Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Ile znasz języków obcych?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek

Wszystko zależy od tego ile ci potrzeba tych języków obcych w twoim życiu, karierze. Ja umiem mówić w języku angielskim dzięki kursowi online [reklama usunięta]. Moim zdaniem wystarczy mi jeżyk angielski i jego znajomość. W końcu angielski jest podstawowym językiem za granicą. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo lubię się uczyć języków obcych. Zaczęłam od kursu angielskiego w szkole [reklama usunięta] i byłam bardzo zadowolona. Następnie rozpoczęłam u nich kolejne kursy. Każdy z nich zdecydowanie poprawił moje umiejętności językowe. Przełamałam barierę i wstyd przed mówieniem w innym języku. Polecam!

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Brigit

Niestety tylko angielski w stopniu komunikatywnym. W liceum miałam jeszcze niemiecki, więc co nieco rozumiem. Osobiście uważam, że trzeba uczyć się jezyka od najmłodszych lat. Dlatego zapisałam moje dziecko do żłobka [reklama usunięta]. Chcę, żeby moje dziecko swobodnie posługiwało sie przynajmniej jednym językiem. Podoba mi się metoda, jaką stosują, tzw. zanurzenie w języku. Wszystko w formie zabawy, bez presji.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ppinka
Dlatego teraz wstydem jest nieznajomośc jezyków obcych. I tutaj na pewno my musimy cos z tym zrobić, bo bez znajomości języka nie zajdziemy daleko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tonki8
Obecnie znajomość języka angielskiego to podstawa. Na pewno sprawdzony kurs angielskiego to coś, co spełni wszelkie Twoje oczekiwania, a także da Ci szansę na rozwijanie sowich umiejętności językowych. Zajrzyj zatem tutaj https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/ gdzie trafisz na innowacyjne metody nauczania. Zyskasz dzięki temu wiedzę oraz dodatkowe umiejętności .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam, że warto inwestować czas i pieniądze w rozwój osobisty. Jeżeli chcecie zwiększyć swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim, to polecam Wam sprawdzić usługi Szkoły Języka Angielskiego Grunwald w Poznaniu, w której ofercie znajdziecie m.in. angielski biznesowy poznań .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...