Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, też mam termin na 01.04, przynajmniej teoretycznie. Niestety wczorajsze usg (równe 6t)pokazało jedynie pusty pęcherzyk, 6mm, gin kazał poczekać jeszcze 2 tygodnie i powtórzyć. Powiedział że pewnie ciąża młodsza po prostu ale jakoś mnie nie uspokoił..
Życzę wszystkim samych dobrych informacji!

Odnośnik do komentarza

uli-nek
Jestem daj znac jak twoja beta, mocno trzymam kciuki za ciebie

Dziś po 47h - 490 z 80 - nie wiem czy nie za duzo, ale ponoc na zasniad to za malo... wiec ciesze sie ze rosnie :D

kasika
Cześć dziewczyny, też mam termin na 01.04, przynajmniej teoretycznie. Niestety wczorajsze usg (równe 6t)pokazało jedynie pusty pęcherzyk, 6mm, gin kazał poczekać jeszcze 2 tygodnie i powtórzyć. Powiedział że pewnie ciąża młodsza po prostu ale jakoś mnie nie uspokoił..
Życzę wszystkim samych dobrych informacji!

dzidzia moze sie objawic lada dzien - 7-8tc nawet - dlatego czesto lekarze robia usg dopiero 8-9tc. (wiem latwo sie mowi - a sama sie swojego usg nie umowionego jeszcze doczekac nie moge)...

14.08 mam gin to zobaczymy co powie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7fq1be1.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki, z wielką radością do was dołączam, termin mam wstępnie na 1kwietnia...:)byłam już u giną w zeszłą środę pęcherzyk ciążowy wielkości 6,5mm:)jutro idę do poleconego lekarza...niech sprawdzi czy jest wszystko Oki bo ta moja wczesniejsza to się o nic nie zapytała..:)ale się rozpisałam...a..no i jak na razie brak objawów...

Odnośnik do komentarza

uli-nek - nie miałam jeszcze USG - chcę troszkę poczekać, żeby było coś widać - chcę pójść zrobić za kilka dni - może sobota, może poniedziałek... ale sobota wychodzi najwcześniej (aby chociaż pęcherzyk było widać)...
póki co z OM i wysokości bety powiedzieli, że się zgadza (pokrywają się normy)

kasika - nie masz powodów do niepokoju - stres nie jest wskazany, zresztą zawsze możesz sięw razie czego skonsultować z innym lekarzem w końcu - tym bardziej że nie ma rejonizacji.

madziula_1 - gratuluję

http://fajnamama.pl/suwaczki/7fq1be1.png

Odnośnik do komentarza

Jestem, mi umowili wizyte na najblizsza sobote, pewnie jeszcze nie wiele bedzie widac, ale coz, skoro juz mnie zapisali to pojde.. :)
Jak sie wogole czujecie? Ja nie wymiotuje, sle mdli mnie niemal caly czas, do tego bolesne i wielkie piersi no i jakby zaokraglony brzuszek(nawet moj maz spytal czemu mi tak szybko widac brzuch). Troche sie boje, ze w pracy sie domysla, zanim sama im sie odwaze powiedziec..

Odnośnik do komentarza

uli-nek - u mnie pierwszą ciążę było szybko widać - strasznie szybko...
prawie od razu przytyłam 5 kg...

w drugiej dopiero 'coś' zaczynali podejrzewać jak byłam w 22tc... a niektórzy jeszcze przed 26tc jak mnie widzili nie domyslali się że jestem w ciaży i jak pozniej mowilam ze urodzilam i pochowalam dziecko patrzyli na mmnie jak na wariatke - lub mysleli ze sie cos z coreczka stalo..

Ja teraz na usg jestem umówiona 22.08

http://fajnamama.pl/suwaczki/7fq1be1.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki Jestem, słowa otuchy się przydają gdy czekanie się służy:)

Uli-nek wiem, że bete można bez skierowania zrobić, tylko z drugiej strony co mi to da. Jeśli wyjdzie za niska to i tak nic nie poradzę.

U mnie z objawów mega senność, bieganie do toalety po każdym łuku wody i bolące, nabrzmiałe piersi, które już mi się ledwo mieszczą w staniku- narzeczony jest zachwycony;)

Odnośnik do komentarza

uli-nek
Odebralam wyniki bety 13816, rosnie, to znaczy, ze chyba jest dobrze..
Usia1993, witaj, jak sie masz? Jak u ciebie z ciazowymi dolegliwosciami?

czasem mam czasem mam wrażenie jakbym w ciąży nie była,
generalnie od początku miałam tylko 2 razy mdłości, może ze 2 razy zgagę, a tak to prawie codziennie boli mnie brzuch, 3 razy bolały mnie piersi, stały się ciężkie obrzmiałe,
Jestem senna, ale nie tak żebym usypiała na stojąco, poza tym siuśkam co chwilę,
temperatura podwyższona od 19 dni

http://fajnamama.pl/suwaczki/t6qk40i.png

Odnośnik do komentarza

Usia - z tymi mdłościami to nie ma co tesknic - ja w sumie w zadnej ciazy nie mialam, ale jak czytam jak dziewczyny sie mecza to mi je szkoda...
teraz dopiero od kilku dni mam dosc czesto zgage... poza tym sennosc, rozdrazenienie - szybko sie denerwuje na poszczegolne osobniki z mojego otoczenia (ale ja z natury jestem spokojna do czasu... a te osoby juz czasami przeginaja)
lekkie pobolewania podbrzusza - lub/i poczucie rozciagania sie czegos w okolicy miednicy - jeden z bardziej niepokojacych boli jakie miewam od czasu do czasu - wrazenie jakby mi sie cos (szyjka?) w pochwie otwierala (lub nie byla zamknieta) - ale to za tydzien w czwartek bede u gin to mi tam sprawdzi.

poza tym tez biegam dosc czesto do toalety - potrafie biegac co godzine... a jak wiecej wypije to nawet co pol godziny.

co dziwne - nie bola mnie w ogole piersi - nic sie z nimi nie dzieje.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7fq1be1.png

Odnośnik do komentarza

jestem
Usia - z tymi mdłościami to nie ma co tesknic - ja w sumie w zadnej ciazy nie mialam, ale jak czytam jak dziewczyny sie mecza to mi je szkoda...
teraz dopiero od kilku dni mam dosc czesto zgage... poza tym sennosc, rozdrazenienie - szybko sie denerwuje na poszczegolne osobniki z mojego otoczenia (ale ja z natury jestem spokojna do czasu... a te osoby juz czasami przeginaja)
lekkie pobolewania podbrzusza - lub/i poczucie rozciagania sie czegos w okolicy miednicy - jeden z bardziej niepokojacych boli jakie miewam od czasu do czasu - wrazenie jakby mi sie cos (szyjka?) w pochwie otwierala (lub nie byla zamknieta) - ale to za tydzien w czwartek bede u gin to mi tam sprawdzi.

poza tym tez biegam dosc czesto do toalety - potrafie biegac co godzine... a jak wiecej wypije to nawet co pol godziny.

co dziwne - nie bola mnie w ogole piersi - nic sie z nimi nie dzieje.

WIEM ze nie ma co tesknic, ale tak przynajmniej bym byla pewna ze dzidzia rosnie:) bylyscie na USG???

http://fajnamama.pl/suwaczki/t6qk40i.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...