Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Paty, dla twojej wiadomości, Aniołkowej nie wyrzucimy, gdyż znamy ją i udziela się na forum od długiego czasu. Różnice zdań między nami to normalna sprawa, natomiast nie normalne jest gdy ktoś rozpoczyna udział w forum od krytyki czyjegoś zdania, bądz moralizowaniu jakie to jesteśmy tak jak to zrobiłyście ty i anika. Zawsze byłyśmy bardzo otwarte na nowe mamusie, ale dołączające się z klasą..ty nas pisałąś podczytujesz od początku z sentymentu, ciekawe więc dlaczego teraz zacełaś się udzielać, nie mozesz sobie po prostu dalej tylko czytać? tak będzie lepiej dla nas wszystkich

Odnośnik do komentarza

Otwarte na nowe mamusie, które nie mówią swojego zdania (nikogo nie zaatakowałam, napisałam tylko z przykrością swoje zdanie) chciałam normalnie porozmawiać....

A dołączę się z klasą jak napiszę,że jesteście takie otwarte, życzliwe na nowe znajomości i przyjmujecie każdą krytykę i opinie? ;-) brązowe noski chyba są lubiane

Różnice zdań? Wy się gnoicie nawzajem jak któraś się wyłamie z kanonu.
Mój udział w forum rozpoczął się właśnie w taki,a nie inny sposób, bo gdyby to tak nie wyglądał0, to w ogóle bym się nie odzywała wtedy i dalej tylko czytała.
A dzisiejsza rozmowa na temat ubrań uświadomiła mnie,że chce napisać.Nawet gdyby to miało pójść bez echa w eter. Mimo,że na ten temat mam podzielone zdanie. To widzę, że niektórzy z kulturą nie potrafią się wypowiedzieć po raz kolejny, tylko jad...
Moge sobie tylko dalej czytać, bo jak widać to co napisałam w glowach tylko obija się o ściany.

Odnośnik do komentarza

pati, myślę ze nawet czytanie naszego forum powinnaś sobie odpuścić. jest jeszcze kilka innych na pewno znajdziesz jakiś sentyment, dzięki któremu będziesz miałą powód do czytania i w końcu udziaelenia tej jednej, jakże mądrej porady..
od nas proszę cię się odczep raz na zawsze, bo jeszcze cię ubrudzimy naszymi brązowymi noskami.

Odnośnik do komentarza

Dorcia a podasz mi przepis? bo ja coprawda zrobilam,ale nie wyszly jakies super,skoro Natalka zjadla z nich tylko bułke tartą z cukrem :D
rozszczep górnej wargi -macie moze jakies zdjęcia swoich pociech-ich buzi? ja mam z tej ostatniej wizyty sprzed 3 tyg i wygląda to troche dziwnie.Zerkniecie na górną wargę??
Katte rożki śliczne i faktycznie cena mega promocyjna!! :) dziękujemy
Ulinek hahahah posikalam sie jak przeczytalam o jajku-bo tez po cichu podjadlam i papierki w kieszeni schowalam haha :D
Monika Ty sobie uważaj słoneczko bo ja juz promy tam do Cb sprawdzam,zostal Ci jeszcze chociaz kilogram tej szarlotki ? :D hihi
Paty czy Wasze forum przepraszam bardzo się rozpadło????? Bo nie rozumiem co tu ciagle robisz? Nie bylo mnie wczoraj ale skoro juz nie spotkalas się z aprobatą to po co dalej dyskutujesz?? Dziewczyny wyraźnie daly Ci do zrozumienia ze nie mają ochoty rozmawiac (powody są ich sprawą).To żenujące
Dziewczyny proszę przenieśmy się na forum prywatne
Zaczniemy tu wrzucac coraz wiecej zdjęc brzuszków,maluszków itd,nie pozwólmy zeby ktos nas obrażał i profilaktycznie zmienmy miejsce na wszelki wypadek dobrze? po co potem sie denerwowac przed samym porodem.

Jest nas naprawde wiele i mysle ze ten kto chcial sie odezwac juz to zrobil-w koncu to druga polowa ciazy juz leci.Jesli chcecie znac moje zdanie to ja od TERAZ juz bym nie przyjmowala nawet nowych osób po mojej wypowiedzi,bo mam podejrzenia ze pewne osoby teraz na sile beda próbowaly sie tu dostac.Zgadzacie sie??

monthly_2014_12/kwietniowki-2015_21774.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/relg6iyet7yobk7w.png
http://www.suwaczki.com/tickers/k0kd6iyebenc7kgi.png

Odnośnik do komentarza

Co To w ogóle miało być , co za bezczelnie baby , jak by mnie ktoś nie chciał na forum tak jak my nie chcemy ich , to bym się nie udzielała , a te tylko żeby złość i aferę. Tylko się nawkrwialam jak to czytam . niezwracac uwagi i tyle . jakieś szczeniackie zagrywki.

Nam jest dobrze jak jest :-) i Zmian ani porad osób trzecich nie potrzebujemy!!!!!!.. Może w końcu któreś wscipskie panie zrozumieja. !!!!!!!

Nie moge przeżyć ... Co to kogo obchodzi o czym my piszemy , w dodatku kogoś obcego który się nigdy nie udziela. Nie podoba się to wypad!

Wstalam głodna jak wilk . ;o co tam u was kuleczki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw73sbutjc4bxn.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Aleksandra ja tez niedawno wstalam i w szoku jestem co tu sie wczoraj działo!! :/ Masakra.Jak mozna sie udzielac bez końca w miejscu w którym juz nawet nikt Ci nie odpowiada na zaczepki??
Nie wiem jak Wy ale ja od teraz uważam forum za zamknięte,zwyczajnie boje sie ze taka Paty moze sobie zmienic nick i za chwile ją przyjmiemy na prywatne forum.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg6iyet7yobk7w.png
http://www.suwaczki.com/tickers/k0kd6iyebenc7kgi.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...