Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ashley0301

Marcòweczki 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tess

No faktycznie cisza...

U nas dylematy mieszkaniowe - okazało się, że musimy w sypialni albo wymienić łóżko na składaną sofę (buu...), albo drzwi na otwierane harmonijkowo @@
:)
Samopoczucie coraz bardziej różnorodne - dziś w nocy młody postanowił zrobić dyskotekę w brzuchu i usnęłam dopiero nad ranem, a i tak zaraz obudził mnie wilczy głód...

Myślicie już nad wózkami? Chciałabym się zaopatrzyć w taki wielofunkcyjny, niezniszczalny i by jak najdłużej starczył. Spacerówkę dostaniemy jakby co później od szwagierki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olka1986

Mnie dopadł kaszel jakieś dwa tygodnie temu, suchy i meczący. Dostałam antybiotyk ale dupa .... od kaszlu zaczęły boleć mnie mięśnie brzucha tak bardzo , że dziś pojechałam do swojej Pani Dr. żeby sprawdzić czy wszystko ok.
Tess ja się rozglądam za używanym :-) ale a to mi kółka nie pasują, a to jest zniszczony, a to kolor nieodpowiedni .... nie idzie mi dogodzić haha.
Co do mieszkania .... u mnie przydałoby się pomalować :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc dziewczyny:-) :-) jak samopoczucie u mnie w miare chociaz mialam nieprzespana noc bo nie czulam swojego malenstwa.i dzisiaj tez zero ruchu czekam z niecierpliwoscia az sie odezwie.co do wozkow to jeszcze sie nie rozgladam

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1f38ei6b.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny dawno mnie tu nie bylo ale to tylko dlatego ze jak zagladalam to straszna cisza panowala i dalam sobie spokoj.

U nas oki bedzie tymek, zs tydzien wizyta u gin teraz robilam glukoze i po h mialam 160 a po 2h 106 wiec chyba oki

Co do wozka to kupilsmy uzywany w idealnym stanie taki jak sobie upatrzylismy czyli graco symbio, po swietach czyli w styczniu mam zamiar przemalowac pokoj na kolor dla chlopca i dziewczynki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny a opiszcie jakie macie odczucie jak wasze maluchy kopią ?
Bo ja to czuje takie " pukania " rano ,popołudniu i wieczorem to to? Plus od czasu do czasu łaskotki w okolicy pępka

Zuzanna jest już z nami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sznuroffka
Dziewczyny a opiszcie jakie macie odczucie jak wasze maluchy kopią ?
Bo ja to czuje takie " pukania " rano ,popołudniu i wieczorem to to? Plus od czasu do czasu łaskotki w okolicy pępka

Moja kruszyna daje dużo o sobie znać a szczególnie kiedy leże, pukania są cudowne - ale poczekaj aż zobaczysz jak na brzuszku tworzą się takie małe pagórki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tess

Cześć Olcie! Używany wózek to byłoby coś w sam raz dla mnie :)
Hey Anja!

Hej Ashley - no chude lata chyba nastały, coś mi się obiło na innych wątkach, że się przenoszą dziewczyny w jakieś inne miejsce, ale ja tam nie lubię skakać, więc jestem tu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tess

sznuroffka - myślę, że to pukanie, to właśnie ,,to" :)
Choć moje dziecko zapomniało, że najpierw trzeba delikatniej zacząć i od razu sadziło solidne kopniaki ;) A lekarka tylko się wcześniej dziwiła - Pani naprawdę tego nie czuje? :P

Teraz jest jeszcze weselej, bo czuję owszem ruchy, czyli takie ,,przesuwanie" się węża/rybki jak zwał tak zwał, pod skórą, a wieczorem jak się położę na plecach to sadzi takie kopniaki, że cały brzuch podskakuje w miejscu gdzie kopie. Mąż jak poczuł to aż zapytał "ale Ciebie to nie boli?" :) Przy jednym z takich ,,kopów" młody trafił w pęcherz... no cóż... :)

Dziewczęta drogie - ja w tej chwili zajadam kisiel cytrynowy, ktoś chętny się przyłączyć? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Jestem tu pierwszy raz i witam wszystkie mamusie. Mam termin na 27 marca. Mam małe pytanko czy jeżeli chce położyć się do szpitala tak dla pewności zrobic badania i usg czy lekarz da mi skierowanie czy bez powodu nie ma możliwości? Dodam ze przyjmuję luteine od początku ciazy

http://www.suwaczek.pl/cache/9b1a59e518.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam kolejnego dnia:-D
szurofka to wlasnie sa delikatne kopniaki pozniej beda widoczne fale na brzuszku

Tess ja tez nie lubie skakac :p

Hej evelcia i anja
wydaje mi sie ze jesli nie ma powodu to nie da i nie ma sie co pchac, usg moze zrobic na wizycie no i na badania tez powinnas dostac bo to podstawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olka1986

Hej dziewczyny, miło że się trochę rozpisałyście.
Ashley Ty jesteś z Torunia? ja Aleksandrów Kuj. więc miło sąsiadko :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olka1986

Evelcia jeśli chodzisz prywatnie do lekarza to na każdej wizycie robią USG przynajmniej moja Dr. robi. Wątpię byś dostała skierowanie jeżeli nie ma ku temu podstaw, a badania jakie chciałaś sobie zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olka1986

ola... jak z ruchami , ruszyło się coś czy nadal cisza?
tess.... ja w tej ciązy to bym tylko mięso wieprzowe jadła :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny chce juz marzec:(ja chyba schizuje,w niedziele mala fikalaa od tego czasu cisza:(czy to jest normalne??

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1f38ei6b.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...