Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Anakee, ładna waga Twojego malucha :) pokaż go nam.
Mój miesiąc temu ważył 9800 g. 10 lutego mamy wizytę i okaże się wtedy ile przybrał. I w końcu go zmierzą, bo już dawno wzrostu nie sprawdzaliśmy.
Widzisz, są takie momenty, że dzieci robią mega postępy. Super, że Twój synek zdobywa nowe umiejętności :)
Całkiem niedawno, w ciągu tygodnia, Kacper zaczął raczkować i stawać przy czymś. Więc coś o tym wiem ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpddkvnmbq.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/tuwys90.png

Odnośnik do komentarza

MamaJG, my z zalozenia nie wrzucamy zdjec do netu, mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz, ot taka fanaberia.

I mam do Was pytanie dziwczyny- ile Wasze dzieciaki spia? Moj sie bardzo rozregulowal ostatnio, zadne "rutuny" nie wchodza w gre, bo jak go wloze w dzien do lozka w stanie "niespiacy" to bedzie wisial na barierce i sie darl ;) Wczoraj w dzien spal 2h do 14.30 i ani myslal wiecej az do wieczora (chodzi spac o 20, tu nie ma zmiluj).
Chcialabym go troche "ustawic", ale nie wiem na ile. I jak..

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Ale fajnie Was "zobaczyć" tutaj :)
U nas Malutka rośnie pięknie, nie wiem ile waży teraz ale myślę, że ok 10kg. Ubranka nosi 80cm. Raczkuje już od dawna, śmiga tak, ze ledwo nad nią nadążam. Wszędzie wstaje (przy kanapie, szafkach itp), ostatnio nawet potrafi stać sama bez trzymanki przez jakieś 10 sekund. W łóżeczku wstaje od razu na proste nogi. Ma dwa zęby.
Co do jedzenia - młoda je kaszki, jogurt naturalny, czasem te jogurty dla dzieci, zupki gotowane przez nas, a czasem te gotowe słoiczki, jajecznicę je od dawna (taką rzadką, robię w garnuszku na pół łyżeczki masła), wcina bułki, wędlinę drobiową. Oczywiście, to wszystko jak ma dobry dzień :) Bo niestety bywa niejadkiem, szkoda gadać.
Wodę pije z niekapka, czasem ze szklanki.
Od 3 dni za to coś jej się odmienilo i nie chciała się kąpać! Dzisaij kupiłam jej nową rodzinkę żółtych kaczuszek i jakoś pomogło ;)
No i u nas od samego poczatku był problem ze spaniem i niestety nadal tak jest. W dzień śpi 2 razy po 20minut i to wszystko. Cały dzień jest aktywna, ja ledwo zipię przy niej... mam zero formy... No i w nocy dalej mi się budzi co 2-3godziny, zjada mleko i idzie dalej spać. Próbowałam już jakoś ją przeciągać, ale dalej słabo. Nie wiem kiedy uda mi się przespać całą noc... :(

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, co taka cisza? urodziny, urodziny?
jak tam Wasze szkraby? szaleja? Moj smiga, juz nawet pierwsze prawdziwe buty ma ;) Chodzi i gada, jest super, az szkoda, ze tak szybko rosnie, bo cudny ten wiek!

"Powiedz mama!

TATATATATA ;)"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...