Skocz do zawartości
Forum

Pokój dla nastolatki


Rekomendowane odpowiedzi

Zaciekawiliście mnie tymi meblami modułowymi. Przeglądałam ostatnio strony internetowe salonów meblowych w poszukiwaniu takich mebli, mam nawet jedne na oku ale chciałabym zapytać o Wasze opinie. Ktoś ma i może coś polecić?

Odnośnik do komentarza

Przeglądałam ostatnio meble modułowe różnych producentów ale nie zdecydowałam się jeszcze konkretnie co wybrać. Chyba trzeba się wybrać do salonu i przyjrzeć się z bliska. Ktoś może ma i może polecić konkretny salon? Jak z wykonaniem? Solidne?

Odnośnik do komentarza

Gabi - gratuluję odwagi! Ja nie odważyłabym się wyremontować pokoju komukolwiek bez konsultacji. Teraz jest tyle możliwości, a wystrój zależy tylko od gustu i odwagi. Trudno trafić w preferencje ;) Nastolatki lubią "odlotowe" o oryginalne rozwiązania. Zaryzykowałabym połączenie drewna i metalu, do tego dużo poduch. Metalowe mogą być regały - można kupić takie najtańsze, sklepowe i oddać do lakierni (najlepiej się chyba sprawdzi lakierowanie-proszkowe), żeby zmienić im kolor na jaki tylko się chce. Postawiłabym na miętę. Albo zostawić je metalowe i zrobić taki troche styl loftowy. Nudne jest jak się wchodzi do pokojów i wszystkie wyglądają tak samo.

Odnośnik do komentarza

W temacie pokoju mam fajny gadżet dla nastolatki. Ergonomiczne meble A dokładnie super biurka. Moja córka była w szoku jak zobaczyła co jej kupiliśmy. Niby dość drogo ale jakie możliwości! Może to wygląda jak reklama ale warto! Biurko "rosnące" razem z córką, a co najważniejsze wkomponowało się w pokój jest bardzo nowoczesne w jej guście. Koleżanki które wpadają zwracały uwagę co wiadomo ważne jest :D w tym wieku.

Odnośnik do komentarza

Pokój dla nastolatki powinien być uniwersalny tak by jak zmieni się gust to za pomocą niewielkich zmian będzie można przearanżować  pokój młodzieżowy. Neutralne meble a do nich dobierać dodatki, dekoracje i kolory. Biel jest zawsze na czasie i jest uniwersalna, pasuje do drewna i mnóstwa kolorów.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Nie polecam na żadnym etapie wieku dziecka kupować mebli,na których są zdjecia z bajek czy inne aplikacje w kwiatuszki czy zwierzątka. Dzieci bardzo szybko rosną i nawet nie zorientujecie sie, kiedy będa już calkiem spore. Niekoniecznie będą chciały mieć wtedy w pokoju szafki z Kubusiem Puchatkiem czy Elzą z krainy lodu. 

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 4/8/2014 o 2:44 PM, Gość Betty12 napisał:

zastanawiam sie, jak urzadzic pokoj dla nastolatki. to juz nie dziecko, ale tez jeszcze nie dorosly. zastanawiam sie, jakie meble wybrac, zeby mogly jej sluzyc przez kilka lat i nie trzeba bylo za chwile zmieniac, bo z nich "wyrosnie"

Najlepiej nie eksperymentować, postawić na proste, minimalistyczne, klasyczne wzory. Nawet gdy gust się zmieni, taki wystrój zachowa swoje walory.

Aplip.pl: Fototapety na zamówienie, plakaty na ścianę i naklejki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...