Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Lalka Barbie - od kiedy?

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim wieku Wasze dziewczyny zaczęły się bawić lalkami Barbie? Moja trzylatka jeszcze się nimi nie bawi i nie zachęcam jej, czekam, aż sama mi to zaproponuje...a jak jest u Was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moja 4-latka dopiero zaczyna się powoli bawić nimi .. bo wcześniej to notorycznie urywała im głowy (bo jak tłumaczyła kiwały głowami) albo nogi próbując zrobić im szpagat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Córka mojej siostry ma 2 latka i ma już kolekcję 15 lalek Barbie.Dostaje od ciotek i koleżanek.Ale nie wykazuje zainteresowania lalką.Lubi bawić się w przebieranki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

anaaa
moja 4-latka dopiero zaczyna się powoli bawić nimi .. bo wcześniej to notorycznie urywała im głowy (bo jak tłumaczyła kiwały głowami) albo nogi próbując zrobić im szpagat.

uśmiałam się z tego szpagatu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich rodziców na forum:0 U nas akurat córka zaczęła bawić się lalkami w wieku 3 lat,ale było to dosyć sporadycznie,potem interesowała się pluszakami,aby ostatecznie teraz kiedy ma 4,5 roku powrócić do lalek:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja 3-latka bawi się Barbie i bardzo je lubi. Szczególnie rozbierać i czesać :-) Ubierać jeszcze nie potrafi, ale pokazuje, co chce, by lalce założyć i robię to ja, babcia, mąż lub inne osoby z rodziny. Szczególnie lubi bawić się w wesele i mówi, że każda lalka w sukience to panna młoda :-) muszę jej chyba na Święta kupić suknię ślubną dla lalki barbie... ciekawe tylko gdzie i ile takie coś kosztuje... :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/113th86.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/94iwl9o.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PokojzZabawkami_pl

U nas o ile dobrze pamiętam były to ponad 3 latka i to jeszcze lalka musiał naprawdę ładnie wyglądać,być kolorowa aby córka w ogóle zwróciła na nią uwagę:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Laleczkami to już może się bawić trzylatka. Tylko z Barbie trzeba uważać, bo tam w zestawach jest często dużo małych elementów, typu pierścionki, buciki. Najlepiej wstępnie takie rzeczy schować, żeby dziewczynka bawiła się samą lalką i ubrankiem.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-61990.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie córka w ogóle nigdy nie zaczęła się nimi bawić, za to syn często ;-) Córka najbardziej lub lego, budowanie, różne eksperymenty i nie mam zamiaru jej zachęcać do zabawy lalkami, bo niewiele znich wynika. Syn ma zdecydowanie bardziej artystyczną duszę, lubi rysować, bujac się na huśtawce, zbierać rośliny, czytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z kolei moja córka bardzo się lubi bawić lalkami Barbie. To są jedne z jej ulubionych zabawek. Uważam, że są też fajne na prezent. Moja córka codziennie się nimi bawi. Jak jedziemy dokądkolwiek, to bierze też zawsze ze sobą choćby jedną. W przedszkolu koleżanki mają od niedawna Barbie Skipper, te z dziećmi i moja córka też musi mieć.

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...