Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Roślinna mozaika"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo cieszymy się, że Wy i Wasze dzieci z takim entuzjazmem podchodzicie do konkursów, które organizujemy :-)

Przy okazji z pewnością wiele dowiecie się o sobie nawzajem i miło spędzicie razem czas, więc myślę, że nawet brak wygranej nie powoduje, że uznacie go za stracony.

Ale przejdźmy do rzeczy :-)

Przecież dziś jest dzień ogłoszenia wyników! Nagroda trafi do:
Lenki lat 4 - mamamadzia
Nataszy lat 6 - NATKA08
Filipka lat 3 - onca
Filipka lat 4 - mika_152
Darusi lat 5,5 - JSmolarek

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Proszę o podesłanie adresów do wysyłki nagród na mail: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick z forum oraz nazwę konkursu.

Czekamy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Odnośnik do komentarza

gratulacje,
i do organizatorów uwaga, szkoda że regulamin nie jest przestrzegany i wygrywa praca zgłoszona do konkursu po terminie nawet jeśli to jest tylko 5 minut, regulamin to regulamin i powinien być przestrzegany

Odnośnik do komentarza

~reniama
gratulacje,
i do organizatorów uwaga, szkoda że regulamin nie jest przestrzegany i wygrywa praca zgłoszona do konkursu po terminie nawet jeśli to jest tylko 5 minut, regulamin to regulamin i powinien być przestrzegany

Kochani, oczywiście reniama ma rację. Jury przyznaje się do błędu i bardzo przeprasza. Człowiek jest niestety omylną istotą, dlatego dobrze, że są jeszcze inni, którzy czuwają.

Aby Darusia, która prawdopodobnie już została poinformowana przez mamę o wygranej, nie czuła się poszkodowana, otrzyma nagrodę pocieszenia, a książeczki od Wydawnictwa Debit, które były do wygrania w tym konkursie trafią do dziecka, którego praca została zamieszczona o odpowiedniej godzinie. Tym sposobem, chcielibyśmy docenić mozaiki Karolka lat 4,10 - nikawa. Czekamy na dane do wysyłki! :-)

Mamy nadzieję, że zrozumiecie nasz błąd. Zawsze staramy się przestrzegać regulaminu, więc dziękujemy za dodatkową kontrolę z Waszej strony :-)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo w imieniu Darusi za docenienie jej samodzielnej pracy..wystarczy mi to, że się podobała, jeśli ktoś ma obiekcje co do nagrody i przestrzegania regulaminu, to faktycznie nie mogłam się zalogować i praca wpłynęła chwilkę później. To był pierwszy dzień po wakacjach nad morzem i trochę późno pomyślałyśmy o pracy. Niestety, jeśli tak rygorystycznie wytykamy sobie drobne pomyłki, to w regulaminie jest mowa o jednej pracy uczestnika, a nie kilku, co znaczy, że osoby zgłaszające choć dwie też nie spełniły wymogów, prawda? Tak myślę...poza tym istnieje pewna myśl o dawaniu i odbieraniu...:) My chętnie weźmiemy udział w kolejnym konkursie, książeczki kochamy bez względu na to, czy wygramy w tym konkursie, czy w następnym, czy kolejnym one są świetną nagrodą za zabawę. Te są świetne, bo już je czytałyśmy...:)

Odnośnik do komentarza

.6 Niezależnie od ilości zgłoszeń do udziału w Konkursie, jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę danego rodzaju. Myślę,że regulamin jak się czyta to moża się troszkę zagubić bo z przeważnie piszę że można dodać nie ważne jaką ilość zgłoszeń bo wybrać można i tak tylko raz ,,, na początku konkursu prawie nikt nic nie dodawał i galeria świeciła pustką ,,, myślę że redakcja nie miała nic przeciwko większej ilości prac bo gdyby miała to na pewno by zwróciła uwagę ,,, bo jak widać na przykładzie mamy która wklejała pracę z internetu tego pawia "redakcja czuwa " . J. Smolarek zauważyłam że w każdym konkursie zostawiasz wklejanie prac na sam koniec konkursu ,,, może czas zacząć wklejać pracę tak jak wszyscy a nie zaraz przed końcem ,,, ja się nie boję że pomysły mojego dziecka ktoś skopiuje bo wiem że wymyśliła to sama i prace zawdzięcza tylko sobie ,,,,,Myślę że komisja wzięła pod uwagę to co chciała i przyznała nagrody sprawiedliwie a twój komentarz dotyczący ilości prac jest wywołany tylko złością za zmianę osoby nagrodzonej . Myślę że decyzję należy zostawiać komisji ,,, jeśli twierdzi, że praca spóżniona o chwilę zasłużyła to nich tak jest i już ,,, takie głupie dogadywanie że ktoś wygrał nie sprawiedliwie i wytykanie sobie nawzajem zmienia super zabawę z dzieckiem właśnie w "głupią rywalizację o nagrody "! !!~!! Teraz najlepiej sprawdzacie 10 razy regulamin i wytknijcie wszystkim nagrodzonym najlepiej że zrobiły prace ze dzieci i będziecie mieli z głowy "RYWALÓW" , bo przecież pomagać nie można było ,,, jak człowiek by chciał być złośliwy to by się mógł czepiać wszystkiego ,,, Bądźmy ludźmi naprawę ...bo niedługo konkursy zmienią się tylko w niezdrową rywalizację .

Odnośnik do komentarza

I tu komentarz poprzedniej osoby jest zupełnie nietrafiony. Nie będę kolejny raz pisać tego samego, a wystarczy, że wyjaśniłam wszystko Redakcji.
mamamadzia - chyba nie sprawdziłaś dokładnie, krótko tu jesteś, więc nie możesz wiedzieć wszystkiego, to zrozumiałe, a słowa przeze mnie napisane były skierowane do kogoś, kto zwraca uwagę Redakcji, która zawsze przychylnie i bardzo życzliwie podchodzi do konkursów i już nieraz zdarzyło się, że nagrodę dostała praca po terminie, czasami dziecko jest chore i skończy później- dziwi mnie, że to tak innych denerwuje...mi to nie przeszkadza i nie oburza, to przecież fajna zabawa i frajda dla dzieci, chyba, że ktoś robi to tylko wyłącznie dla nagrody i czyha na nią...to wtedy rzeczywiście jest problem...napisałam tak, bo nie tylko moja praca nie spełniła warunków, więc ciekawi mnie, dlaczego reniama tego nie zauważyła...to, że nagrodę zdobył Karolek bardzo mnie cieszy, bo darzę sympatią i jego, i jego Mamę :) a Twoje stwierdzenie o złośliwości jest chybione, bo do takich osób nie należę, ale wiedzą o tym ci, którzy dłużej mnie znają z wypowiedzi na forum...:) nie jestem zwolenniczką dogadywania, bo to jest bardzo nieeleganckie i nigdy tego nie robię....:) wygląda na to, że czasami lepiej się powstrzymać od nawet słusznego komentarza w swojej obronie, bo może zostać źle zinterpretowany...Nie spodziewałam się nagrody, bo robiłyśmy to dla zabawy...:)

Odnośnik do komentarza

Zaglądam na to forum już drugi rok i pierwszy raz widze tak zaciętą dyskusję dot. nagód...
SKORO OBIE PISZECIE NIE CHODZI O NAGRODY TO W TAKIM RAZIE O CO?
Jsmolarek - regulamin konkursu jest regulaminem i trzeba go przestrzegać. Powinii to robić zarówno uzytkownicy jak i Redakcja. Jeśli nie zdążyłaś się zalogować i dodac pracy przed upływem konkursowego terminu to trudno - praca Twojego dziecka być brana pod uwagę przy ocenie. Dlaczego Redakcja miałaby czynić w TWOJĄ STRONĘ JAKIEŚ WYJĄTKI? A moze jest jeszcze wiecej użytkowników któyz nie zdążyli zgłosić swoich prac w terminie? Im też trzeba byłoby przedłużyć termin aby było sprawiedliwie prawda? Moim zdaniem Redakcja postąpiła właściwie przyznajac nagrodę pocieszenia. Zresztą przecież nie hcodzi o nagrody tak? Tylko o zabawę? A zabawa była przednia przy tworzenie a nie przy zgłaszaniu pracy. I to się liczy.
Co do samodzielnosci prac - tutaj mam pewne wątpliwości...Bocian zapraezntowany przez Natkę jest piękny ale zastanawiam się czy aby na pewno 6-letnie dziecko jest w stanie samo zrobic tak precyzyjne odwzorowanie? Przyznam nawet, ze bocian tak mnie zainspirował że próbowałam go odtowrzyć z 8-letnią kuzynką i powiem szczerze - juz na pierwszy rzut oka było widać, że jej praca jest samodzielna. Kontury były ieco nierówne, proporcje jakoś nie te...Ale praca była w pełni samodzielna. Praca Natki jest tylko przykłądem bo widac, że inni użytkowicy też BARDZO pomagają swoim dzieciom.
Ale to tylko moje zdanie i nie musi sie ono wszytskim podobac.
Stały gosć forum

Odnośnik do komentarza

gość 1 a czy ja zgłaszając pracę do konkursu napisałam że 6 letnia Natasza zrobiła ją samodzielnie? raczej nie wręcz przeciwnie jest jasno napisane że to wspólna praca ale wkład Nataszy był bardzo duży oczywiście poprawiłam kontury bociana w końcu o to chyba chodzi żeby wspólnie spędzać czas z dzieckiem i razem z nim uczestniczyć w zabawie w taki sposób moje dziecko się uczy, podglądając czy słuchając rad, czy to oznacza złamanie regulaminu ?

Odnośnik do komentarza

Natka po pierwsze to napisałaś, ze ,,razem zbierałyście kwiaty a Natasza sama ułożyła bociana z kwiatów hortensji(...)". Moja kuzynka też wspaniale sobie poradziła, ale po prostu jej bocian nie był aż taki idelany jak Twój. Zresztą każa praca Twojej córki jest po prostu idealna - równa, precyzyjna, idealne kolory i proporcje...Nie zamierzam natomaist w Ciebie ,,uderzać" czy wytykać, że pomagasz dziecku. Wspóla praca z dzieciem nie tylko rozwija ale też daje niesmawitą frajdę. Przyznam też ,że masz naprawdę dobre pomysły.
Podreślam też, ze to tylko moje zdanie. Ani Ty ani nikt z forum nie musi sie z nim agadzać.

Odnośnik do komentarza

widzisz ja bardzo dużo czasu spędzam z Nataszą i jhak robimy jakąś nawet prace na konkurs to wspólnie myślimy nad pomysłem potem jak coś robi to zwracam jej uwagę żeby coś poprawiła lub zmieniła uczę ją dokładności bo wyznaję zasadę " czym skorupka za młodu nasiąknie...." nie zostawiam samej sobie dla mnie to ważne by się uczyła różnych rzeczy a te konkursy są do tego świetna okazją
i napisałam "My niedzielne przedpołudnie spędziłyśmy na robieniu "Roślinnej mozaiki" z kwiatów, liści, traw i jarzębiny. " my to znaczy ja i Natasza pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza

Nie uwierzę że żadna mama nie pomaga swojemu dziecku ,nie skomentuje ,nie poprawi czegoś ...
Przynajmniej np w przypadku Natki zawsze daje zdjęcia z wykonywanej pracy i widać udział jej córki. A inne prace nie zawsze niestety tylko zdjęcie konkursowe ...
Redakcja załatwiła sprawę przyznając nagrodę pocieszenia i po sprawie ...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...