Skocz do zawartości
Forum

Ile znasz języków obcych?


Margeritka

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od tego ile ci potrzeba tych języków obcych w twoim życiu, karierze. Ja umiem mówić w języku angielskim dzięki kursowi online [reklama usunięta]. Moim zdaniem wystarczy mi jeżyk angielski i jego znajomość. W końcu angielski jest podstawowym językiem za granicą. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Bardzo lubię się uczyć języków obcych. Zaczęłam od kursu angielskiego w szkole [reklama usunięta] i byłam bardzo zadowolona. Następnie rozpoczęłam u nich kolejne kursy. Każdy z nich zdecydowanie poprawił moje umiejętności językowe. Przełamałam barierę i wstyd przed mówieniem w innym języku. Polecam!

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Niestety tylko angielski w stopniu komunikatywnym. W liceum miałam jeszcze niemiecki, więc co nieco rozumiem. Osobiście uważam, że trzeba uczyć się jezyka od najmłodszych lat. Dlatego zapisałam moje dziecko do żłobka [reklama usunięta]. Chcę, żeby moje dziecko swobodnie posługiwało sie przynajmniej jednym językiem. Podoba mi się metoda, jaką stosują, tzw. zanurzenie w języku. Wszystko w formie zabawy, bez presji.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Obecnie znajomość języka angielskiego to podstawa. Na pewno sprawdzony kurs angielskiego to coś, co spełni wszelkie Twoje oczekiwania, a także da Ci szansę na rozwijanie sowich umiejętności językowych. Zajrzyj zatem tutaj https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/ gdzie trafisz na innowacyjne metody nauczania. Zyskasz dzięki temu wiedzę oraz dodatkowe umiejętności .
 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...