Skocz do zawartości
Forum

Album Na Zdjecia Inaczej Czyli --- Scrapbooking


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie jak kazda z nas, non stop robisz zdjecia swojemu maluchowi???!!
to normalne!
ale co potem zrobic z cala sterta zdjec? poza wlozeniem jej do zwyklego, klasycznego albumu,

ja bawie sie w scrapbooking, no tak, przyznam sie bez bicia, ze teraz troche brakuje mi na to czasu ale staram sie jak moge wygospodarowac pare chwil na te moja wielka pasje :)

robie albumy od jakichs czterech lat, uwielbiam to bo gdy tak sie tym zabawiam, nie mysle o niczym innym... moja odskocznia od codziennych problemow:Uśmiech:

zapraszam te, ktore jak ja, zabawiaja sie prawdziwym scrapbookingiem

a do obejrzenia moich prac zapraszam na moja francuska (niestety) galerie

Galerie de vos pages de scrap. - monikouette Galerie - Powered by PhotoPost

Odnośnik do komentarza

dziekuje, ciesze sie ze sie Wam podoba!
tak, tak, Stany sa chybaliderem w tym hoby, ale co im zarzucam, to to ze teraz wszystko sie robi z gotowcow a wczesniej robilo sie z tego co udalo sie znalezc. wiec bylo bardziej osobiste i mniej podobne do innych.
we Francji ta pasja tez jest bardzo popularna, w Europie chyba najlepiej zaopatrzona, (mnostwo sklepow internetowych) w ktorych osobiscie kupilabym wszystko :)

w Polsce wiem, ze jest juz kilka sklepow internetowych (kaj m.in.) i sa tam te same rzeczy co tutaj, tyle ze mniej i w tej samej co we Fr cenie!!!

Odnośnik do komentarza

no i ja się muszę dopisac :)
scrapuje od ponad roku, i real i digi ostatnio ;)
Moniko, czemu nie pisałaś z nami na N na wątku realkowym ???

obecnie robie kalendarz dla przyjaciółki na prezent urodzinowy, w tej chwili skonczylam czerwiec :)
może wstawie pokazać?
http://images6.fotosik.pl/79/b0075864ad0acce8.jpg
http://images6.fotosik.pl/79/3d8433a1e39d3970med.jpg
http://images6.fotosik.pl/79/600770089225276a.jpg
http://images6.fotosik.pl/79/28bafbe17d9d82b2med.jpg
http://images6.fotosik.pl/79/d0ae8cb2a150473emed.jpg
http://images6.fotosik.pl/79/78be88f19184fbb5med.jpg

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

muszę ci monik powiedzieć,że piękne robisz strony! urzekła mnie ich prostota i piękno i fantastycznei dobierasz kolory! zaraz może pokaże swoje 2 ostatnie ale nie umywają się do twoich

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

ah, no to sie chyba teraz rozpisze:grin:
piekny kalendarz!! tego akurat jeszcze nie robilam, ostatnio jestem w mini albumikach, skonczylam dwa i jeszcze nie ma ich na mojej galerii bo to prezenty, jeden juz wyslany i wlasnie odebrany a drugi to prezent jaki zrobila mi przyjaciolka, dostalam wszystko do zrobienia albumu trzeba bylo tylko bym znalazla zdjecia i dobrala wszystko do siebie

dziekuje tak w ogole za komplementy, nie uwazam ze robie az takie piekne scrapiki ale zdarza mi sie, ze lubie to co zrobilam.:Oczko: przechodze wlasnie przez faze clean and simple, wlasnie takie prosrte i przewiewne stronki z ubogimi dodatkami ale mialam tez okres stron zapelnionych dekoracjami

czy sie myle czy na zdjeciach widze kwiaty prima i bazzil? jesli to to, pwiedz gdzie sie zaopatrujesz? gdzie w ogole sie zaopatrujesz? na kaju?? za granica?? w ogole widze, ze duzo pieknych rzeczy na Twoich stronach, naprawde "profersjonalne" rzeczy a nie tylko z odzysku...:Oczko:

na Rodku nie pisalam, to znaczy kiedys tam, dawno temu cos naskrobalam bo ktos mnie zwerbowal ale jakos sie nie zadomowilam a potem zapomnialam:takwyszlo:
pamietam ze to bylo chyba z rok temu, wpadlam kilka razy jako pomoc techniczna w zaawansowanym scrapie:rofl: i podalam troche pomyslow na dekoracje stronek

pokazuj szybko co robisz bo jestem ciekawa!! i sobie nie umniejszaj! piekny ten kalendarz!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Najpierw odpisze ;)
dodatki i papiery mam głównie w tym kalendarzu z ebay US, na forum scrapclub robią dziewczyny grupowe zakupy, a także kilka zakupiłam na glitterpot, reszta to troszkę z Kaj-a, troche z Empiku ( w Krakowie serio spore zaopatrzenie) i teraz zamówiłam z memorabilia i swiat pasji ciut dodatków, guziczki, papiery kwiaty i tasiemki.
najbardziej to mnie cieszą zakupy kwiatów ( w polsce bbb ubogo w tym temacie) i rub-ons :) no i tasiemki grossgrain :) są śliczne, a właśnie miaam faze też na hook-ups i zakupilam 2 zestawy i jak widac wykorzystałam je.
faktyko kalendarz ma profesjonalne dodatki, chciałam włąsnie żeby psiapsiółka dostała wypasione ;)

ja dla wito zrobiłam album od narodzin do 1 urodzin, początkowe strony są bardzo ubogie i w wolnej chwili bede je urozmaicać, natomiast drugi rok życia zrobie mu digi :)

zaraz coś pokaże :)

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

MalaMoni, piekne te Twoje scrapiki! naprawde!! szczegolnie ze trudno na poczatku zrobic cos efektownego z taka mala iloscia materialow, no bo w Pl to nie od dawna mozna znalezc fajne rzczy!! podoba mi sie Twoj nowy styl, juz taki konkretny, taki, ze odroznisz go od innych, bardziej osobisty
ja tez uwielbiam rub-onsy, kwiatki tez uwielbiam kupywac, wlasnie sie zaopatrzylam w pelno roznych kolekcji, do tego byly moje urodziny wiec sobie zazyczylam albo bony w scrapikowych sklepach albo od razu kwiatki:)
latwo wydac majatek w tych sklepach, ja raczej rzadko kupuje ale za to jak juz kupuje to tak zeby sie oplacalo i nie bylo kosztow przesylki. czasem tez kupuje dla mojej siosrty, ktora mieszka w Polsce i tez sie w to bawi, a potem jej przesylam male koperty z drobiazgami.:grin:
moze, jak chcesz, to na pw podaj mi adres, zrobie Ci maly prezencik z kwiatuszkami!!:Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

:Nieśmiały: oh Monik :) będzie mi niezmiernie miło :)

ciesze sie ze sie podobaja :) usunę troche tych pierwszych bo straaaaasznie duzo nawaliłam, a chciałam własnie zebys zobaczyła moj "rozwój":Śmiech:

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

heh już skasowałam........ duużó tego było ;)

czy ty swoej strony wkłądasz do foliowych koszulek i wpinasz w album? ja zrobiłam Wito 1 rok w gotowym albumie z pustymi stronami, ale teraz zastanawiam sie nad zakupem takiego na koszulki foliowe.............

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

oj, cos zle dzisiaj jestem zorganizowana bo nie nadazam z postami. tyle watkow tutaj pootwieralam ze nie moge wyrobic. na rodku udzielama sie na jednym watku i na drugim z doskoku a tutaj??? hoho
no wlasnie sie przygladalam w czym robisz albumy. ja moje stronki 30*30cm wkladam to albumow z koszulkami, uwazam ze to najlepszy sposob na zachowanie stronek, luzno sie niszcza a w koszulkach lepiej, duzo lepiej.
widzialam na kaju takie albumy ale to kupe kasy kosztuje. bo to sa te co sa skrecane a nie jak segregator...tutaj mozna juz kupic taki album ( 20 koszulek wiec 40stronek sie zmiesci z mozliwoscia poszerzenia przez specjalne srobki wiec mozna dodac dodatkowe koszulki) za 8 euro a czasem i taniej, ostatnio znalazlam za 4.50 euro!! dwa kupilam..
mam tez inne albumy, te z kwiatami to taki na spirali i gotowy, poza tym to mini albumiki tez sa bez koszulek.
ale sie rozpisalam.... :)

Odnośnik do komentarza

Monik. a jakbym tak jakiś interes ;) ubiła z tobą ;) siostrze twojej zapłaciła a ty byś mi taki albumik w promocji zakupiony wysłała, albo namiar na sklep w sieci z takowymi tanimi.

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

MalaMoni, nie wiem czy dlatego ze imienniczki jestesmy czy jak ale tez o tym pomyslalam.
jeszcze nic pewnego (raczej na 50%) ale moja siostra, ktora studiuje w Krakowie (jestem z Kalwarii Zeb) ma przyjechac do nas na swieta. i sobie pomyslalam zeby ewentualnie kupic Ci taki album i ona by go zawiozla. no a potem to juz na miejscu...
zobaczymy, jestem na stadium pertraktacji z moja mama, coby mi te siostre puscila na swieta do mnie... nic mniej pewnego ale zobacze. a jak nie to moge kupic ja. tylko szkoda bo to wyjdzie pewnie drozej przesylki niz samego albumu!!
pomyslimy...
juz nie raz posylalam do Polski dziewczynom z N. robione scrapiki no to i album dojdzie ;)

Madziulek, moje scrapiki, na ktorych mowisz, ze sie nie znasz, ;) :):):) to sa prawdziwe wiec nie drukuje ich, a mam je w albumach. to nie tak jak digital scrap gdzie obrabia sie zdjecia, dorzuca ramki i inne rzeczy a potem ewentualnie wywoluje jak zdjecia.
to dlatego wole real scrapa, bo to co mam w rece to nie plaski album ze zdjeciami ale roznowarstwowe kartki ze wstazeczkami, kwiatuszkami, kokardkami, dodatkami z metalu, skory, papieru, plastiku itd....

Odnośnik do komentarza

Monika1980
Dziewczyny to jest prześliczne. Ale macie talent. Fortunę byście na tym zbiły na forum.

hihihi
ja czasem robie cos dla ludzi tutaj u mnie.
na forum to z dobrego polskiego serca zrobilam kilka scrapikow dziewczynom z N. zreszta mozecie zobaczyc ich pociechy bo sa w mojej galerii, latwo poznac bo ja pracuje w j.francuskim a te dla dziewczyn sa po polsku :)

Odnośnik do komentarza

monikouette
MalaMoni, nie wiem czy dlatego ze imienniczki jestesmy czy jak ale tez o tym pomyslalam.
j

hihihhi no coś w tym musi być ;)
a pomysł :D trzymam kciuki za pertraktacje z Mamą ;):Spoko:

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...