Skocz do zawartości
Forum

Wózek Coletto Marcello czy warto go kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
chyba piszesz o innym wózku, caletto marcello ma duże pompowane koła. Dziś pojechaliśmy po camarelo carera za 1300zł, ale żona zobaczyła marcello i już nie chciała słyszeć o żadnym innym (zgrabniejszy, lepsze wykonanie), mi też podobały się bajery typu łatwość składania i obrotowy stelaż, więc dołożyliśmy 200zł.

z minusów: trochę cięższy od camarelo - jakieś 2kg,

Odnośnik do komentarza
Gość weronikabodenska

W temacie wózków tez ekspertem się nie czuje ale fakt- Graco Evo XT robi pozytywne wrązenie. Szczególnie ze względu na koła, są bardzo masywne, no z pewnością się nie przebija jak w pompowanym wózku. To duży plus i bajerów tez wózek ma mnóstwo

Odnośnik do komentarza

Macie rację Graco Evo XT robi wrażenie i to nie tak znowu ze względu na nowoczesny wyglad ale na te koła z terenowymi oponami i błotnikami, mnie się wydaje że to super sprawa szczególnie dla rodziców co teraz w tym okresie jesień- zima spodziewają się potomstwa.
Coletto jakoś nie w moim stylu

Odnośnik do komentarza
Gość krakowianka

Wozka nie polecam, prezentuje sie swietnie i mam spora gondole co jest plusem w zimie ale na tym sie konczy. Jego wady to skrzypienie, trzeszczenie stelaża. Wydaje sie byc caly rozklekotany i sytuacja sie pogarsza - robi sie coraz glosniejszy w uzytkowaniu. Kola wydaja sie byc solidne, ale nie prowadzi sie go latwo poniewaz przednie kola czesto tak sie zakreca ze nie mozna nim ruszyc i trzeba podnosic tyl zeby wystartowac. Poza tym hamulec sie zacina i tez trzeba znalezc sposob zeby wozek ruszyl. Jezdzimy nim juz 4 miesiace i juz sie boje spacerowki.

Odnośnik do komentarza

Też nie polecam tego wózka. Użytkuję go od listopada. Przednie koła się blokują, mechanizm obrotowy się sam zwalnia- wózek się obraca bez zdjęcia blokady. Są straszne luzy zarówno w zawieszeniu jak i mocowaniu gondoli oraz na całym stelażu. Wszystko trzeszczy, klekocze. Producent powinien się wstydzić takiego produktu. Jestem zdegustowana, zażenowana. Jako konsument czuję się oszukana. Mechanizm obrotowy podlega gwarancji ale jakość wykonania pozostaje. Gdybym miała jeszcze raz podejmować decyzję, kupiłabym za te pieniądze wózek używany ale innej klasy. To po 3 miesiącach użytkowania tyle...

Odnośnik do komentarza
Gość pureask1337

Wózek tragedia mój mały ma 3miesiące a z wózka korzystał może tydzień ponieważ non stop jest on na reklamacji. Jako gondola wydaje się fajna ale tylko z wyglądu Tak to się cały trzęsie co powoduje wstrząsy u dziecka. Ogólnie masakra wad tego wózka chyba zliczyć się nie da. Moja teściowa stwierdziła że Dziecko miałoby mniej wstrząsów w plastikowej taczce. Jeśli chodzi o reklamację to z każdą kolejną jest gorzej po 3 reklamacji zaznaczamy że interesuje nas tylko i wyłącznie zwrot pieniążków jednak jest już 7 reklamacja i firma cały czas nam oddaje wózek z dopiskiem " wózek jest sprawny i bezpieczny..."

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wózki to z tych, które do tej pory prowadziłam najlepszy był concord neo, tylko, że powala ceną. Najważniejsze w wózku to waga (przeważnie matki muszą się telepotać po przychodniach, schodach itp) stelaż+ gondola+ spacerówka+ fotelik ważą około 11 kg. Wielkość gondoli też ma znaczenie (mój olbrzym jeździł w gondoli do 5,5 miesiąca). Dodatkowy plus to możliwość wpięcia fotelika bez zbędnych przejściówek itp. bo przy dużej ilości rzeczy dla dziecka, które trzeba mieć ze sobą łatwo o takim drobiazgu zapomnieć (moja przyjaciółka miała taką sytuację, no a wtedy beret- trzeba nieść dziecko w foteliku a nie wygodnie wozić). Jedyny minus jaki zauważyłam to jazda po śniegu- niestety obrotowe kółka z przodu lubią się blokować.

Odnośnik do komentarza
Gość Andzela

Witam,
Użytkuje wózek 4 miesiac zaczne od minusów :
- wspomniany hamulec czesto sie blokuje
- przednie koła rowniez często sie blokują
- gondola- regulacja oparcia pokrętło ktore doprowadza mnie do szału oraz skaja ktora sie przeciera maskara
Plusy
- dluga gondola
- wysoki wozek
- szybkie w pięcie fotelika

Czym bym kupila ponownie - NIE gondola nie wiem jak bedzie z spacerowka

Odnośnik do komentarza
Gość Andzela

Witam,
Użytkuje wózek 4 miesiac zaczne od minusów :
- wspomniany hamulec czesto sie blokuje
- przednie koła rowniez często sie blokują
- gondola- regulacja oparcia pokrętło ktore doprowadza mnie do szału oraz skaja ktora sie przeciera maskara
Plusy
- dluga gondola
- wysoki wozek
- szybkie w pięcie fotelika

Czym bym kupila ponownie - NIE gondola nie wiem jak bedzie z spacerowka

Odnośnik do komentarza

Wózek użytkuję od 8 miesięcy.Niestety ma on wiele wad, które często doprowadzają mnie do szału, m.in.:
- wózek jest ciężki,
- przednie koła bardzo często się blokują,
- zdarza się, że hamulec nie chce się zwolnić,
- konstrukcja wózka jest hałaśliwa, skrzypi i trzeszczy,
- kilka razy w spacerówce zdarzyło się, że oparcie samoistnie opadło (oczywiście, gdy córeczka się oparła),
- buda jest źle skonstruowana, bo przy składaniu cały materiał zwijany jest do środka, tuż nad głową dziecka, co przeszkadza, bo nachodzi na główkę,
- niepraktyczny kosz na zakupy, ciężko się do niego dostać (lepszy byłby niezamykany),
- w moim przypadku 3 zatrzaski (torba, pokrowiec gondoli, kosz) są wadliwe.

No i są ZALETY:
- obrotowy stelaż (za to daję 10/10) świetna sprawa,
- łatwo wymieniane części (gondola, fotelik, spacerówka) bez używania żadnych adapterów,
- szybki i skuteczny serwis :)

Ogólnie wózek w rzeczywistości nie jest tak idealny jak go zaprezentowano na filmiku promocyjnym.

I na koniec dodam, że podczas spaceru odpadło mi przednie koło!

Odnośnik do komentarza

My mamy coletto marcello art 3w1. Użytkujemy go od 6mc. dla nas jest świetny. Nic sie nie blokuje, nic nie trzeszczy. Jeździ po przeróżnych nawierzchniach w domu córeczka w nim tylko chce spać. Starszy syn zrobił z niego rajdówkę do driftowania ponieważ jest bardzo zwrotny. tak że eksploatowany jest w 200%. ponadto jest mały po złożeniu i waga też jest przystępna. Polecamy z czystym sumieniem!

Odnośnik do komentarza

My używamy wózka od ponad 8 miesięcy i jesteśmy zadowoleni. Nic nie skrzypi, ani nie trzeszczy o czy piszą inni. Torba na zakupy jak dla mnie w sam raz i dobrze ze jest zamykana, bo nic sie nie kurzy. Rewelacją jest możliwość obracania wózka. Ładny, zgrabny i wygodny wózek. Polecam

Odnośnik do komentarza
Gość Emiś89

Używamy wózka od grudnia 2014, jeżdżąc gondolą nie mogłam wiele narzekać, dziecko zimą miało mnóstwo miejsca, obracany stelaż dawwł super ochronę przed wiatrem, ciezko tylko było wózek upchac nawet na chodniku, zle sie go priwadzu, ściąga go na boki i przednie koła strasznie sie blokują. Po miesiącu użytkowania zepsuł sie hamulec... Niedawno przeszliśmy na spacerówkę i zaczął sie dramat: moje dziecko nie chce w niej siedzieć, ma prawie 7mcy 10 kilo i prawie każdy spacer kończy u mnie na rękach. Spacerówka jest ciasna, dziecko nie daje rady w niej normalnie siedzieć tylko dosłownie lezy w dołku dodatkowo dziwnie uklada sie materiał po złożeniu budki przez co mała nic nie widzi i to ją dodatkowo drażni. Ogólnie nie kupiłabym ponownie żadnego produktu tej firmy. Bardzo się zawiodłam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...