Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ashley0301

Marcòweczki 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Niezłe listy :)

My dla dziewczynki mieliśmy trzy typy: Zuzanna, Liliana, Maria, ale z imieniem dla chłopca jest dużo większy problem... A. upiera się przy Dawidzie, co mnie się totalnie nie podoba. W grę wchodzą: Jan, Karol, Błażej, Dominik, Franek i jeszcze kilka innych ;)
Wybór nie jest prosty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tess

Ha, mojego też coś ostatnio ciągnie na Dawida :)

Mnie się podoba jeszcze Antoni, ale mamy już w rodzinie, więc odpada.

Pytanie czy się chce popularniejsze imię czy takie na które nikt inny w piaskownicy nie zareaguje :)

Aśka - Mieszko ładne i rzadkie, Leonów chyba ze dwóch znam w wieku dziecięcym, oba fajne chłopaki :)

Uliczka - Janek też mi się bardzo podoba, ostatnimi czasy wróciło do łask i bardzo popularne jest podobnie będzie pewnie z Franciszkiem, bo się fajny papież trafił ;) Błażej i Dominik też fajne, mam dobre skojarzenia z tymi imionami akurat... z Karolem akurat mam złe, więc się nie wypowiem :)

My na pewno wybierzemy dwa imiona :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kslomka

U nas będzie syn, imienia już raczej nie możemy zmienić, bo już wszyscy mówią, że będzie Ignaś... więc na pewno sam już wie w brzuchu, jak się będzie nazywał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Blanka15

u nas miał być na początku chłopak i podobały nam się imiona: Konrad, Tomasz, Hubert, Dawid. Okazało się , że będzie dziewczynka. Wahamy się między Oliwią , Polą, Dominiką, Izą. Wydaje mi się, że nie ma co dawać dziecku zbyt wymyślnych imion, bo to ono potem całe życie będzie musiało się nim przedstawić, a to co fajnie pasuje do malutkiej dziewczynki/chłopca może już czasami tak fajnie nie brzmieć za kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje bliźniaki to Karol i Konrad i już nic się pewnie nie zmieni w tej kwestii.

co do wózków to ja mam x-landera do sprzedania (fotelik, gondolka, spacerówka) w bardzo dobrym stanie, wyprany, naoliwiony, tylko rysy ma gdzie nie gdzie bo używany przez jedno dziecko
prowadzi się lekko i sprawnie, do obejrzenia w Warszawie na Sadach Żoliborskich
tylko nam się adaptery zawieruszyły więc trzeba dokupić chyba zanim do sprzedania go wystawię, chyba że któraś z Was go chce bo bliźniaków w niego nie wsadzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Dziewczyny!

Mam pytanie czy zapisujecie się już do szkół rodzenia? Czy jeszcze jest za wcześnie?

Co do imienia to u nas będzie dziewczynka i nie jest łatwo coś wybrać. Na razie na prowadzenie wysuwają się Alicja i Iza :)

A co do samopoczucia to mam mega lenia, poza tym wszystko oki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ola jedyna taka naprawdę dla mnie uciążliwa dolegliwość to koszmarna zgaga szczególnie w nocy.
snowasia to już pora na zapisy do szkoły rodzenia- jak najbardziej :)
ja miałam się zapisać ale ze wskazań mojej doktorki mam odradzone :P

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny , co do szkoły rodzenia to ja już zaczełam , u nas w mieście zaczyna się od 21 tc zajęca są raz w tygodniu , a po 30 tc 2 razy w tygodniu :)

Zuzanna jest już z nami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczynh przed chwila odebralam wyniki moczu i wyszla mi obecna glukoza czy ktoras tak mkala,niewiiem czy to cos groznego:(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1f38ei6b.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tess

Samopoczucie ok, pomijając fakt, że coś mnie zaczęło ,,kłuć" no i się okazało, że stan zapalny :/

Leki są, ale mam nadzieję, że to nie jest groźne dla małego.

p.s. miałyście jakieś problemy ze zwolnieniem ciążowym od lekarza z nfz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ola czujesz iż ruchy?
Ja zaczynam się zastanawiać czy do lekarza się nie wybrać szybciej bo u mnie brak ruchów: /
Nie wiem czy to jest spowodowane tym, że mała jest mniejsza. ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam cie sznuroffka:-) u mnie z ruchami jest tak ze czuje takie delikatne pukanie i ciagle niewiem czy to to'zazwyczaj pojawia sie wieczorem.ale nie mam 100%pewnosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sznuroffka spokojnie,mi lekarz mowil ze w pierwszej ciazy trudno wszystko wiedziec i na wszystkim sie znac.ja czuje to pukanie zazwyczaj wieczor kolo 21,22 ,a w dzien podobno dzidzia spi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

he he tak to właśnie jest :)
Dziewczyny na fb piszą ,że w pierwszej ciąży też się myśli ,że to praca jelit czy coś:)
Później jak nam się rozhulają to będziemy miały dość he he

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tess

Ola - z tego co piszesz to wygląda jednak, że to ruchy :) U mnie tak się zaczęło - zazwyczaj po położeniu się wieczorem. Teraz to już mały daje wieczorem do wiwatu, rusza się też rano po przebudzeniu i pojedyncze kopniaki w dzień. Ostatnio nawet męża skopał jak ten położył policzek na brzuchu :)

sznuróffka - jak z usg ciąża wychodzi młodsza to może jeszcze za wcześnie? Zdaje się, że to od ułożenia dziecka też zależy, ja np. mam wysoko na przedniej ścianie i teraz czuję wyraźnie, ale jak nie czułam to mówił lekarz - dzidziuś musi zebrać trochę siły żeby się przebić przez to i owo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej laski musimy wziasc pod uwage to ze kazda z nas jest inna i u kazdej z nas ciaza przebiegabinaczej:-) :-) ja czuje ruchy swojego dzidziusia tylko wieczorami.dziewcyny a mialyscie juz badanie obciazenia glukoza??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tess

Tak jest - ja mam już test obciążenia glukozy zaliczony (krzywą cukrową, czy jak jej tam). Nie jest źle, ale radzę wcisnąć do kubeczka obie połówki cytryny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny czy wy tez tak macie ze ciagle was cos martwi?.odebralam dzisiaj wyniki morfologi krwi i mam straszna anemie a lekarz na urlopie kurde zawsz cos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Dziewczyny, rzadko się odzywam, ale czytam Was na bieżąco:) Ola12, a jak straszna jest ta anemia???
Nie ma co się za bardzo zamartwiać. Jesteśmy w 6 miesiącu, teraz dzidziusiowi rozwija się mózg i zamartwiania może mieć wpływ na jego psychikę w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...