Skocz do zawartości
Forum

Prezenty na baby shower


Gość Gosiulka33

Rekomendowane odpowiedzi

na takie imprezy wydaje mi się że kupuje się rzeczy wyprawkowe dla maluszka więc masz pole do popisu, wózek, nosidełko, wanienka, może coś takiego jak inhalator, ręczniki, kocyk, termometr, masa pomysłów,może ubranka, pościel do łóżeczka. Wejdz sobie na avans.pl tam w dziale dziecięcym masz rzeczy do wyprawki coś wybierzesz, to musi być coś co naprawdę się przyda mamie i maluszkowi

Odnośnik do komentarza

Można kupić wszystko. Najprościej jest kupić jakieś ubranka. Ale to jest też najbardziej banalny prezent. Ja zdecydowałabym się na bukiet kosmetyków do pielęgnacji dzidziusia. Kup koszyk i dobierz do niego jakiś krem, szampon i inne kosmetyki, które wpadną Ci do głowy robiąc zakupy. Ładnie ułóż je w koszyku, przystrój i będzie super!

Odnośnik do komentarza

Praktyczny prezent, z którego na pewno ucieszy się młoda mama to torba na akcesoria dziecięce, a do środka można włożyć coś dla maleństwa, jakieś ubranko, podusię, kocyk, kosmetyki, pampersy. Bardzo ładne są torby La Millou dla mam. Na babybaam.com można kupić. Są naprawdę niepowtarzalne. Skip hop też mają dobre torby do wózków.

Odnośnik do komentarza

hej;) ostatnio miałam okazję uczestniczyć w kliku baby shower moich koleżanek, składałyśmy się na prezent żeby kupić coś większego, fajniejszego i przeważnie coś czego nie kupiłaby może sama sama ze względu na finanse a bardzo może chciałaby mieć. Raz złożyłyśmy się na misia szumisia Whisbear - zdecydowanie must have dla niemowlaczka a ostatnio kupiłyśmy karty do zdjęć na pierwszy rok życia niemowlaczka http://www.hoohoocreations.com Myślę, że oba prezenty bardzo się młodym mamom spodobałay

Odnośnik do komentarza

Nawet nie wiedziałam, że ten zwyczaj do nas przeszedł :)
Ja bym zainwestowała w coś przydatnego, ale też fajnego. Czyli nie pragmatycznie, tak jak np. zapas mama dha premium na całe karmienie, albo pieluchy, ale też nie świecidełka. Jednak przyszła mama będzie w najbliższych tygodniach myśleć tylko i wyłącznie o dziecku, więc to powinno być coś i dla malucha i dla niej. Może jakieś dobre kosmetyki?

Odnośnik do komentarza
Gość martinaa

Moim zdaniem baby shower to fajna sprawa, można spotkać się z koleżankami i przy okazji skompletować wyprawkę. Ja dostałam wózek, także duży wydatek miałam z głowy, dziewczyny się złożyły na wózek 2w1 barletta, taki jak chciałam i super. Moim zdaniem warto przyszłą mamę trochę odciążyć finansowo, skoro i tak kupuje się prezent, to warto pomyśleć o wózku, składając się w kilka osób nie wychodzi tak drogo. Lepsze, to niż 50-te spioszki czy gryzaczek.

Odnośnik do komentarza

Ja raczej bym się bardziej ucieszyła z przydatnego prezentu. Podobał mi się pomysł zapasu witamin dla mamy karmiącej, ale też chętnie bym przyjęła ładny komplet butelek, smoczków, pierwszych zabawek przytulanek - te trzeba często wymieniać więc warto mieć pod ręką zapas. Załączę zdjęcie mojej wyprawki akcesoriów Chicco, laktator i butelki Natural Feeling w ładnym pudrowym kolorze i do tego kolorystycznie dopasowane smoczki Physio i kocyk przytulanka.

monthly_2017_08/prezenty-na-baby-shower_60678.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeżeli macie możliwość poskładania się w kilka osób to świetnym pomysłem na prezent z okazji baby shower jest na pewno wózek. My naszej przyjaciółce kupiłyśmy właśnie wózek z Adamexu i była zachwycona. Wiem, że wózeczek, a wybrałyśmy model Vicco bardzo dobrze sprawdza się świeżo upieczonym rodzicom :)

Odnośnik do komentarza

A ja dostałam zaproszenie na sesję zdjęciową, co było dla mnie mega niespodzianką i bardzo mi się spodobał ten pomysł, bo był taki dla mnie i wyróżniał się spośród wszystkich dzieciowych podarunków :)
Sama wcześniej o tym myślałam, ale nie byłam zdecydowana, a tak umówiłam się od razu i poszłam.
Zdjęcia, które otrzymałam są cudowne, mimo ogromnego brzuszka, bardzo kobiece. Mam oczywiście też ujęcia z tatusiem i uważam to za super pamiątkę.
Teraz po sesji ciążowej planujemy wybrać się już na noworodkową.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio dla koleżanki kupiłam z tej okazji: komplet kosmetyków duży Johnsons and Johnsons, który ładnie zapakowałam sama (w koszyk, z wyściółką ozdobną, folią, kokardą itp.) a typowo dla niej (czyli przyszłej mamy) voucher na zabieg relaksujący(masaż, maska) na twarz w gabinecie kosmetycznym blisko jej domu. Była zadowolona :-)

Odnośnik do komentarza
Gość HankaAnka

jakies relaksacyjne vouchery dla mamy to super pomysł, ale jeżeli jednak szukamy czegoś bardziej dla dziecka to myślę, że najlepiej stworzyć jakiś fajny zestaw, np ubranko, zabawka, trochę kosmetyków. No chyba, że przyszła mama ma jakieś sugestie co do prezentów - to znacznie ułatwia sprawę :)
fajna sprawa dla dziecka to grzechotki-rękawiczki, u nas super się sprawdziły [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

Z doświadczenia polecam 2 typy prezentów:
- praktyczne dla dziecka
- relaksujące dla mam :)
Z praktycznych fajnie jest zrobić np. polecany wyżej tort z pampersów - jest fajną dekoracją, a potem bardzo się przydaje. Można go dodatkowo ozdobić np. grzechotkami dla dziecka, pluszakiem, bucikami.
Dla mamy idealny jest zestaw kosmetyków albo voucher do spa - wiele miejsc ma już w swojej ofercie konkretne pakiety dedykowane przyszłym lub młodym mamom.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewna czy dobrym wyborem jest tutaj kupowanie tak dużej ilości ciuszków i tego typu rzeczy dla malucha. Dziecko szybko rośnie, tak wiec najprawdopodobniej z tych rzeczy szybko wyrośnie...
Polecałabym bardziej poszukać jakichś kosmetyków dla dzieci: [reklama usunięta]

Kosmetyki takie zawsze się przydadzą i jednoczesnie tak szybko się nie przeterminują.

Odnośnik do komentarza
Gość młodamama87

Moim prezentem był tort dla przyszłej mamy. Ona sama zapomniała o tym cieście , więc ja,jako bliska przyjaciółka postarałam się o ten element. Ogólnie całe party przebiegłu sper, nie spodziewałam się,że aż tak będzie tam różowo ale coż, BABY SHOWER !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...