Skocz do zawartości
Forum

Niemowlak spadł z łóżka


Rekomendowane odpowiedzi

wiłam
godzinę temu mój 6 mies. niemowlak spadl z łóżka, wczesniej z godz. temu zjadl mleko zawsze jak zjada to po 30 minutach śpi, od upadku na zimie odczekałam z 45 min zajęłam go żeby nie poszedł spac, ale po tym czasie widzialam ze jest zmeczony i poszedl spac bo to byla jego pora na spanie, czy dobrze zrobiłam? temperature ma wporzadku, ulalo mu sie troszku i tyle. mam sie nie pokoic?

Odnośnik do komentarza

ja spadlam kiedys z szafki bedac dzieckiem ;) brat mnie tak "pilnowal"
dobrze zrobilas ze nie pozowlilas mu zasnac to wazne bardzo
jesli nie wymiotuje to dobry znak
mysle ze wszystko bedzie w porzadku jesli bedziesz sie martrwila bo np nie bedzie chcial jesc albo nie bedzie wodzil oczkami za czyms to koniecznie do lekarza ale jesli nic nie zaobserwowalas to mysle ze bedzie ok

ja zawsze klade malego pod sciana i robie szaniec z poduszek a jak spi a chce isc do lazienki czy cos to tylko w lozeczku zostawiam

http://s2.suwaczek.com/201404304578.png

Odnośnik do komentarza

To wielka trauma dla rodziców, kiedy ich maleństwo upadnie. Jednak takie sytuacje się zdarzają. Bardzo dobrze zareagowałaś, zachowałaś tzw, zimną krew by sprawdzić zaobserwować czy wszystko z dzieckiem w porządku. To bardzo istotne i świetnie sobie poradziłaś. Mam nadzieję, że z maluszkiem wszystko w porządku. Napisz nam co i jak. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...