naprawdę drodzy przyszli rodzice jeśli zastanawiacie się nad kupnem wózka Coletto to wybierzcie coś innego sa to pieniądze wyrzucone w błoto.

Odnośnik do komentarza
Gość Anonim 377

Oprócz tego, że mi naprawdę się podoba to wózek jest tragiczny. Kupiliśmy używany od razu bez sprawdzania opinii i to był błąd. Szału można dostać z tym hamulcem którego po dwóch razach próby użycia nie używałam ponieważ się nie chciał odblokować. Przez co autobusem jeździłam na gape bo musiałam trzymać przez całą drogę wózek z dzieckiem (inaczej bym go nie odblokowala). Koła również jak wszedł piasek w nie to się potrafiły zablokować i musiałam pchać go jakbym miała zaciągnięty hamulec. I najgorsze było to jak po 4 miesiącach użytkowania pękła rama od obracania!!!!! Musieliśmy dać do spawania, ciężko było go rozbroic bo wszystko zanitowane, pospawac tego też nie pospawa się byle gdzie bo aluminiowa rurka, długo czekaliśmy bez wózka. Po naprawie wytrzymał jakieś 3tygodnie i spowrotem pękła ta sama rurka. Kupiliśmy nowy wuzek a ten w sumie nie wiem... został naprawiony, chcemy go sprzedać ale napewno już tych pieniędzy które wydaliśmy na niego nie odzyskamy i pewnie nawet połowy nie będzie z tego.... Największa porażka. :(

Odnośnik do komentarza

wiele modeli urzeka, ja ostatecznie postawiłam na britaxa i jestem mega zadowolona. Całość jest cenowo ok, a dodatkowo ma wiele dodatkowych gadżetów. W sklepie tosia gdzie kupiłam cały zestaw dostałam jeszcze spory rabat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...