Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Gość niewiadoma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niewiadoma

Witam !
Zacznę od tego, że okres spóźnia mi się (dopiero) 3 dzień, jednak jest to sprawa która mnie zaniepokoiła, ponieważ odkąd dostałam pierwszą miesiączkę NIGDY nie spóźniało się nic, jeśli już to okres pojawiał się wcześniej i to przy tak zwanych prze mnie ekstremalnych :) warunkach ( podróż, zmiana klimatu, stres itepe ). Wczoraj moja temp ciała wynosiła 37.5 stopni, dzisiaj spadła do 37. Śluz obfity, biały. Mam ogromny apetyt od kilku dni. Jednak dziś rano robiłam test- negatywny. Może jednak za wcześnie ? Wiem, że po takich objawach trudno stwierdzić czy to ciąża, ale jednak chętnie poczytam odpowiedzi kobitek, które miały podobne "przeżycia" i może będą wstanie stwierdzić czy jest taka opcja :) wiem oczywiście, że najlepszym wyjściem będzie wizyta u gina, ale w trakcie na umówioną wizytę chciałabym się dowiedzieć czegoś. Jestem baaardzo niecierpliwa, więc prooszę o odpowiedzi ! ;))

Odnośnik do komentarza

Uważam, że zamiast zakładać nowy wątek mogłaś wejść na wątek; jakie miałyście pierwsze objawy ciazy

http://forum.parenting.pl/w-oczekiwaniu-na-bociana/2610202,jakie-mialyscie-pierwsze-objawy-ciazy

tam dziewczyny pisały o swoich wątpliwościach więc na pewno byś coś dla siebie tam znalazła:)

Poza tym polecam pójście na badanie krwi beta kosz ok 30zł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...