Skocz do zawartości
Forum

Prezent na 18-tkę


Gość DanusiaP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich rodziców. Mój syn we wrześniu będzie obchodził 18ste urodziny. Zastanawiam się co sprezentować takiemu staremu chłopowi. Nie chcę dawać pieniędzy, bo wyda na głupoty (gry komputerowe, albo nie daj Boże papierosy i piwo). Wyprawiamy mu z mężem małe przyjęcie, ale prócz tego chcemy mu jeszce coś sprezentować. Czy są tu rodzice borykający się z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza

Za moich czasów na 18stkę dostawało się pasem po pupie ;) Ale teraz widzę po dzieciach w rodzinie, że co roku to większa feta. Może pomyślcie o jakimś wspólnym wyjeździe? Albo o jakimś niezapomnianym prezencie. Takie prezenty nie muszą być drogie, wystarczy aby były oryginalne i kreatywne :) Przecież chodzi w tym wszystkim o to by podkreślić fakt iż Wasza pociecha przekroczyła pewien etap w życiu.

Odnośnik do komentarza

Za moich czasów na imprezach urodzinowych też z okazji 18-stki dostawało się od kolegów i koleżanek paskiem po tyłku. ;) Nie wiem, jak teraz wyglądają takie osiemnastkowe imprezy, ale może zamiast drogiego prezentu dla syna lepiej zastanowić się, jak wspólnie możecie świętować ten ważny moment w jego życiu. Zamiast kolejnej gry komputerowej, skutera czy innego kosztownego gadżetu, można zainwestować w coś, w co razem z synem jako rodzice będziecie mogli się zaangażować. Może wspólne wyjście na mecz i kibicowanie ulubionej drużynie sportowej albo spędzenie wolnego czasu w parku linowym i wspólne pokonywanie przeszkód? Fajna rozrywka i frajda gwarantowane ;) Powodzenia i wszystkiego naj dla syna! ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...