Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi


Gość JZP

Rekomendowane odpowiedzi

Piersi w ciąży zaczęły Was boleć tak nagle czy ból nasilał się stopniowo ? :)
Bo u mnie nasilają się razem z bólem głowy, codziennie mocniej, a chciałam sobie sprawdzić jak u innych kobitek to wyglądało :)
pozdrawiam !
( Jak był, jest, kolejny temat to bardzo przepraszam ! )

Odnośnik do komentarza

mnie również w pierwszej ciąży bardzo bolały piersi, ciąża to czas zmian hormonalnych, piersi przygotowują się do nowej roli i stąd te dolegliwości, piersi w ciąży się powiększają, mam nadzieję, że te dolegliwości nie będą dla Ciebie zbyt uciążliwe, pamiętaj o dobrze dobranej bieliźnie, biustonosze bawełniane bez fiszbin, usztywnień sprawdzą się najlepiej

Odnośnik do komentarza

Ból piersi tak jak pisała Margeritka jest czymś normalnym w czasie ciąży, jednak nie wiem, czy może mieć bezpośredni związek z bólem głowy. Dla własnego spokoju, jak będziesz na wizycie, zapytaj się lekarza o to, niech się wypowie..

Odnośnik do komentarza

mnie też strasznie bolały piersi i babcia kazała mi je okładać kapustą ale to nie pomagało... Dopiero znajoma poleciła mi taki krem mama's i po nim poczułam ulgę. Biust stał sie jakby mniej nabrzmiały i nie bolał aż tak

Odnośnik do komentarza

Moze spac ale skoro jeszcze noe czujesz noc to ppdejrzewac trzeba najgorsze. Ja stracilam corke w 37tyg ale ja pojechalam odrazu na izbe.
Chyba ze masz detektor tenta aby sprawdzic czy serduszko bije.
Dziwie ci sie ze jeszcze nie panikujesz tylko ze spokojem siedzisz w domu. Nir masz jak jechac to zadzwon po karetke.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Tylko nie czulam ruchow. O 4 nad ranem czulam a o 8 juz nie. Nastapil zawal lozyska i noc nie dalo sie zrobic.
Ty tak spokojnie siedzisz? Dziwi mnie to. Ja sie cala lzami zalalam kobieto przez Ciebie ze tak spokojnie jeszcze siedzisz w domu. Zglosilas chociaz komus ze nie czujesz?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A probowalas zjesc cos slodkiego i polozyc sie. Moze jednak wyczujesz. Jak juz czujesz ruchy to pewnie wiesz o ktorej godzinie najbardziej dziecko sie riszalo. Ja mialam dwie ciaze i obie wlasnie w tych godzinach jak tetaz byly bardzo aktywne.
Nie zaszkodzi ci sprawdzic. A mozesz jeszcze wam pomoc. Oby. Daj znac co i jak bo ja to chyba spac przez Ciebie nie bede.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ula, magdalenka przecież tu jest mowa o 22 tygodniowej ciąży! Niektóre kobiety na tym etapie jeszcze wogole nie czują ruchów, dziecko jest jeszcze małe, może się zdażyć że jak się zle obroci to nawet kilka dni nie bedziemy czuć. Ruchy liczy się dopiero od 27/28 tc i wtedy można panikować a tak to spokojnie :) na pewno jest ok :)

https://www.suwaczki.com/tickers/kjmncwa1okfq0aq3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...