Skocz do zawartości
Forum

Prezenty na baby shower


Gość Gosiulka33

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to pierwsze dziecko to polecamy fotoalbum z szalonymi czasami sprzed ciąży. :) Projektujesz samodzielnie w edytorze online, dodajesz zdjęcia Waszej paczki przyjaciółek z imprez, urodzin, garden party itd., opisy typu "Nie zapomnij o nas, mamuśka". Kreatywnie i trochę sentymentalnie.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Tez jestem tego samego zdania .. jak juz kupowac prezent na taka okazje to musi on byc zwyczajnie przydatny na codzien. Narodziny dziecka to najwazniejszy moment w zyciu kazdej pary jaka sie na nie zdecydowala .. juz bez znaczenia na plec :) Wiem jak to jest bo sama przechodzilam przez te radosne przygotowania .. zazwyczaj mozna wtedy zapomniec o wielu rzeczach, dlatego proponuje sobie przygotowac wczesniej liste. Najlepiej jakbys dopytal sie znajomych czego potrzebuja .. jesli nie to fajnie wycelowac w cos co i tak sie przyda. Do takich rzeczy z pewnoscia mozna zaliczyc ochraniacz do łóżeczka ktory mozna dostac w kilku miejscach w sieci [reklama usunięta]. Na dzien dzisiejszy cos takiego bym propnowala :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Bransoletka Pandory jest przepiękna. Jesli jednak przyszła mama nie ma bransoletki, będziemy musieli nastawić się na spory wydatek bo jednak bransoletka sama w sobie jest o wiele droższa niż charmsy.  Tak wiec będzie to dobra opcja jeśli mamuuśka ma bransoletę i będziemy kupowali jej charmsa....

[reklama usunięta]

W cenie takiej pandory mozna kupić celebrytkę naszyjnik albo bransoletkę nie ze srebra ale z prawdziwego złota..... 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Mama Emi

Na baby shower najlepiej kupić to co przyda się przyszłej mamie. My ze znajomymi zawsze w trakcie rozmów dowiadujemy się czego jeszcze brakuje (od przyszłej mamy, jej partnera, siostry, itp). I to jest chyba najlepszy sposób, żeby wybrać naprawdę przydatną rzecz 😉 czasem jest to zestaw kosmetyków na rozstępy (mustela, bio-oil,itp. - takie, które sprawdziły się w naszym przypadku), leżaczek - bujaczek, kocyk, ubranka.

Odnośnik do komentarza

Ja byłam na dwóch takich przyjęciach - na jednym prezent był "zrzutkowy" i wtedy zafundowałyśmy koleżance sesję brzuszkową sesję zdjęciową z całą stylizacją, fryzurą i makijażem 🙂

Za drugim razem byłam u siostry i chciałam, żeby prezent był praktyczny, ale żeby też jej samej posłużył na co dzień i zamówiłam jej piękną torbę shopperkę ze sklepu Cottonmoose, była bardzo zadowolona 🙂 Jej synka obdarowałam bardziej po narodzinach i na chrzcie 😉

Odnośnik do komentarza

Prezenty dla dzieci porządzane -  kosmetyki do pielęgnacji ciała, wózeczki, łóżeczka, ubranka, itp, wszem i wobec Zafundujmy jednak dziecku pośrednio prezent w postaci zabiegu pielęgnacyjnego twarzy dla naszej kochanej kobiety w ciąży - młodej mamie. Każdy "dżementel" pragnie, aby jego Pani wyglądała ciągle prześlicznie, dlatego podarujmy świeżo upieczonej mamie, która dba o swój wygląd  taki podarunek. Zachęcam kobiety w ciąży do rozpatrzenia takiego pomysłu, proszę serdecznie o zapoznanie z tą ofertą Prezent Marzeń😉

 

Odnośnik do komentarza
Gość pauulowa

Dla mojej przyjaciółki która ma zostać niedługo mamą kupiłam ubranka dla niemowląt [reklama usunięta]. Jako mama wiem, że ciuszków nigdy za mało, ponieważ dzieci często się brudzą, więc też często trzeba wymieniać ubranka na świeże. Mam nadzieję, że przyjaciółce spodobają się ubranka i że będą pasować na maleństwo. 🙂

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Natalia

Kupiłam przyszłej mamie rękawicę do samobadania piersi, a że to bliska znajoma to pozwoliłam sobie na taką intymną rzecz, używa już kilka miesięcy na razie wszystko ok w jej piersiach, ale wiem że będzie miała możliwość badań po porodzie a to bardzo istotne bo ma 40 lat 😉

Odnośnik do komentarza

Najlepiej złożyć się wspólnie i stworzyć wielką PAKĘ prezentów. Obowiązkowy punkt na liście prezentów to pieluchowy tort, chusteczki, butelka, smoczek, z większych to oczywiście zależy ile macie pieniędzy ale my dajemy mojej siostrze aspirator od haxe, kocyk i podusię do wózka z imieniem malutkiej, wanienkę i karuzelę.  Większość z tych rzeczy, m.in. aspirator sama używałam u swojej córki i mogę polecić, bo wiem, że są to bezpieczne produkty 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem, super jest coś co przyda się mamie na codzień. Ostatnio dostałam bardzo, pomocny gadżet - nosidło biodrowe Mommy's Monkey . Jest idealne do noszenia, ale mega sprawdza mi się przy karmieniu. Nie znałam wcześniej takiego produktu, ale po wypróbowaniu mogę polecić go innym rodzicom.  Polecam zajrzeć na strone www.mommysmonkey.pl - mają różne wzory, ja mam wzór deep forest i jest przepiękny. 

Odnośnik do komentarza

Ja np. z perspektywy matki wiem, że najbardziej przydają się prezenty praktycznie. Nie jakieś tam bzdety. Na samym początku, gdy Ksawier był jeszcze malutki przydawały się kocyki w ilościach........DUŻOOO! One są z takiego fajnego materiały minky, o tu można sobie zobaczyć różne, ja od nich kupowałam: https://puchatekbaby.pl/kocyki-minky

Odnośnik do komentarza

Ja wolę dostawać praktyczne prezenty, ucieszyłam się najbardziej z pieluch i zestawu kosmetyków Dermedic baby. Rewelacja. Ubranek miałam tyle że dziecko nie zdążyło wszystkiego założyć zanim wyrosło 😉 ale np jakiś kocyk jak najbardziej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...