Skocz do zawartości
Forum

Prezenty na baby shower


Gość Gosiulka33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominika

Z doświadczenia polecam prezenty - praktyczne dla dziecka , ale także warto spytać przyszłej mamy co jej brakuję do wyprawki ,ostatnio kolezence imprezkę robiłyśmy i bardzo chciała dostać przewijak na komodę [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że fajnie kupić coś z jednej strony praktycznego, ale z drugiej bardzo dobrej jakości, na co przyszła Mama mogła by sama się nie zdecydować. Np. wełna merynosów, jest bardzo fajna i ma super właściwości, ale produkty są drogie i czasami ciężko się zdecydować zeby kupić coś dla dziecka. Polecam np. kocyki, super sprawa bo latem chłodzą a zimą grzeją. A do tego jeszcze można kupić kocyk z personalizacją, wtedy to też dodatkowo fajna pamiątka  [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Z ciążowych prezentów to:

- szczotka do szczotkowania na sucho np. Z lullalove

- rogal do karmienia (może być z lamillou-bardziej ozdobny, albo bardziej praktyczny z poofi)

- koszula nocna (esotiq, mamaginekolog)

- koszulki do karmienia (bonjourmommy albo jakoś tak idzie nazwa firmy)

- estrovita skin (olej do picia)

- roller do twarzy

- można też podarować coś pamiątkowego jak kubek ceramiczny z Bolesławca  [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Można kupić dla dzidzi kocyk, poduszki, albo ubranka, a dla mamy kosmetyki, może te od mustela mają super składy pięknie pachną dostaniecie je nawet w rossku bez problemu chociaż nie wszystkie. W ciąży nie jestem a też ich używam 🙂 
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego jaki mamy budżet, wydaje mi się, że warto podpytać przyszłą mamę z czego by się ucieszyła. Ja jestem za tym żeby skupić się przede wszystkim na niej, żeby poczuła się wyjątkowa. Fajną opcją jest jakiś zestaw do kąpieli [reklama usunięta] z fajnym składem, wybór w necie jest ogromny, można kupić bardzo ciekawe produkty

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...