Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gosiulka33

Prezenty na baby shower

Rekomendowane odpowiedzi

wesson, ciężko doradzić, bo nie wiadomo co już mama dziecka ma kupione. No i ile pieniędzy możesz wydać ;). Ale przydatna jest m.in. mata edukacyjna, cienki i gruby kocyk, zestaw ubranek wyjściowych, bujaczek, pozytywka nad łóżeczko na pilota ;). Możesz wejść też do dużego sklepu dziecięcego typu Smyk i zobaczyć co ci w oko wpadnie :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alboomer

Jeśli to pierwsze dziecko to polecamy fotoalbum z szalonymi czasami sprzed ciąży. :) Projektujesz samodzielnie w edytorze online, dodajesz zdjęcia Waszej paczki przyjaciółek z imprez, urodzin, garden party itd., opisy typu "Nie zapomnij o nas, mamuśka". Kreatywnie i trochę sentymentalnie.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez jestem tego samego zdania .. jak juz kupowac prezent na taka okazje to musi on byc zwyczajnie przydatny na codzien. Narodziny dziecka to najwazniejszy moment w zyciu kazdej pary jaka sie na nie zdecydowala .. juz bez znaczenia na plec :) Wiem jak to jest bo sama przechodzilam przez te radosne przygotowania .. zazwyczaj mozna wtedy zapomniec o wielu rzeczach, dlatego proponuje sobie przygotowac wczesniej liste. Najlepiej jakbys dopytal sie znajomych czego potrzebuja .. jesli nie to fajnie wycelowac w cos co i tak sie przyda. Do takich rzeczy z pewnoscia mozna zaliczyc ochraniacz do łóżeczka ktory mozna dostac w kilku miejscach w sieci [reklama usunięta]. Na dzien dzisiejszy cos takiego bym propnowala :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Serafinka

Tak, ale dobrze jest dopytać się również mamy co chciałaby dostać. Może nam się wydawać na przykład, ze kupieniem kolejnego kompletu śpioszków będzie dobra opcją, jednak pewnie przyszła mama dostanie ich bardzo dużo. Dziecko szybko z nich wyrasta tak wiec najprawdopodobniej wcale ich nie wykorzysta. A rośnie bardzo szybko.

Moim zdaniem dobrze zastanowić się nad prezentem konkretnie dla przyszłej mamy. Zerknijcie sobie na to jakie prezenty na babyshower są na stronie Pandory:
https://pl.pandora.net/pl/gifts/mums-and-babies/

Możecie kupić bransoletkę, ewentualnie samą zawieszkę do bransoletki. Jeśli mama juz posiada. Może byc to początek pięknej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zamalia

Bransoletka Pandory jest przepiękna. Jesli jednak przyszła mama nie ma bransoletki, będziemy musieli nastawić się na spory wydatek bo jednak bransoletka sama w sobie jest o wiele droższa niż charmsy.  Tak wiec będzie to dobra opcja jeśli mamuuśka ma bransoletę i będziemy kupowali jej charmsa....

[reklama usunięta]

W cenie takiej pandory mozna kupić celebrytkę naszyjnik albo bransoletkę nie ze srebra ale z prawdziwego złota..... 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kanka37

Ja ostatnio też szukałam pomocy na forum. W końcu ktoś mi podpowiedział, że są kocyki fajne z kartami do zdjęć. Po każdym miesiącu robi się fotkę z kartą. Ślicznie to wygląda. Kupiłam na Babywow.pl i jeszcze dobrałam do tego takie skarpetusie dla 0-3 Skarpetki zawsze się przydadzą maluchowi https://babywow.pl/ubranka-dodatki/3086-skarpetki-dooky-soggs-its-a-girl-6-par-5038278989326.html A te są urocze w specjalnej wytloczce jak jajka ;-) takich wcześniej nigdzie nie spotkałam na żywowygląda lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...