Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie


Gość Paulinam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mama Franka

O rany nie trzeba być dietetykiem, by napisać, że twoja dieta nie jest zbalansowana. Właściwie wszytsko, co zjadasz, do tylko odrobina nabiału, szczypta węglowodanów i minimum białka... Bardzo ubogo, z czego twój organizm ma czerpać energię, poza tym tłuszcz kiepsko się spala przy tak małej ilości węglowodanów. Powinnaś dietę rozpocząć od zrobienia sobie badań krwi i moczu, być może problem leży gdzie indziej - może masz problemy z tarczycą. Stosując dietę bez konsultacji z lekarzem, narażasz swój organizm na wyniszczenie. Poczytaj sobie jakieś blogi dietetyczne - jest ich trochę, tylko żeby autor był specjalistą - lekarzem lub dietetykiem. Możesz poszukać serwisów poświęconych zdrowemu życiu i zdrowej diecie [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Miałam podobnie, stosowałam bardzo wiele różnych diet, nie polecam tych restrykcyjnych diet, bo powodują efekty jojo. Aktuanie pozwalam sobie na wszystko, ale staram sie przeliczać kalorie. Jem więcej produktów mniej kalorycznych, ale tych które pozwalają się najeść. Po których nie czuję się głodna. 

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Chcesz pozbyć się nadwagi? Metoda jest prosta i skuteczne w 100%, w przeciwieństwie do cud tabletek, które niby pozwalają schudnąć po 20 kg miesięcznie. Bilans energetyczny ujemny. Spalasz więcej kalorii niż pochłaniasz dziennie, do tego ćwiczenia, by pozbyc się nadmiaru jaki już masz. Suplement? Owszem, jest to tez jakieś rozwiązanie, ale taki co to wspomaga proces, a nie niby go zastępuje.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Jestem po ciąży, brzuch najgorzej to zniósł
Jestem teraz na deficycie kcal i szczotkuje regularnie bebzon i serio widać fajne efekty szczotka z rossmana, szczotkuje na sucho, kremuje, staram się brać chłodniejsze prysznice i bardzo dużo spaceruje
https://loremvit.pl/herbaty-na-odchudzanie/ A jeśli chodzi o wspomaganie odchudzania, to warto jest tutaj poczytać sobie o polecanych herbatkach na odchudzanie się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...