Skocz do zawartości
Forum

W czym siedzą Wasze dzieci przy stole?


adasaga3

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałam już to samo pytanie 2 tygodnie temu ale w wątku o "gadżecie, dzięki któremu Twój maluch zje z Wami przy stole". Chyba jednak nie było to odpowiednie miejsce, bo mało osób odpowiedziało. Jeśli powtarzam wątki itp. proszę moderatora o przeniesienie tamtego mojego pytania i odpowiedzi tutaj. Moja córka (2,5 roku) do tej pory je posiłki siedząc w drewnianym dziecięcym krzesełku ze sporym blatem, synek (10 m-cy) jednak rośnie i coraz chętniej w nim siedzi i "samodzielnie" je. Musimy więc córce kupić jakieś inne krzesełku i zastanawiamy się jakie. Widziałam w Ikei krzesełka dla dzieci, wyglądają jak te dla dorosłych, nie mają podpórek, blatów, różnią się od dorosłych długością nóg, tak by dziecko bez problemów dosięgało do stołu. A w czym siedzą Wasze dzieci przy stole?

Odnośnik do komentarza

Moje dziecko nie miało jeszcze 2 lat, jak zaczął jeśc z nami przy stole. Ława jest na idealnej dla niego wysokości, a w kuchni siedzi na swoim krzesełku do karmienia ze zdjętym blatem i przysunięty do stołu.
Teraz jesteśmy u teściów na całe lato i je normalnie przy stole jadalnym, a pod pupę dajemy mu złożone koce lub poduszki, żeby sięgał ;)
Fotelik do karmienia tak na prawdę był w użytku do miej więcej wieku 1,5 roku.

http://www.suwaczki.com/tickers/uannxzkr1zq23rgd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/43kthdge3hmnk8e8.png
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42339

Odnośnik do komentarza

U nas od początku, tzn. gdy tylko dzieci umiały "sztywno" siedzieć, jadamy posiłki wszyscy razem, przy wspólnym stole. Przysuwamy specjalne drewniane dziecięce krzesełko z blatem do naszego stołu i jemy razem. Krzesełko jest wygodne, ma duży blat, dziecko obserwuje dorosłych i stara się naśladować nasz sposób jedzenia. Jest to dobre bo córka szybko i ładnie nauczyła się samodzielnie jeść. Nie wyobrażam sobie karmienia na kolanach, to niewygodne i dla dziecka i dla rodziców. Mamy duże krzesełko, z regulowanym blatem i oparciem, służy córce już 2,5 roku. Teraz jednak chcemy by jadł w nim młodszy synek i dlatego zastanawiamy się co teraz kupić dla córki, by służyło wiele lat.

Odnośnik do komentarza

U nas maluchy mają swój mały stoliczek i tam jedzą. Mniej jest ciężko się schylać, ale póki co chcę, żeby miały wygodnie przy jedzeniu. Siedzą prosto i nie wiercą się. Chciałam kupić krzesełko, ale mamy już stół i 8 krzeseł i nie byłoby gdzie dostawić do stołu. Na razie nie mam innego pomysłu jak to rozwiązać.

Odnośnik do komentarza

Nasz synek miał zestaw krzesełko z fotelikiem z firmy Kinder Kraft, siedział w nim do 4 latek, później można było go rozłożyć, żeby miał swoje krzesełko i biurko, fajne rozwiązanie. Niestety fotelik był wykonany w całości z plastiku i po pewnym czasie dolne belki się ukręciły. Mąż naprawił je zastępująć drewnianymi poprzeczkami. Mimo tego ubytku, fotelik bardzo fajny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...